Прилипачі


АгроПАВ Екстра прилипач

0

Прилипач АгроПАВ ЕкстраТара: каністра 5 л. Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Аг..

Вартiсть 280 грн
Купити
Хiт
Альфалип Екстра ПАР прилипач, 5л

0

..

Вартiсть 120 грн
Купити
Хiт
Альфалип ПАР прилипач

0

Етоксілати нонілфенол..

Вартiсть 100 грн
Купити
Грунтовий прилипач Турболип 10л

0

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНИЙ КОМПЛЕКС ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ РІВНОМІРНОГО РОЗПОДІЛУ ТА ЗАКРІПЛЕННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ..

Вартiсть 130 грн
Купити
Прилипач АгроПАВ

0

АгроПАВТара: каністра 5 л. Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Агрохімічні технол..

Вартiсть 120 грн
Купити
Прилипач Меро 5л

0

Меро® EC810 - неіонний прилипач (поверхнево активна речовина) на рослинній основі для використання з..

Вартiсть 200 грн
Купити
Талант ПАР

0

Талант ПАР – це агрохімікат комплексної дії, поверхнево-активна речовина, яка застосовується при гер..

Вартiсть 200 грн
Купити
Цивік 5л

0

Цивік – це новий та зручний препарат для ph-корекції води при приготуванні робочого розчину пестицид..

Вартiсть 0 грн
Купити
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)
Прилипачі

Фунгіцидні, гербіцидні рідини або пестициди, які сільгоспвиробники застосовують для обприскування культурних рослин, повинні не просто добре покривати оброблювану поверхню, але і тривалий час утримуватися там для більш високої ефективності боротьби з шкідниками і збудниками небезпечних захворювань. Додавання до таких рідинам спеціальних хімічних продуктів - прилипачів - дозволяє забезпечити хорошу удерживаемость препаратів на поверхні рослин або насіння.

Прилипачі відносяться до так званих поверхнево-активних речовин і є допоміжним засобом при спільному застосуванні з препаратами для захисту рослин. Вони сприяють кращому контакту гербіцидів і фунгіцидів з рослинами, а також швидкому проникненню пестицидів всередину.

В нашому Інтернет-магазині Агроторг представлені високоефективні прилипачі, що мають українські сертифікати якості та успішно пройшли тестові випробування, а також довели свою спроможність за період застосування в аграрній галузі. Ви можете придбати препарати за хорошою ціною, отримавши попередню консультацію з усіх питань в наших фахівців.

В даний час ми пропонуємо прилипачі Альфалип і Альфалип Екстра від українського виробника Альфа Хімгруп. Дані препарати розроблені на основі етоксілати нонілфенол і відрізняються підвищеною стійкістю від змивання дощем, рясної росою, до дії ультрафіолетових променів. Прилипачі безпечні для навколишнього середовища, не проявляють фітотоксичності по відношенню до культурних рослин і стабільні при широкому діапазоні температур.

Альфалип Екстра сумісний з більшістю пестицидів у бакових сумішах, його використання дозволяє зменшити пестицидне навантаження на рослини. Препарат Альфалип - призначений для застосування з робочим розчином гербіцидів Альфа-Стар, Альфа-Маїс, Альфа-Стар Дуо, Контролер, Рамзес, Отаман. Особливо важливо використовувати прилипачі з гербіцидами при тривалих посушливих температурних умовах, коли на полях присутні бур'яни з середньою чутливістю до гербіцидів, а також перерослі рослини-шкідники і ті, які перебувають у стресовому стані.

Розчинна концентрат прилипачів поставляється в пластиковій тарі ємністю (5 л), що зручно для застосування і транспортування.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду