compare_arrows0

Посівний матеріал

Уточнити Пошук

more_vertРімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)
2 400 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Рімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)close

Рімісол НертусПосівна одиниця 150 тисяч насіння.Простий середньостиглий традиційний гібрид соняшнику Рімісол рекомендований виробником (компанія «Нертус») до вирощування в степовій і лісостеповій зонах України за запатентованою технологією "Чисте поле". Насіння виведені сербської селекції, а в ДЕРЖАВНОМУ реєстрі України даний гібридний сорт присутній з 2006 року.Вегетаційний період рослин складає ..

more_vertКукурудза Даніїл
1 000 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Кукурудза Даніїлclose

Насіння кукурудзи Даніїл Степова, характеристика:Посівна одиниця: 80 тисяч насіння.ВАЖЛИВО! Оброблено 2 протруйниками Syngenta від сажкових хвороб : Вайбранс + Максим XLЯкість: офіційний гібрид з сертифікатом якості від виробника "Степова" на кожну партію   Трилінійний гібрид кукурудзи Даніїл є новинкою на ринку і рекомендований до вирощування на зерно і на силос для всіх зон Украіни. Ві..

more_vertНС Таурус екстра
2 500 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
НС Таурус екстраclose

Насіння соняшнику «НС Таурус» «НС Таурус» – стійкий до посухи, вовчка та поширених хвороб гібрид. Соняшник виведений сербськими селекціонерами на полях України. Показує високу врожайність навіть у посушливих, Одеській, Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях. «Таурус» – нове покоління гібридів з імунітетом до гербіцидів «Євролайтінг» та їх аналогів.Високий урожай у будь-яких умовахНовий гі..

more_vertНС-Х-498 еліт соняшник Нертус
2 400 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
НС-Х-498 еліт соняшник Нертусclose

НС-Х-498 - простий гібрид соняшнику, виведений з насіння сербської селекції. Призначений для вирощування c використанням технології СУМО. Період вегетації рослин триває 108-113 днів. Найкраще проявляє себе в кліматичних умовах, характерних для лісостепової та степової зон України. Характеристика гібрида НС-Х-498: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковому етапі. Максимальна ..

more_vertСоняшник НСХ 6045
2 600 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Соняшник НСХ 6045close

Насіння соняшнику НС-Х-6045Посівна одиниця: 150 тисяч штук.Постачальник: компанія "ЮГ АГРОЛІДЕР".Стійкість до вовчку соняшникового7рас (від A до G+)Урожайність в засушливих умовах (товарний посів)добра (22-38ц/га)Вегетація (днів)111 - 114Олійність гібриду50-52%Гербіцидний захистпід Євролайтнінг або аналоги з нормою до 1,2л/гаОпис: простий гібрид соняшника, виведений сербською селекцією, придатний ..

more_vertТунка Limagrein
3 980 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Тунка Limagreinclose

Тунка – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в лісостеповій та степовій зонах. Відноситься до рослин середньоранньої групи стиглості і відзначається невибагливістю до кліматичних умов, хорошим ростом і розвитком навіть при мінімальній або нульовій системах обробітку. Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та..

more_vertLG59580
4 950 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
LG59580close

Насіння гібрида соняшнику «ЛГ 59580»Насіння соняшнику «ЛГ 59580» – середньоранній гібрид від компанії зі світовим ім'ям «Лімагрейн», знайомої багатьом українським фермерам. Діяльність спрямована на селекцію сільськогосподарських культур. Посівний матеріал відмінно зарекомендував себе в зонах з посушливим кліматом і нестачею вологи в спекотні літні місяці. Має високу стійкість до найпоширеніших хво..

more_vertЄС Генераліс СЛ
4 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Генераліс СЛclose

Соняшник «ЄС Генераліс СЛ»«ЄС Генераліс СЛ» – ранній гібрид від фахівців французької селекції, інтенсивного типу, генетично стійкий до вовчка, висока посухостійкість. Пластичний до різноманітних агроекологічних умов вирощування, легко переносить жаркий клімат.Соняшник «ЄС Генераліс СЛ» вирізняє швидке й інтенсивне зростання на початку розвитку. А також толерантність до гербіциду «Євролайтінг» та п..

more_vertЄС Каприз КЛП
4 185 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Каприз КЛПclose

Насіння гібриду «ЕС Каприз СЛП»«ЕС Каприз СЛП» – нова позиція гібриду соняшнику від всесвітньо відомої компанії «Євраліс Семенс». Особливістю гібриду є відмінна пластичність до різних технологій, кліматичних умов вирощування. Рекомендований для посіву в південних регіонах, центрі країни, на південному сході зі складним посушливим кліматом та спекотним літом.«ЕС Каприз СЛП» – стійкий до хвороб, пос..

more_vertЄС Петунія соняшник
3 159 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Петунія соняшникclose

Насіння соняшнику «ЕС Петунія»Петунія – високоякісний гібрид, визнаний агровиробниками. Ідеальний баланс врожайності з високою толерантністю до більшості хвороб. Зазвичай, ранні групи соняшників схильні до поширених хвороб, але це не властиво для «ЄС Петунія». У поєднанні з високою стійкістю до захворювань період вегетації становить всього 109 днів.Переваги соняшнику «ЕС Петунія»До переваг даного ..

more_vertЄС Яніс
4 200 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Янісclose

Насіння «ЕС Яніс» «ЕС Яніс» – високий потенціал врожайності в сегменті Clearfield Plus. Середньоранній гібрид соняшнику, який протягом останніх років дає відмінні показники практично у всіх регіонах нашої країни. Досить стійкий до вилягання, має високу посухостійкість, підходить для обробки полів гербіцидами «Євролайтінг Плюс».Особливості та основні характеристики «ЕС Яніс»Соняшник добре зареко..

