Стимулятори і регулятори росту

Сортувати за:
224 грн
Регулятор росту АгростимулінФасовка: флакон 100 мл.Призначення: Препарат широкого спектру дії Агрост..
247 грн
Новий генерик Етрела - Альфа Етафон від Альфа Хімгруп. Діюча речовина регулятора росту - етефон 480 ..
476 грн
 Нанокарбоксилат Mo, Mg, Mn, Cu, Co, Fe, Zn Ціна вказана за упаковку 0,1кг. ..
808 грн
Регулятор росту ВегестимФасовка: пластикова каністра на 5 л, скляні флакони по 100 мл.Призначення: Р..
224 грн
Стимулятор росту ЗеастимулінФасовка: флакони по 100 мл.Призначення: Регулятор росту рослин Зеастимул..
210 грн
Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..
101 грн
Унікальний регулятор росту рослин Стопрост з групи ретардантов, що забезпечує на гормональному ..
280 грн
Регулятор росту ТрептолемФасовка: флакони по 100 мл.Призначення: Біостимулятор росту рослин природно..
135 грн
Регулятор росту Хломеквид (Хлормекват-хлорид 750г/л) Фасування: пластикова каністра об’ємом 20 ..
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Наш магазин Агро Торг (agro torg.in.ua) пропонує придбати високоякісні стимулятори і регулятори росту рослин від кращих виробників, присутніх на українському ринку агрохімічної продукції: Нертус, Альфа Хімгруп, Хімагромаркетинг та інші. Ми пропонуємо привабливі ціни, а наші менеджери нададуть вичерпні консультації по всіх продуктах.
Регулятори росту - це активні природні або синтетичні сполуки, які навіть у малих дозах здатні впливати на зміни в організмі рослин, в першу чергу, істотно прискорюючи їх зростання. Застосування препаратів сприяє більш швидкому проростанню висаджених в грунт насіння, укоріненню живців, зниження негативного впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища на сходи і їх стійкості перед різними поширеними захворюваннями, зміцнює імунітет рослин в цілому.
Стимулятори і регулятори росту активізують процес утворення зав'язей, цвітіння, прискорюють час дозрівання плодів, істотно збільшують продуктивність і якість сільськогосподарської продукції. При застосуванні даних препаратів знижується кількість поглинання рослинами нітратів і радіонуклідів з грунту. Синтетичні стимулятори також здатні побічно зупиняти розвиток патогенів, що призводить до зменшення витрат засобів захисту рослин при обробці полів фунгіцидами, інсектицидами та ін. При цьому захисний ефект від внесення меншої дози препаратів не втрачається.
Стимулятори і регулятори росту можуть застосовуватися на різних етапах: для обробки насіння перед сівбою, при обприскуванні рослин або для позакореневого підживлення в період розвитку. При цьому дуже важливо ретельно дотримуватися рекомендованих дозування препаратів, термінів і технологій обробки матеріалу. Використання більшої дози може тільки негативно вплинути на розвиток рослин, неправильне приготування розчину або ігнорування інструкції по внесенню стимуляторів загрожує також токсикації культур і, як результат, втратою значної кількості врожаю.
В асортименті нашого магазина представлені тільки оригінальні стимулятори і регулятори росту рослин. Вся продукція отримала сертифікати якості і довела свою високу ефективність за період присутності на українському ринку. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте перевірений товар, який дозволить підвищити рентабельність вашого сільськогосподарського виробництва.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2018

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
вул. Шевченка, 38, офіс 24

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной