compare_arrows0

Стимулятори і регулятори росту

more_vertГумат Калію ЛФ 20
155 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Калію ЛФ 20close

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Опис: Концентрований стимулятор росту та кондиціонер ґрунту Нumate LF 20 від компанії Life Force Ukraine застосовується для позакореневого підживлення вегетуючих польових та садових рослин або передпосівної обробки насіння і бульб. Основне його призначення – сприяння підвищенню урожайності культур та ..

more_vertАктиватор Антистресант
300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Активатор Антистресантclose

Антистресант Activator Antistress Тара: каністра 10 л.Опис: Спеціальний засіб антистресової дії Activator Antistress від компанії Life Force Ukraine призначений для обробки широкого спектру сільськогосподарських культур для підвищення їхньої стійкості до несприятливих мов, які можуть виникати в процесі вегетації. Поставляється у вигляді концентрату емульсії.Склад: Препарат містить комплекс мі..

more_vertГуміфілд Форте Аміно
250 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд Форте Аміноclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте АміноТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Норма витрати: 0,2 - 0,4л/гаОпис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Аміно виготовлений на основі гумінових кислот з додаванням амінокислот, калію та комплексу мікроелементів. Призначений для передпосівної обробки насіння або внесення на вегетуючі рослини. Ідеально підходить для швидкого виведення ..

more_vertНертус Мікс Гумат 18
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нертус Мікс Гумат 18close

Нертус Мікс ГуматСпосіб, час обробок, обмеженняНорма витрати гумату Нертус Мікс, лПередпосівна обробка насінневого матеріалу0,8Обприскування вегетуючих росли (по листку)0,5..

more_vertПланта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)close

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     Опис: Покращити показники сходів посівів низки сільськогосподарських культур допоможе попередня обробка посадкового матеріалу стимулятором росту ПлантаПег від компанії "Нертус". Засіб представлений у вигляді рідкого розчину і може також використовуватися для обприскування вегетуючих рослин для підвищ..

more_vertАльфа Етафон регулятор росту
250 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфа Етафон регулятор ростуclose

Новий генерик Етрела - Альфа Етафон від Альфа Хімгруп. Діюча речовина регулятора росту - етефон 480 г / л. На томатах використовують Альфа Етафон для прискорення дозрівання плодів, насичення томата соковитим забарвленням. Фасування: Пластикова тара об’ємом 1 та 5 л. Призначення: регулятор росту «Альфа Етафон» переважно використовується для зміцнення кореневої системи, стимулювання розвитку, підвищ..

more_vertАльфа Нано Гроу Екстра 100мл стимулятор росту
459 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфа Нано Гроу Екстра 100мл стимулятор ростуclose

 Нанокарбоксилат Mo, Mg, Mn, Cu, Co, Fe, Zn Ціна вказана за упаковку 0,1кг...

more_vertВегестим (регулятор росту)
779 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Вегестим (регулятор росту)close

Регулятор росту ВегестимФасовка: пластикова каністра на 5 л, скляні флакони по 100 мл.Призначення: Регулятор росту рослин широкого спектру дії Вегестим від українського виробника ТОВ "Високий врожай" застосовується в сільському господарстві при вирощуванні зернових колосових культур (пшениця, ячмінь), кукурудзи, сорго, олійних культур (соняшник, ріпак), сої, цукрових буряків, гречки , гороху, а та..

more_vertГуміфілд Форте Брікс
275 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Бріксclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте БріксТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Брікс виготовлений на основі гумінових кислот та екстракту морських водоростей. Ідеально підходить для передпосівної обробки насіння, оскільки містить альгінову кислоту, яка володіє загальним стимулюючим впливом на проростки, ауксини, що прискорюють розвиток..

more_vertГуміфілд Форте Фульвік
250 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Фульвікclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте ФульвікТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Гуміфілд Форте Фульвік – це високоефективний стимулятор росту природного походження, виготовлений на основі гумінових (135 г/л) та фульвових кислот 65 (г/л) з додаванням амінокислот (20 г/л), калію (20 г/л) та мікроелементів (5 г/л). Призначений для позакореневого підживлення зернових, овочевих, техн..

more_vertЕскорт Лайф Форс
3 000 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Ескорт Лайф Форсclose

Склад Ескорту: Настій з витяжки біологічних решток кореневої системи соняшнику (чистота 95-98%)Обробка посівного матеріалу2,5мл/тОбробка вегетуючих рослин4-6мл/га..

more_vertЗеастимулін (стимулятор росту)
216 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Зеастимулін (стимулятор росту)close

Стимулятор росту ЗеастимулінФасовка: флакони по 100 мл.Призначення: Регулятор росту рослин Зеастимулін виробництва ТОВ "Високий врожай" застосовується в сільському господарстві при вирощуванні кукурудзи для отримання зерна або силосної маси. Препарат призначений для позакореневого обприскування вегетуючих рослин культури або попередньої обробки посівних насіння.Склад: Прозорий водно-спиртової розч..

more_vertНітрофікс П
1 512 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нітрофікс Пclose

Інокулянт на сою Нітрофікс ПТара: пакет 1,6 кг на 0,8-1 тонну насіння (ціна вказана за пакет)Призначення: Сухий торф'яний інокулянт Нітрофікс П від компанії "Біона" призначений для передпосівної обробки насіння сої з метою забезпечення рослин доступним азотом і накопичення азоту в ґрунті в подальшому. Препарат містить живі бульбочкові азотофіксуючі бактерії, поставляється у вигляді сипучого порошк..

more_vertНаніт Біо мікродобриво
119 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Наніт Біо мікродобривоclose

Мікродобриво НАНІТ Біо Фасування: Пластикова каністра об’ємом 20 л. Призначення: рідке висококонцентроване добриво НАНІТ Біо призначене для листового підживлення сільськогосподарських культур в найбільш стресові періоди. До складу препарату входить янтарна кислота, яка чудово стимулює організм рослин до росту та зміцнення. Найкраще добриво підходить для посівів озимої та ярої пшениці, озимого та..

more_vertСтопрост регулятор росту
110 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Стопрост регулятор ростуclose

Унікальний регулятор росту рослин Стопрост з групи ретардантов, що забезпечує на гормональному рівні якісні зміни клітинного організму, спрямованих на коригування біохімічних процесів із зміцненням структури рослинних тканин. Форма препарату та діюча речовина: Водорозчинний концентрат із вмістом хлормекват-хлориду, 750 г / л (Хлормекватхлорид, БАСФ; Хломеквид, Нертус; Хлормекват-хлорид,..

more_vertТрептолем (стимулятор росту)
270 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Трептолем (стимулятор росту)close

Регулятор росту ТрептолемФасовка: флакони по 100 мл.Призначення: Біостимулятор росту рослин природного походження Трептолем виробництва українського підприємства ТОВ "Високий врожай" застосовується в сільськогосподарському комплексі для позакореневого підживлення в вегетаційний період соняшнику, ріпаку та інших олійних культур, а також для обробки насіння перед їх висадкою(посівом) в грунт.Склад: ..

more_vertАгростимулін (стимулятор росту)
257 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Агростимулін (стимулятор росту)close

Регулятор росту АгростимулінФасовка: флакон 100 мл.Призначення: Препарат широкого спектру дії Агростимулін від української компанії ТОВ "Високий врожай" застосовується при передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур на насіннєвих заводах або безпосередньо на аграрних підприємствах, а також для позакореневого підживлення вегетуючих рослин. Підходить для обприскування полів з посівам..

more_vertХломеквид регулятор росту
130 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Хломеквид регулятор ростуclose

Регулятор росту Хломеквид (Хлормекват-хлорид 750г/л) Фасування: пластикова каністра об’ємом 20 л  Призначення: концентрований препарат використовують для регуляції росту та розвитку зернових сільськогосподарських культур. Особливо ефективний при використанні інтенсивних технологій вирощування. Хломеквид після потрапляння до клітин блокує розмноження гормонів, які спричиняють швидке вид..

Стимулятори і регулятори росту

Наш магазин Агро Торг (agro torg.in.ua) пропонує придбати високоякісні стимулятори і регулятори росту рослин від кращих виробників, присутніх на українському ринку агрохімічної продукції: Нертус, Альфа Хімгруп, Хімагромаркетинг та інші. Ми пропонуємо привабливі ціни, а наші менеджери нададуть вичерпні консультації по всіх продуктах.
Регулятори росту - це активні природні або синтетичні сполуки, які навіть у малих дозах здатні впливати на зміни в організмі рослин, в першу чергу, істотно прискорюючи їх зростання. Застосування препаратів сприяє більш швидкому проростанню висаджених в грунт насіння, укоріненню живців, зниження негативного впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища на сходи і їх стійкості перед різними поширеними захворюваннями, зміцнює імунітет рослин в цілому.
Стимулятори і регулятори росту активізують процес утворення зав'язей, цвітіння, прискорюють час дозрівання плодів, істотно збільшують продуктивність і якість сільськогосподарської продукції. При застосуванні даних препаратів знижується кількість поглинання рослинами нітратів і радіонуклідів з грунту. Синтетичні стимулятори також здатні побічно зупиняти розвиток патогенів, що призводить до зменшення витрат засобів захисту рослин при обробці полів фунгіцидами, інсектицидами та ін. При цьому захисний ефект від внесення меншої дози препаратів не втрачається.
Стимулятори і регулятори росту можуть застосовуватися на різних етапах: для обробки насіння перед сівбою, при обприскуванні рослин або для позакореневого підживлення в період розвитку. При цьому дуже важливо ретельно дотримуватися рекомендованих дозування препаратів, термінів і технологій обробки матеріалу. Використання більшої дози може тільки негативно вплинути на розвиток рослин, неправильне приготування розчину або ігнорування інструкції по внесенню стимуляторів загрожує також токсикації культур і, як результат, втратою значної кількості врожаю.
В асортименті нашого магазина представлені тільки оригінальні стимулятори і регулятори росту рослин. Вся продукція отримала сертифікати якості і довела свою високу ефективність за період присутності на українському ринку. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте перевірений товар, який дозволить підвищити рентабельність вашого сільськогосподарського виробництва.