more_vertАлькантара
4 000 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Алькантараclose

Насіння соняшнику «Алькантара»«Алькантара» – це новий екстенсивний гібрид на агроринку з високою врожайністю й олійністю. Досягає максимальних показників навіть у посушливих умовах. Має високі темпи зростання на перших порах розвитку.Соняшник високий, при достатній зволоженості ґрунту досягає 190 см у висоту. Має відмінну стійкість до білої гнилі та несправжньої борошнистої роси. Відзначається від..

more_vertБакарді КЛП
4 740 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Бакарді КЛПclose

Насіння соняшнику «СИ Бакарді КЛП»«СИ Бакарді КЛП» – інтенсивний Clearfield Plus-гібрид лінолевого типу. Середньостиглий, податливий соняшник. Добре відчуває себе незалежно від клімату, показує найбільш високу врожайність на родючих ґрунтах.Основна інформація про соняшник «СИ Бакарді КЛП»З новою системою захисту Clearfield Plus збільшився оптимальний контроль засміченості і знизилися виробничі вит..

more_vertБелла Євраліс
3 900 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Белла Євралісclose

«ЕС Белла»Насіння соняшнику «ЕС Белла» від «Євраліс» – гібрид, яким в 2018 році засіяно півтора мільйони гектарів Європи. Вибір аграріїв пояснюється легкою адаптацією гібрида до різних умов вирощування та стабільно-високою урожайністю, стійкістю до вилягання, толерантністю до хвороб та його фіто-санітарним ефектом на полях.Універсальний, врожайний соняшник для полів УкраїниПростий гібрид «ЕС ..

more_vertЕстрада
4 482 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Естрадаclose

Насіння соняшнику «Естрада»«Естрада» – гібрид соняшнику, відноситься до середньопізньої групі стиглості та помірно інтенсивному типу. Досить гнучкий до багатьох кліматичних умов – стійкий до посухи, підходить до вирощування в майже усіх областях і регіонах України крім дуже посушливих спекотних зон. Стійкий до більшості найпоширеніших захворювань соняшнику, в тому числі білої гнилі, фомопсису, скл..

more_vertЛГ5580
3 800 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЛГ5580close

ЛГ 5580  – простий міжлінійний гібрид соняшника, який підходить для вирощування у всіх природно кліматичних зонах України і особливо в регіонах зі значним поширенням вовчка. Відноситься середньоранньої групи стиглості і відзначається високим потенціалом урожайності. Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та входить до четвірки кращих у світі.Х..

more_vertЛГ5582 Лімагрейн
4 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЛГ5582 Лімагрейнclose

ЛГ 5582 (LG 5582)  – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в південних регіонах України. Відноситься до середньоранньої групи стиглості і відзначається високою стійкості до вовчка.  Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та входить до четвірки кращих у світі.Характеристика: Гібрид ЛГ 5582 є середньо..

more_vertНасіння соняшнику НСХ 26752 еліт
2 300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Насіння соняшнику НСХ 26752 елітclose

Соняшник 26752 НС-ХСтійкість до вовчку7+ (A-G+)Період вегетації гібриду105-110днівВисота рослин160-170см (в залежності від агрофону)..

Посівний матеріал

Наш магазин Агроторг пропонує придбати за вигідною ціною посівний матеріал різних сільськогосподарських культур. В асортименті є як оригінальні сорти, так і гібриди, які добре зарекомендували себе в умовах різної грунту і різних кліматичних зон України.

Вся продукція - оригінальна, що отримала сертифікати, що підтверджують її високу якість, і пройшла успішно тестові випробування, а також перевірку при вирощуванні в аграрному секторі. Є також новинки, які повинні привернути увагу сільгоспвиробників.

У нас представлений посівний матеріал від кращих компаній, продукція яких добре відома на українському ринку. У їх числі - Альфа Хімгруп, Південь Агролідер, Нертус. Орігінаторами насіння виступають виробники Сербії, Франції, Польщі, де вже успішно вирощуються різні сучасні сорти та гібриди соняшнику, кукурудзи, сої.

Залежно від зони і кліматичних умов, наші менеджери допоможуть підібрати найбільш підходящі ранньостиглі, середньостиглі або пізні сорти та гібриди культур. Також ви можете отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань відносного того чи іншого виду посівного матеріалу.

Найбільш широко в наявними на сьогоднішній день асортименті представлений посевмат соняшнику, який призначений для вирощування рослин за допомогою різних технологій. Переважна більшість сортів даної культури об'єднує те, що стигле насіння відрізняються високою місткістю масла, а кошики в період цвітіння мають високу нектарного і пильцевую продуктивність.

Характерною особливістю практично всіх сортів і гібридів будь-яких сільськогосподарських культур, які можна вирощувати за допомогою купленого у нас посівного матеріалу, є:

• висока стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів (посуха, ультрафіолетове випромінювання і т.д.);

• стійкість до декільком расам вовчку(заразихи), досить поширеного шкідника, наприклад, для соняшнику;

• імунітет до низки відомих небезпечних захворювань рослин (фузаріоз, головешка);

• хороша енергія росту;

• висока потенційна продуктивність.

Якщо ви хочете придбати оригінальний, якісний посівний матеріал, кукурудзи, соняшнику, сої за адекватною вартістю, наш магазин - найкраще місце для цього!
Наявність потрібного вам товару завжди можна уточнити в менеджерів, а насіння реалізуються як оптом, так і в роздріб.