compare_arrows0

Прилипачі

more_vertАгроПАВ Екстра прилипач
215 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
АгроПАВ Екстра прилипачclose

Прилипач АгроПАВ ЕкстраТара: каністра 5 л. Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Агрохімічні технології".Опис: Органосиліконовий прилипач, призначений для додавання до бакових сумішей  гербіцидів, інсектицидів та фунгіцидів. Сприяє покращенню змочувальної здатності готового розчину, допомагає йому краще проникати в організм рослини, що в цілому суттєво підвищує ефективність п..

more_vertАльфалип Екстра ПАР прилипач, 5л
90 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
more_vertАльфалип ПАР прилипач
80 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфалип ПАР прилипачclose

Етоксілати нонілфенол ..

more_vertПрилипач АгроПАВ
88 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Прилипач АгроПАВclose

АгроПАВТара: каністра 5 л. Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Агрохімічні технології".Опис: Допоміжний засіб, призначений для додавання до робочого розчину пестицидів з метою покращення їхнього проникнення в рослини і розповсюдження в організмі, а також для запобігання змивання під час дощу. Є незамінним допоміжним засобом при обприскуванні культур гербіцидами на основі сульфон..

Прилипачі

Фунгіцидні, гербіцидні рідини або пестициди, які сільгоспвиробники застосовують для обприскування культурних рослин, повинні не просто добре покривати оброблювану поверхню, але і тривалий час утримуватися там для більш високої ефективності боротьби з шкідниками і збудниками небезпечних захворювань. Додавання до таких рідинам спеціальних хімічних продуктів - прилипачів - дозволяє забезпечити хорошу удерживаемость препаратів на поверхні рослин або насіння.

Прилипачі відносяться до так званих поверхнево-активних речовин і є допоміжним засобом при спільному застосуванні з препаратами для захисту рослин. Вони сприяють кращому контакту гербіцидів і фунгіцидів з рослинами, а також швидкому проникненню пестицидів всередину.

В нашому Інтернет-магазині Агроторг представлені високоефективні прилипачі, що мають українські сертифікати якості та успішно пройшли тестові випробування, а також довели свою спроможність за період застосування в аграрній галузі. Ви можете придбати препарати за хорошою ціною, отримавши попередню консультацію з усіх питань в наших фахівців.

В даний час ми пропонуємо прилипачі Альфалип і Альфалип Екстра від українського виробника Альфа Хімгруп. Дані препарати розроблені на основі етоксілати нонілфенол і відрізняються підвищеною стійкістю від змивання дощем, рясної росою, до дії ультрафіолетових променів. Прилипачі безпечні для навколишнього середовища, не проявляють фітотоксичності по відношенню до культурних рослин і стабільні при широкому діапазоні температур.

Альфалип Екстра сумісний з більшістю пестицидів у бакових сумішах, його використання дозволяє зменшити пестицидне навантаження на рослини. Препарат Альфалип - призначений для застосування з робочим розчином гербіцидів Альфа-Стар, Альфа-Маїс, Альфа-Стар Дуо, Контролер, Рамзес, Отаман. Особливо важливо використовувати прилипачі з гербіцидами при тривалих посушливих температурних умовах, коли на полях присутні бур'яни з середньою чутливістю до гербіцидів, а також перерослі рослини-шкідники і ті, які перебувають у стресовому стані.

Розчинна концентрат прилипачів поставляється в пластиковій тарі ємністю (5 л), що зручно для застосування і транспортування.