Технологія A.I.R.™

Syngenta стабільно запускає на ринок насіння все нові й нові гібриди, а завдяки технології A.I.R.™ є реальна можливість суттєво змінити увесь європейський ринок соняшнику. Це стане можливим через те, що гербіцидні засоби, що поширені зараз у цій галузі частіше мають у своїй основі трибенурон-метил, імазамокс/імазапір та решту речовин, що є складовою частиною відомих технологій, таких як Clearfield®, Clearfield® Plus, а також ExpressSun®, тепер матимуть можливість отримати додаткову гнучкість у своїй роботі. Якої їм, до речі, завжди не вистачало. 

Суттєве полегшення контролю бур’яну та вовчку з A.I.R.™ технологією

A.I.R.™ поєднує у собі увесь спектр розробок сільгоспхімії, що були присвячені боротьбі з бур’яном та паразитами у посівах соняшнику. Її використання робить всі експлуатовані до сьогодняшнього часу гербіциди ще більш ефективними, особливо, коли йдеться про вирощування гібридів соняшнику. До того ж ще одною важливою рисою цієї технології є її універсальні якості, що дозволяють отимувати найліші результати незалежно від умов роботи кожного конкретного господарства. Також ця технологія дозволяє більш раціонально поводитися з ресурсами та довколишнім середовищем. 

Соняшниковим гібридам, що належать до A.I.R.™, притаманна спроможність кодувати конкретний різновид білка, що гарантовано призведе до зниження чутливості щодо засобів гербіцидної обробки, які базуються на речовинах класів сульфонілсечовини та імідазолінів. Ця генетична риса була виявлена спеціалістами Syngenta у дикій супутній популяції соняшнику, як цілком природня, та аналітично-експерементальними засобами була введена у елітні розробки компанії. Це дозволило досягнути найбільшого рівня гнучкості у роботі та надбати вигідні у економічному плані види агрокультур. 

Властивості A.I.R.™ беззаперечно забезпечать соняшнику несприйнятливість до найрозповсюдженіших та найдієвіших гербіцидів, що зараз використовуються у боротьбі з бур’янами. Перш за все, мова йде про імазамокс/імазапір та трибенурон-метил. Господар використовує різні ЗЗР, але отримує адаптовану схему захисту, що якнайкраще підходить до його умов роботи. До того ж, окрім високої якості обробки та комерційного зиску гарантовано буде отримано ще й мінімізовану шкоду щодо довколішнього середовища. 

Прогресуючий ринок соняшнику та рішення для нього від A.I.R.™

Загальноєвропейська тенденція, щодо збільшення площин, що зайняті гібридами сонішнику, які мають підвищений рівень толерантності до гербіцидів є наслідком зростання інтенсивності вирощування культури та необхідності підвищення її ефективності за умови застосування інноваційних технологій. Гарантією вдалого поєднання нових технологічних рішень та захисних засобів для культури може бути перехід господарств від використання класичних гібридів до таких, що мають телерантність до гербіцидів. 

A.I.R.™ дає найбільш ефективний захист від бур’янів, оскільки більш звичні рішення (найчастіше це гербіциди післясходового внесення) таких переваг не надають. Захист з використанням АІР набагато більш гнучкий та забезпечує враження більш широкого спектру бур’янів, що чутливі до діючих компонентів у ЗЗР. 

A.I.R.™: новий рівень продуктивності та технічні аспекти використання.

Гібриди, що належать до A.I.R.™ мають низький рівень чутливості до тих препаратів, що базуються на таких речовинах, як імазамокс/імазапір та трибенурон-метил. Завдяки цьому контроль бур’яну у посівах соняшника більш надійний. 

В цих гібридів зберігаються плюси, що притаманні всій продукції селекції Syngenta. А саме: висока врожайність, стійкість до шокових умов зростання, до шкідників та паразитів тощо. Нечутливість до гербіцидних речовин, що придушують синтез АЛС (ацетолактатсинтата) у структурі небажаної рослинності у порівнянні з найбільш поширеними традиційними технологіями може означати, що A.I.R.™-гібриди відрізняються ще нижчим ризиком потрапляння попід негативний вплив АЛС-інгібіторів, ніж будь який інший навіть суперсучасний аналог. 

Крім цього визначною рисою  A.I.R.™-гібридів є наявність всіх ознак високої врожайності та її стабільність. Ці обставини означають зручну роботу господарств з ними та відсутність стресу під час їхньої експлуатації. 

На додачу також зазначимо, що A.I.R.™ технології можуть добре адаптуватися до сталих агрогосподарських метод.  

A.I.R.™. Ціннісні моменти у використанні

Толерантність щодо гербіцидів на основі імазамоксу/імазапіру та трибенурон-метилу;

Тривалий період можливого внесення гербіциду;

Повний контроль бур’янів та паразитів при нізьких вкладеннях у господарствах;

Збереження високої врожайності;

Низький рівень можливої фітотоксичності. Як безпосередньо після застосування гербіциду, так і у більш віддаленому часі;

Збереження всього спектру переваг гібрида: нечутливість до збудників хвороб, стресових кліматичних факторів тощо;

Інноваційність цієї технології, легкість у експлуатації;

Ознаки гнучкості, що дозволяють застосовувати програму у рамках більш складних комплексах заходів по боротьбі з бур’яном.

Related Products

Олійний Турбо 10л (ЛФ)

Олійний Турбо 10л (ЛФ)

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосфор (P2O5) 65г/лКалій (K2O) 47,3г/лМагній 1,1г/лСірка (SO3)  42г/лБор (В) 2,8г/лМарганець (Mn) 12,5г/лМідь (Cu) 16г/лЦинк (Zn) 13,5г/лМолібден (Mo) 1,4г/лЗалызо 2,3г/лФытогормони 0,07г/лpH 4 - 5,5Олійний Турбо – засіб підживлення сільськогосподарських культур, призначений для поліпшення та збалансування живлення рослин олійної групи. Збагачений сполуками, що мають у своєму складі азот, фосфор та калій, а також групу хелатованих речовин з вільними амінокислотами L-типу. А також у структурі даного добрива представлені такі мікроелементи, як: залізо, мідь, кадмій, цинк, магній, бор, молібден та багато інших. Зазначимо також наявність фітогормонів та деяких додаткових баластних речовин. Тому, якщо ваші олійні культури потребують покращеного та збалансованого живлення, то варто купити Олійний Турбо. Діючі компоненти даного засобу стимулюють всі аспекти життєдіяльності рослин, а амінокислотний комплекс із хелатованими інгредієнтами створюють додатковий ресурс, що сприяє швидкому утворенню нових тканин рослини, та нових більш розгалужених органів: кореневі паростки, зелена маса, гілля тощо. У результаті маємо більш розвитий рослинний організм з більш стійким імунітетом, що спроможний відповідати на більш сильні виклики: температурні перепади, збудники захворювань, посушливі періоди та решта. Переваги, що надає господарствам використання даного добрива:• Якісний баланс між елементами живлення, що є у його складі;• Можливість накопичення всього спектру необхідних поживних речовин, що можуть бути використані у стресових ситуаціях;• Збільшує імунні спроможності та загальні можливості рослинних організмів;• Покращує якісні та кількісні показники врожаїв.Добриво може бути застосоване, як самостійний засіб живлення, а також у багатокомпонентних комплексних бакових сумішах. Є деякі обмеження щодо сумісного використання з засобами захисту рослин (нерекомендоване застосування разом з гербіцидами та інсектицидами фосфорорганічного типу), а також існують рекомендації по часових рамках внесення на різних вегетативних етапах різних рослин. Ці дані та всі пункти щодо регламенту внесення зазначені виробником у інструкції до засобу, яку неодмінно варто вивчити перед першим застосуванням.   Застосування Олійного Турбо на соняшник та рапс:   ..

280 грн

БОФОС

БОФОС

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену концентрацію компонентів, що забезпечують ефективним харчуванням кореневу систему і зелену масу рослин. Застосовується для підвищення врожайності олійних, бобових і технічних культур.НОРМА ЗАСТОСУВАННЯСоняшник 0,5-1,0л / гаРіпак 0,5-1,0л / гаСоя 0,5-1,0л / гаГорох 0,5-1,0л / гаНут 0,5-1,0л / гаСочевиця 0,5-1,0л / гаЖивильні речовини, наявні в складі добрива БОФОС, представлені в досяжному для рослин вигляді, відрізняються простотою усваівоенія і хорошу проникаючу здатність. Дане добриво багате вмістом бору, азоту і фосфору. Відповідно, 1 л речовини включає в себе 100: 90: 140 г хімічних сполук, що містять зазначені елементи.Склад:МІКРОЕЛЕМЕНТ ВМІСТБор 100г/лАзот 90г/лФосфор 140г/лГустина 1350 - 1400г/лpH6,0 - 6,5Дане добриво сумісне з більшістю практикуються в сучасному рослинництві коштів аграрної хімії. Внаслідок чого можливо його спільне введення з іншими добривами та препаратами в оброблювані площі, що спрощує весь комплекс агротехнічних заходів і підвищує їх рентабельність.БОФОС, як і готуються з його участю робочі водні суміші має слабокислу реакцію (початковий рівень рН речовини 6,0 - 6,5), завдяки наявності в структурі хімікату фосфатних і амідних компонентів. Що надає готовому розчину буферні властивості, що дозволяють зберігати слабокислу реакцію при введенні в робочий розчин певної кількості лужних компонентів. В результаті чого відбувається зниження рівня гідролізу пестицидів.Ефект від застосування добрива носить «довгограючий» характер внаслідок швидкого проникнення поживних компонентів добрива в клітини рослини і їх повільного розкладання в їх структурі.Прикореневе внутріґрунтового внесення благотворно впливає на формування кореневих систем, сприяє швидкому поглинанню рослиною комплексу необхідного йому харчування і закладці фундаменту прискореного розвитку...

250 грн

СИ Амазонія соняшник

СИ Амазонія соняшник

СИ АМАЗОНІЯ – середньостиглий, високопродуктивний гібрид соняшника, линолевого типу використання з помірно-інтенсивним різновидом адаптивності. Має високі показники щодо зростання у зонах, яким притаманний низький рівень зволожування та підвищена сонячна активність, тому основними регіонами, де може бути використаний даний гібрид є степові та лісостепові області. Включно з спекотними регіонами Причорномор’я та Приазов’я. Також СИ АМАЗОНІЯ має добрі ознаки у протистоянні з паразитарною рослинністю. А саме, гібрид малочутливий до вовчка у його основних відомих расах (А – G) та деяких його нових формах. Крім цього цій групі рослин властива наявність високої стійкості щодо більшості відомих захворювань соняшника. Це несправжня борошниста роса, склеротиніоз, фомопсис, фомоз, іржа тощо. Серед основних рекомендацій оригінатора зазначимо:• Дотримання всіх вимог сівозміни;• Застосування класичної технології обробки ґрунтів;• Терміни сівби навесні – оптимальні.При цьому посівна компанія має забезпечувати необхідну густину стояння стиглих рослин на полях:• При достатньому рівні зволоженості 50 – 55 тис од/Га;• При помірному зволоженні 45 – 50 тис од/Га;• При недостатньому рівні зволоженості 35 – 45 тис од/Га.Переваги даного гібриду це наявність високої енергії зростання на початкових стадіях вегетації, що забезпечить швидке формування рослин. А також підвищений вміст олії у сім’янці (52 – 54 %%), тому, якщо ви зацікавлені у придбанні джерела якісної сировини для олійництва, то варто купити СИ АМАЗОНІЯ. Рівні врожайності у різних господарствах України показані за результатами минулого (2022) року від 18,9 Ц/Га на крайньому півдні до 41,3 Ц/Га (Полтавська область). Дані цифри зазначені при відносній вологості сім’янки на рівні 7%...

8 000 грн

Субео соняшник

Субео соняшник

СУБЕО – гібрид соняшника, розроблений селекційним гігантом Syngenta. Належить до групи рослин середньої стиглості, показаний до застосування у різноманітних територіально-кліматичних зонах України. А саме у лісостепових та північних степових регіонах. Важливим приводом для того щоби купити СУБЕО є наявність у цього гібрида всіх ознак високої врожайності та стабільності її витримання у різноманітних умовах зростання соняшнику. Врожайність, яку показав гібрид впродовж 2022 року, знаходиться у межах 27.9 – 45.5 Ц/Га (при відносній вологості 7%). Приблизний вміст олійної складової 50 – 52%%, гібрид належить до клас високоолеїнових соняшників. А задля того щоби СУБЕО найкраще розкрив свої потенційні якості, рекомендоване проведення посівної кампанії у оптимальні для цього терміни. А також бажано дотримування дистанції в 200 – 400 метрів при розташуванні на полях поряд з линолевими соняшниками. Крім цього при його експлуатації у господарствах показане дотримування всіх вимог інтенсивної технології вирощування, також гібрид оптимізований під використання гербіциду Експрес® від FMC.Гібрид добре протистоїть вовчку, це стосується найбільш поширених його рас від А до G, а також деяких нових форм цього паразита. Стійкий до збудників більшості відомих хвороб соняшнику, таких як несправжня борошниста роса, фомоз, склеротиніоз та фомопсис. СУБЕО доволі впевнено почувається за посушливих умов зростання, не вилягає та не осипається. При виконанні посівних робіт рекомендовано дотримання умов висіву, що забезпечать густину стояння рослин на полях:• Зони з недостатнім зволоженням 40 – 45 тис од/Га;• Зони з помірним зволоженням 45 – 50 тис од/Га;• Зони з достатнім рівнем зволоження 55 – 60 тис од/Га.  ..

8 200 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду