compare_arrows0

Гумат калію

more_vertГумат Калію ЛФ 20
155 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Калію ЛФ 20close

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Опис: Концентрований стимулятор росту та кондиціонер ґрунту Нumate LF 20 від компанії Life Force Ukraine застосовується для позакореневого підживлення вегетуючих польових та садових рослин або передпосівної обробки насіння і бульб. Основне його призначення – сприяння підвищенню урожайності культур та ..

more_vertАнтистрес 03
300 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антистрес 03close

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія Life Force Ukraine.Короткий опис: Висококонцентрований енергетичний комплекс для рослин Antistress 03 призначений для внесення на посіви сільськогосподарських культур з метою підвищення їх стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі різних грибкових інфекцій.Склад: Пре..

more_vertАктиватор Антистресант
300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Активатор Антистресантclose

Антистресант Activator Antistress Тара: каністра 10 л.Опис: Спеціальний засіб антистресової дії Activator Antistress від компанії Life Force Ukraine призначений для обробки широкого спектру сільськогосподарських культур для підвищення їхньої стійкості до несприятливих мов, які можуть виникати в процесі вегетації. Поставляється у вигляді концентрату емульсії.Склад: Препарат містить комплекс мі..

more_vertГуміфілд (сухий порошок)
790 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд (сухий порошок)close

Регулятор росту Гумат ГуміфілдТара: паперові пакети (мішки) ємністю 1 кг, 25 кг.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд – це унікальний сучасний засіб, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який використовується для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення зернових, олійних, технічних, овочевих і садових культур, а також виноградників. П..

more_vertГуміфілд ВР18
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд ВР18close

Регулятор росту Гуміфілд ВР-18Тара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд ВР-18 – це універсальний біопрепарат, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який може використовуватися для профілактичного підживлення майже всіх видів основних польових сільськогосподарських культур, садових культур чи виноградників або передпосівної обробки насіння..

more_vertГуміфілд Форте Аміно
250 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд Форте Аміноclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте АміноТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Норма витрати: 0,2 - 0,4л/гаОпис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Аміно виготовлений на основі гумінових кислот з додаванням амінокислот, калію та комплексу мікроелементів. Призначений для передпосівної обробки насіння або внесення на вегетуючі рослини. Ідеально підходить для швидкого виведення ..

more_vertГумат Гумілайт
600 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Гумілайтclose

Стимулятор росту ГумілайтФасовка: пакети 1 і 25 кг.Препаративна форма: водорозчинні гранули.Виробник: компанія "Нертус".Призначення: Препарат Гумілайт призначений для обробки широкого спектру основних сільськогосподарських культур (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві) з метою стимуляції розвитку вегетирующей наземної маси і кореневої системи. Може також застосовувати для пере..

more_vertНертус Мікс Гумат 18
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нертус Мікс Гумат 18close

Нертус Мікс ГуматСпосіб, час обробок, обмеженняНорма витрати гумату Нертус Мікс, лПередпосівна обробка насінневого матеріалу0,8Обприскування вегетуючих росли (по листку)0,5..

more_vertГуміфілд Форте Брікс
275 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Бріксclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте БріксТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Брікс виготовлений на основі гумінових кислот та екстракту морських водоростей. Ідеально підходить для передпосівної обробки насіння, оскільки містить альгінову кислоту, яка володіє загальним стимулюючим впливом на проростки, ауксини, що прискорюють розвиток..

more_vertГуміфілд Форте Фульвік
250 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Фульвікclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте ФульвікТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Гуміфілд Форте Фульвік – це високоефективний стимулятор росту природного походження, виготовлений на основі гумінових (135 г/л) та фульвових кислот 65 (г/л) з додаванням амінокислот (20 г/л), калію (20 г/л) та мікроелементів (5 г/л). Призначений для позакореневого підживлення зернових, овочевих, техн..

more_vertГумат 500 Лайф Біохем
330 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат 500 Лайф Біохемclose

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: компанія LifeForce.Опис: Висококонцентроване органо-мінеральне добриво, призначене для позакореневого підживлення практично всіх польових та садових культур, а також передпосівної обробки насіння та бульб картоплі.Рекомендується до використання в органічному землеробстві. Сприяє підвищенню урожайності..

more_vertФульвітал Плюс
360 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Фульвітал Плюсclose

Стимулятор росту Фульвітал плюсТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Фульвітал плюс – це засіб нового покоління, призначений для стимуляції росту і розвитку рослин. Вноситься шляхом позакореневого підживлення вегетуюючих культур, в точу числі разом з поливною водою, або використовується для обробки посадкового матеріалу з метою покращення показників його схожості та підвищенн..

more_vertГумат Біо добриво
59 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Біо добривоclose

Добриво Гумат БІО Фасовка: каністра 10 л Склад: Гумінові кислоти (13%); рідкий калій K (4.2%); Азот N (2.7%), Фосфор P (0.2%), B (0.5%), Mn (0.68%), Cu (1.02%), Zn (0.55%), Mo (0.1%), Co (0.05%). Важлива інформація! На складі не залишилось Гумату Біо, тому рекомендуємо переглянути інший гуміновий концентрат Humate LF20Витрата гумата калію: 0,3-1,0 л / га Призначення: Рідке стимулюючий органом..

На ринку України представлений широкий асортимент гуматів калію вітчизняного та зарубіжного виробництва з різними характеристиками. Це можуть бути як сухі, так і рідкі препарати. Однак саме останні набули більш широкої популярності.

Аграрії переважно віддають перевагу рідкому торф'яному гумату калію або препаратам, в яких гумінові кислоти присутні в формі леонардиту (специфічний вид бурого вугілля). Такі добрива є більш зручними, екологічно безпечними й добре вступають в реакцію з мікроелементами, що містяться в грунті. Крім того, вони дозволяють знизити дозування міндобрив та пестицидів під час подальших обробок посівів. 

До групи препаратів на основі торфу відноситься, зокрема, Гумат БІО, який часто використовують в Україні на посівах соняшника. Він допомагає рослинам оптимально споживати воду, робить їх більш засухостійкими та попереджує втрату тургора й в’янення. Група гумінових кислот на основі леонардиту представлена низкою не менш відомих препаратів: Humate LF20, Гуміфілд ВР-18, Нертус Микс Гумат 18 та ін. 

Рідкий гумат чудово підходить для широкого спектру основних сільгоспкультур та до більшості грунтів: засолених, бідних на залізо, підзолистих і особливо лужних. Це універсальні препарати, які стимулюють ріст, покращують імунну стійкість рослин, допомагають долати стрес, покращують засвоєння добрив і підвищують урожайність. 

Такий натуральний засіб підживлення як гумат калію має й інші переваги: повністю розпадається в грунті, не викликаючи післядії, є більш корисними для рослин у порівнянні з хімпрепаратами, легкий в застосуванні й сумісний з більшістю інших препаратів, недорогий та доступний. 

Гумінові речовини вносяться не тільки окремо, а й у комплексі з іншими мікроелементами та карбамідом. При вирощуванні соняшника в першій половині вегетаційного періоду досить ефективним методом є листове підживлення комбінованою сумішшю, яка складається з хелатного комплексу Наніт Мастер, борного добрива Нертус Бор, гумату на основі торфу Гумат БІО та карбаміду. Суміші гуматів з мікродобривами часто використовуються на овочевих культурах. 

Звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть підібрати необхідний препарат та проконсультують, як ефективно використати можливості, якими наділене таке універсальне органічне добриво як гумат калію!