Блог

Технологія A.I.R.™

Технологія A.I.R.™

Сучасний ринок виробництва сировини для олійної промисловості дуже залежить не тільки від кількості продукту, але й від його якості. На яку завжди негативно впливають таки фактори, як засмічення полів бур’янами та паразитарні рослини (у випадку соняшника це, звичайно, вовчок). Засоби захисту рослин, що застосовуються задля боротьби з ними невпинно вдосконаюються. Але прогресують, підвищуючи свою резистентність і шкідники. Наслідком цієї постійної боротьби є інноваційна технологія A.I.R.™, що є розробкою одного з світових лідерів продукції для сільгоспвиробництва компанії Syngenta.

Соняшник Суміко перед уборкою

Соняшник Суміко перед уборкою

Суміко - випробування дощем 2022

Паллас Екстра від вівсюга

Паллас Екстра від вівсюга

Паллас Екстра - це новий високотехнологічний трикомпонентний крос-спектр гербіцид, орієнтований на контроль широкого діапазону вегетуючих бур'янів на посівах озимої та ярої пшениці. Вирізняється здатністю ефективно боротися одночасно і зі злаковими бур'янами, й з основними дводольними, в тому числі проблемними. 

pH коректор Нептун ЛФ

pH коректор Нептун ЛФ

рН-коректор НЕПТУН – агротехнологічний засіб, призначений для найкращої підготовки водних сумішей, що приготовуються для внесення у оброблювані площини засобами пульверизації. 

Бор на сою : обробляти чи ні?

Бор на сою : обробляти чи ні?

Значення бору при вирощуванні сої та усунення його дефіциту

Бор відіграє важливу роль в підвищенні рентабельності рослинництва. Водночас значний приріст посівів соняшника, ріпаку та інших борофільних культур на території України разом з інтенсивним використанням на них азотно-калійних добрив призводить до збіднення ґрунтів на цей мікроелемент. Найбільше через дефіцит бору страждають кормові та цукрові буряки, селера, той же соняшник і особливо соя. Успішність вирощування саме цієї культури напряму залежить від достатньої концентрація бору в ґрунті.

Геліантекс - захисник соняшнику від амброзії

Геліантекс - захисник соняшнику від амброзії

Гербіцид Геліантекс – революція в боротьбі з бур'янами на посівах соняшника

Довгоочікувана подія для багатьох виробників соняшника в Україні нарешті відбулася – на ринку з'явився інноваційний засіб для контролю в післясходовий період проблемних дводольних бур'янів.

Гербіцид Слаш

Гербіцид Слаш

Інноваційний селективний гербіцид Слаш - це відмінне рішення для весняної обробки озимого ріпака. Препарат має широкий спектр дії проти вегетуючих однорічних дводольних і багаторічних бур’янів, в тому числі знищує лободу, осоти, підмаренник та щирицю, від яких найчастіше потерпають посіви культури. За рівнем свої ефективності Слаш випереджає чимало інших гербіцидів, що дозволяє зберегти чистоту посівів ріпака практично до початку збирання. 

День поля 2016

День поля 2016

День поля і презентація гібридів соняшнику

   В кінці серпня 2016року в селі Семенасте Новоукраїнського району керівники агропідприємств, фермери, агрономи і всі, хто причетний до сільськогосподарського виробництва, стали учасниками регіонального Дня поля. Організаторами заходу виступили ТОВ "Госппостач" і інтернет-магазин Агроторг.ін.юа Кіровоград. Допомогу в проведенні Дня поля для аграріїв провела також компанія-виробник засобів захисту рослин, добрив і посівного матеріалу "Нертус".

Десикація соняшнику

Десикація соняшнику

Десикація соняшника: що необхідно знати, аби зберегти врожай

Виробники сільгосппродукції дедалі частіше використовують у виробництві прийом десикації культур, особливо, якщо це стосується посівів соняшника. Проте через додаткові витрати від обприскування десикантами інколи відмовляються. І все ж практика доводить, що ці препарати є важливими у випадках, коли поставлена мета отримувати більший урожай та суттєво покращити його якість.

Догляд за ріпаком весною

Догляд за ріпаком весною

Весняний догляд за посівами ріпаку

Ріпак є однією з найбільш рентабельних культур для українських аграріїв, однак його вирощування постійно супроводжується низкою ризиків, передусім, через вимогливість цієї культури до погодно-кліматичних та ґрунтових умов. Зокрема, важливе значення для майбутнього урожаю має середньодобова температура та вміст макро- і мікроелементів в ґрунті.

Захист від перенефорозу пшениці

Захист від перенефорозу пшениці

Як боротися з піренофорозом пшениці

Хвороби грибкового походження з року в рік завдають непоправної шкоди при вирощувані пшениці. За сприятливих погодних умов для поширення різноманітних збудників особливо небезпечним є ураження рослин піренофорозом. Ця хвороба розповсюджується досить агресивно, призводячи спочатку до пожовтіння та всихання листя, а згодом негативно впливаючи на кількість продуктивних стебел, величину та наповненість колосся.

Захист фунгіцидом від Альфа Смарт Агро - Док ПРО

Захист фунгіцидом від Альфа Смарт Агро - Док ПРО

Фунгіцидний захист препарату Док Про

Для захисту картоплі від таких поширених грибкових захворювань як альтернаріоз та фітофтороз, а також посівів сої та соняшнику від альтернаріозу, пероноспорозу, сірої та білої гнилі, іржі в 2017 році на ринку з'явився новий фунгіцидний препарат - Док Про. Він розроблений компанією "Альфа Смарт Агро" і складається з двох компонентів з різних хімічних класів - цимоксаніл і міклобутаніла.

Знищення бур'янів після уборки (осінь)

Знищення бур'янів після уборки (осінь)

Застосування гербіцидів-гліфосатів у післязбиральний період

У післяжнивний період для подолання засміченості полів однорічними та багаторічними видами бур'янів ефективно використовувати гербіциди гліфосатної групи. Окрім високої результативності, їхньою перевагою є відсутність ґрунтової активності, що дозволяє уникнути будь-яких обмежень при сівозміні.

Карманний ліхтар для фермера

Карманний ліхтар для фермера

Корисні дрібниці в фермерському господарстві: огляд ліхтарика Bailong BL-7020-2

Наявність переносного ліхтаря в господарстві – важлива необхідність. Не лише восени і взимку, коли темна частина доби значно більша, а й влітку під час нічних робіт на полях. Можливість віддалення від стаціонарного світла без втрати вільного огляду звична та зручна.

Навчальний семінар agrotorg.in.ua 02.2017

Навчальний семінар agrotorg.in.ua 02.2017

 ТОВ "Госппостач" (інтернет-магазин Аgrotorg.in.ua) організували і провели науковий семінар, присвячений актуальним моментам в галузі сільськогосподарського рослинництва та агрохімії. В якості лекторів виступили представники компанії-виробника засобів захисту рослин і насіння "Нертус".
Нертус Амікс

Нертус Амікс

Призначення: Висококонцентроване добриво Нертус Амікс - це сучасний препарат для позакореневого підживлення культур, що володіє додатково антистресовий ефект. Підходить для застосування на більшості культивованих рослин (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві, плодово-ягідні).
Нехватка цинку на кукурудзі

Нехватка цинку на кукурудзі

Боротьба з дефіцитом цинку при вирощуванні кукурудзи

Цинк є одним з найважливіших мікроелементів при вирощуванні кукурудзи. Водночас його запаси в ґрунті є недостатньо високими, а будь-яка нестача під час вегетаційного періоду негативно впливає на розвиток культури і в цілому на її продуктивність. У зв’язку з цим вкрай важливо своєчасно розпізнати дефіцит та провести позакореневе підживлення посівів цинковими добривами.
Осінь: внесення добрив на рапс та пшеницю

Осінь: внесення добрив на рапс та пшеницю

Особливості осіннього підживлення озимих зернових

Ранньовесняне поверхневе підживлення озимих зернових є поширеним прийомом серед українських аграріїв, адже в багатьох регіонах завдяки йому вдається підвищити урожайність культур. Проте застосування добрив по ще мерзлоталому ґрунту вимагає сприятливих погодно-кліматичних умов, інакше техніка просто не зможе вийти на поле, а авіаційне обприскування далеко не всім сільгоспвиробникам по кишені. Крім, того воно має низку обмежень.

Основні прийоми по вирощуванні сої

Основні прийоми по вирощуванні сої

Особливості вирощування сої

При вирощуванні сої в різних природно-кліматичних зонах України варто врахувати, що ця культура полюбляє тепло і вимагає хорошого забезпечення вологою. Тепла сонячна погода сприяє кращому проростанню насіння, а згодом позитивно впливає на формування та дозрівання нового врожаю. Рентабельність виробництва значно покращує і вчасне та правильне застосування агротехнічних прийомів.

Підкормка озимого рапсу та пшениці

Підкормка озимого рапсу та пшениці

Підживлення озимих: особливості внесення добрив на зернові та ріпак восени

Осінній період надзвичайно важливий для озимих культур. У цей час закладаються основи здорових посівів та хорошого врожаю. Щоб допомогти рослинам краще підготуватися до зимівлі та швидше відновити вегетацію з приходом весни, варто заздалегідь потурбуватися про їхнє забезпечення необхідними поживними речовинами. Вирішити проблему допоможе осіннє внесення позакореневих добрив.

Петя Бампер привітав працівників сільського господарства з професійним святом (відео 18+)

Петя Бампер привітав працівників сільського господарства з професійним святом (відео 18+)

Блогер Петя Бампер випустив нове привітання. На цей раз у властивій йому манері - суворою і душевної, - він звернувся до представників села і сільського господарства. Емоційна мова Петі НЕ залишає байдужим.

Позакоренева підкормка соняшнику мікродобривами

Позакоренева підкормка соняшнику мікродобривами

 Позакореневе підживлення соняшнику мікродобривами грає найважливішу роль в підвищенні врожайності, оскільки звичайні органічні або мінеральні добрива не можуть самостійно забезпечити рослинам нормальний ріст і розвиток. Застосування мікродобрив особливо важливо в так звані критичні фази розвитку культури, коли необхідно забезпечити збалансоване живлення рослин соняшнику мікроелементами, щоб простимулювати коренеутворення і закладку кошиків, що в кінцевому підсумку вплине на підвищення продуктивності.

Протруювач Антал

Протруювач Антал

Опис: Багатокомпонентний препарат системної дії, призначений, передусім, для передпосівного протруювання насіння зернових колосових з метою захисту від насіннєвої, ґрунтової та поверхневої інфекції. У світовій практиці також успішно застосовується для протруювання посівного матеріалу кукурудзи та гороху.
Септоріоз на соняшнику (фото та обробка фунгіцидом)

Септоріоз на соняшнику (фото та обробка фунгіцидом)

Септоріоз соняшнику і захист фунгіцидами від нього

Соняшник є однією з найбільш схильних до септоріозу культур. Найчастіше дане захворювання з'являється в кінці травня на сім'ядольних листках або в другій половині літа, вражаючи вже верхні і нижні яруси листя.


Соняшник НС Х 498 7 рас вовчку

Соняшник НС Х 498 7 рас вовчку

Генетичні характеристики гібриду НС-Х-498 забезпечують його високий потенціал урожайності та максимальну стійкість до стресових умов і захворювань. А здатність ефективно протистояти вовчку робить гібрид одним із найбільш оптимальних сучасних рішень для територій, де існує велика проблема ураження посівів соняшника цим шкідником.
Соняшник Фалькон

Соняшник Фалькон

Насіння соняшнику НС Фалкон

Посівна одиниця: 150 тисяч насінин.

Постачальник: компанія "Нертус".

Опис: простий олійний гібрид соняшника, призначений для вирощування за традиційною технологією, яка передбачає застосування гербіцидів ґрунтової дії. Є представником сербської селекції. Генетично закладені особливості забезпечують високу фактичну та потенційну врожайність гібриду НС Фалкон, а також дозволяють йому демонструвати стійкість практично до всіх рас вовчка. 

Основні характеристики: 

Є представником середньостиглої групи соняшника (насіння дозріває через 105-109 днів після початку вегетаційного періоду);

Забезпечує високу урожайність: найвищий показник фактичної складає 42 ц/га, однак задекларований генетичний потенціал дорівнює 50 ц/га;

Високостійкий до різноманітних стресових чинників, у тому числі різких температурних коливань та тривалого дефіциту вологи;

Високостійкий до осипання та вилягання;

Дорослі рослини утворюють стебло висотою 160-170 см;

Міцна та добре розгалужена коренева система, яка забезпечує сталий розвиток рослини навіть під час посухи чи стресових умов;

Кошик – тонкий, має випуклу форму та діаметр 22-23 см;

Маса 1000 насінин складає 60-70 гр.;

Рівень олійності насіння – 48-50%.

Здатність протистояти хворобам та паразитам:

Генетичні особливості гібрида НС Фалкон відрізняють його підвищеною стійкістю до 7 найбільш розповсюджених рас вовчка та несправжньої борошнистої роси. Крім того, він є стійким до соняшникової молі та іржі, а також проявляє високу толерантність до фомопсису й попелястої гнилі.

Ціна на соняшник НС Фалькон: https://agrotorg.in.ua/falkon_elit

Рекомендації до густоти посівів: 

При вирощуванні гібриду в зонах, де спостерігається достатня кількість вологи (Полісся, лісостеп) - 55-60 тисяч рослин на 1 га. Для територій з переважно посушливим кліматом (степ, південь лісостепу) - 45-50 тис/га.

Додаткова інформація: Гібрид НС Фалкон добре адаптований до природно-кліматичних умов України, тому його можна вирощувати в усіх зонах. Водночас рекомендованою є культивація на територіях, де можливий складний фітосанітарний стан полів через наявність вовчка або через високий ризик його появи. 

Стимулятор росту Гумілайт

Стимулятор росту Гумілайт

Призначення: Препарат Гумілайт призначений для обробки широкого спектру основних сільськогосподарських культур (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві) з метою стимуляції розвитку вегетирующей наземної маси і кореневої системи. Може також застосовувати для передпосівної обробки насіння
Стимулятор росту ПлантаПЕГ

Стимулятор росту ПлантаПЕГ

ПлантаПег як запорука успішного проростання і дружності сходів озимих культур

Одна з важливих завдань при посіві озимих культур - поліпшити показники проростання насіння, а також забезпечити дружні і вирівняні сходи. Ефективно впоратися з нею можна за рахунок застосування універсального регулятора росту, антистрессанта і кріопротектора ПлантаПег (PlantaPeg) від компанії "Нертус".

Участь нашої компанії у виставці Агро Експо 2016

Участь нашої компанії у виставці Агро Експо 2016

Команда ТОВ «Госппостач» взяла участь в IV Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO 2016». Виставка пройшла в місті Кропивницького (колишній Кіровоград) з 29 вересня по 1 жовтня. На офіційному відкритті заходу були присутні голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко і Тарас Кутовий - Міністр аграрної політики та продовольства України.

Цинк на посівах кукурудзи

Цинк на посівах кукурудзи

Боротьба з дефіцитом цинку при вирощуванні кукурудзи

Цинк є одним з найважливіших мікроелементів при вирощуванні кукурудзи. Водночас його запаси в ґрунті є недостатньо високими, а будь-яка нестача під час вегетаційного періоду негативно впливає на розвиток культури і в цілому на її продуктивність. У зв’язку з цим вкрай важливо своєчасно розпізнати дефіцит та провести позакореневе підживлення посівів цинковими добривами.

Чому Фаєр для соняшнику кращий протруйник?

Чому Фаєр для соняшнику кращий протруйник?Протруйник Фаєр – актуальний захист насіння від хвороб

Обробка насіння знезаражувальними препаратами перед його висадкою в ґрунт є передумовою для отримання здорових посівів і гарного врожаю. Особливо важливо це пам’ятати при вирощуванні соняшника, адже значна частина захворювань, які в подальшому можуть серйозно нашкодити цій культурі, виникають саме від ураженого насіння. Причому деякі з них, як от вугільну гниль, подальші фунгіцидні обробки по вегетації не зможуть побороти.

Який Бор вибрати на підкормку соняшнику та сої?

Який Бор вибрати на підкормку соняшнику та сої?

Одним з найважливіших мікроелементів для сільськогосподарських культур є бор. Для ефективної підгодівлі їм рослин протягом вегетаційного періоду застосовується ряд добрив, вироблених на основі бору та сприяють розвитку меристем, поліпшенню обмінних процесів, активізації ферментної деятельностии стимулювання розвитку генеративних органів.

Бакові суміші для розширення спектру дії гербіцидів на сої та соняшнику

Бакові суміші для розширення спектру дії гербіцидів на сої та соняшнику


Бакові суміші для розширення спектру дії гербіцидів на сої та соняшнику - Вiдео

В яку фазу вносити гербіцид на кукурудзу?

В яку фазу вносити гербіцид на кукурудзу?

В яку фазу вносити гербіцид на кукурудзу? - Видео


Відео з поля: вносимо Євро Ланг Нертус на соняшник

Відео з поля: вносимо Євро Ланг Нертус на соняшник

Відео з поля: вносимо Євро Ланг Нертус на соняшник -Видео


Відеопрезентація інтернет магазину ЗЗР та мікродобрив Агроторг

Відеопрезентація інтернет магазину ЗЗР та мікродобрив Агроторг

Відеопрезентація інтернет магазину ЗЗР та мікродобрив Агроторг - Вiдео
Вовчок на соняшнику

Вовчок на соняшнику

  • Інформація про рослину-паразит "вовчок" або "вовчок"
  • Методи боротьби з вовчка
  • Як допомогти соняшнику який вже заражений?
Вугільна гниль на соняшнику

Вугільна гниль на соняшнику

Вугільна гниль на соняшнику - Вiдео
Гербіциди для кукурудзи (бакові суміші)

Гербіциди для кукурудзи (бакові суміші)

Гербіциди для кукурудзи (бакові суміші) - Вiдео

День працівників сільського господарства України

День працівників сільського господарства України

День працівників сільського господарства України - Вiдео
Доставка листових мікродобрив (рекламне відео Агроторг)

Доставка листових мікродобрив (рекламне відео Агроторг)

Доставка листових мікродобрив (рекламне відео Агроторг) - Вiдео

Озима совка на посівах соняшнику (протруйник, методи бородьби)

Озима совка на посівах соняшнику (протруйник, методи бородьби)

Озима совка на посівах соняшнику (протруйник, методи бородьби) - Видео


Септоріоз, біла гниль та фомопсиз на соняшнику (Фунгіцидний захист)

Септоріоз, біла гниль та фомопсиз на соняшнику (Фунгіцидний захист)

Септоріоз, біла гниль та фомопсиз на соняшнику (Фунгіцидний захист) - Вiдео
Стимулятор росту для обробки насіння Нертус ПлантаПег

Стимулятор росту для обробки насіння Нертус ПлантаПег

Стимулятор росту для обробки насіння Нертус ПлантаПег - Вiдео

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду