Фуміганти

Сортувати за:
430 грн
Фумігант ДжинТара: пляшка 1 кг.Опис: Джин – це засіб для фумігації зерна в закритих приміщеннях будь..
430 грн
Фумігант ФОСМІНІЙФасування: пляшка 1 кг Призначення: Інсектофумігант широкого спектру дії може вико..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Проблему збереження зібраного врожаю зернових культур і садивного матеріалу перед впливом шкідливих комах або гризунів можна вирішити за допомогою фумігантів. Це хімічні препарати, розпорошуються в паро- або газоподібному стані і проникаючі в організми шкідників через дихальні шляхи. Вони здатні швидко порушувати всі життєвоважливі процеси, приводячи до загибелі гризунів або комах.
Як правило, в сільському господарстві препарати-фуміганти використовують з метою знищення шкідників, у тому числі карантинних, на складах, де зберігаються зернові запаси (у відкритому вигляді, накриті плівкою, брезентом або упаковані в мішки), у транспортних засобах, що перевозять зерно, теплицях по вирощуванню овочів, а також для передпосадковій обробки насіння і коренеплодів.
Ми співпрацюємо з провідними виробниками агрохімічної продукції на українському ринку, тому у нас ви можете придбати тільки оригінальні засоби захисту, в тому числі фуміганти, якість яких не викликає сумнівів. Всі препарати отримали сертифікати якості після ряду проведених випробувань і повністю відповідають вимогам державних стандартів.
В даний час в наявність фуміганти виробництва Альфа Хімгруп і Нертус. Проте асортимент постійно поповнюється, більш детальною інформацією володіють наші менеджери. При зверненні вам підкажуть можливість і терміни появи потрібного товару, а також дадуть відповідь на всі інші питання, що цікавлять щодо препаратів даної хімічної групи.
Фуміганти зручні у використанні, так як їх можна вносити відразу декількома найбільш підходящими способами: вручну, за допомогою дозаторів, а також спеціальними зондами, якщо потрібно захистити великі обсяги зернових насипом. Коли мова йде про малу кількість зерна або розфасованої борошні, то фуміганти іноді можна розміщувати в піддонах по всьому периметру об'єкта.
Застосування фумігантів гарантує знищення гризунів і комах-шкідників на всіх етапах з розвитку вже через кілька днів. При цьому негативного впливу на якість зерна або на всходовие характеристики посівного матеріалу не виявляється.
Однак фуміганти також можуть нести загрозу здоров'ю людини, оскільки є більш-менш токсичними. В цілях безпеки допуск людей на оброблені препаратами склади зберігання зернового врожаю дозволяється тільки після повного вивітрювання фуміганту. В середньому, на це йде до 5 днів.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной