compare_arrows0

Прилипачі

more_vertАльфалип Екстра ПАР прилипач, 5л
92 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
more_vertАльфалип ПАР прилипач
81 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфалип ПАР прилипачclose

Етоксілати нонілфенол ..

Прилипачі

Фунгіцидні, гербіцидні рідини або пестициди, які сільгоспвиробники застосовують для обприскування культурних рослин, повинні не просто добре покривати оброблювану поверхню, але і тривалий час утримуватися там для більш високої ефективності боротьби з шкідниками і збудниками небезпечних захворювань. Додавання до таких рідинам спеціальних хімічних продуктів - прилипачів - дозволяє забезпечити хорошу удерживаемость препаратів на поверхні рослин або насіння.

Прилипачі відносяться до так званих поверхнево-активних речовин і є допоміжним засобом при спільному застосуванні з препаратами для захисту рослин. Вони сприяють кращому контакту гербіцидів і фунгіцидів з рослинами, а також швидкому проникненню пестицидів всередину.

В нашому Інтернет-магазині Агроторг представлені високоефективні прилипачі, що мають українські сертифікати якості та успішно пройшли тестові випробування, а також довели свою спроможність за період застосування в аграрній галузі. Ви можете придбати препарати за хорошою ціною, отримавши попередню консультацію з усіх питань в наших фахівців.

В даний час ми пропонуємо прилипачі Альфалип і Альфалип Екстра від українського виробника Альфа Хімгруп. Дані препарати розроблені на основі етоксілати нонілфенол і відрізняються підвищеною стійкістю від змивання дощем, рясної росою, до дії ультрафіолетових променів. Прилипачі безпечні для навколишнього середовища, не проявляють фітотоксичності по відношенню до культурних рослин і стабільні при широкому діапазоні температур.

Альфалип Екстра сумісний з більшістю пестицидів у бакових сумішах, його використання дозволяє зменшити пестицидне навантаження на рослини. Препарат Альфалип - призначений для застосування з робочим розчином гербіцидів Альфа-Стар, Альфа-Маїс, Альфа-Стар Дуо, Контролер, Рамзес, Отаман. Особливо важливо використовувати прилипачі з гербіцидами при тривалих посушливих температурних умовах, коли на полях присутні бур'яни з середньою чутливістю до гербіцидів, а також перерослі рослини-шкідники і ті, які перебувають у стресовому стані.

Розчинна концентрат прилипачів поставляється в пластиковій тарі ємністю (5 л), що зручно для застосування і транспортування.