Гербіцид Слаш

Склад і дія

В основі препарату лежить нова унікальна молекула Arylex™ active, діючою речовиною якої є галауксифен-метил (5 г/л). За механізмом впливу на чутливі бур'яни він належить до групи синтетичних ауксинів. В організмі рослин він викликає екстрастимуляцію ауксин-регульованих генів, що порушує ростові процеси. 

Другим компонентом гербіциду Слаш виступає клопіралід (120 г/л). Він поглинається переважно листям й зосереджується в меристемних тканинах. Його дія викликає порушення гормональних функцій, що так само пригнічує ріст бур'янів. Спочатку вони перестають конкурувати з культурами за поживні речовини, вологу та сонячне світло, а згодом повністю гинуть.

Перші симптоми гербіцидної дії можна помітити вже через 1-2 доби після обприскування. Остаточне знищення чутливих бур'янів надходить протягом 2-3 тижнів, залежно від їхнього виду, фази розвитку та погодних умов. 

Загальні властивості препарата:

  • Забезпечує посилений контроль бур’янів у період їхнього активного росту;
  • Ефективно пригнічує на ранніх стадіях ріст бур’янів-дводольників із родини капустяних;
  • Контролює окремі види хрестоцвітих;
  • Добре знищує окремі види бур’янів навіть у перерослій фазі;
  • Має широкий проміжок застосування під час весняної вегетації;
  • Проявляє високу толерантність до культури;
  • Зберігає високу ефективність навіть за прохолодної погоди;
  • Містить у своєму складі ад'ювант, тому не треба нічого додавати до робочого розчину;
  • Сумісний з більшістю ЗЗР для озимого ріпака та регуляторами росту.

Рекомендації до внесення: Гербіцид Слаш вноситься одноразово після відновлення вегетації посівів ріпака навесні й виключно наземним методом. Обробку можна проводити від початку росту стебла й до викидання квіткового бутону. Найкраще робити це вранці або ввечері за температури повітря від +8°С до +25°С. 

Внесення препарату варто уникати, якщо протягом найближчої години є висока ймовірність опадів, а також, коли посіви перебувають у стресовому стані внаслідок пошкодження шкідниками, ураження хворобами, через нестачу поживних речовин, тривалу спеку та посуху або різке падіння температури. 

При підготовці бакових сумішей нее можна змішувати гербіцид Слаш з фосфорорганічними інсектицидами. 

Додаткова інформація: Препарат Слаш не має дії на злакові бур’яни у посівах ріпака.

У випадку весняного пересіву поля після обробки гербіцидом можна використовувати ярий ріпак, зернові культури або кукурудзу.

Related Products

Гербіцид Слаш 5л

Гербіцид Слаш 5л

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯВідмінний контроль широкого спектру однорічних та багаторічних широколистих бур’янів, в т.ч. підмаренника чіпкого, волошок синіх, маку польового, лободи білої, видів ромашок, осотів та ін.Сумісний із більшістю засобів захисту рослин, що використовуються у посівах ріпаку озимогоГербіцид призначений для застосування навесні, після відновлення вегетації ріпаку озимого, на початку активного росту бур’янівЗдатний контролювати деякі хрестоцвіті види бур’янів (кучерявець Софіі, талабан польовий, грицики звичайні)Широке вікно весняного застосування(ВВСН 30-50)Рідка, високотехнологічна формуляція, що не потребує використання прилипачівНе має обмежень у сівозмініДієвий у прохолодних умовах.ОПИС ПРЕПАРАТУДіючі речовини: галауксифен-метил (Arylex™ active), 5 г/л + клопіралід, 120 г/лПрепаративна форма: концентрат емульсіїХімічна група: арилпіколінати + піридинкарбонові кислотиУпаковка: 5 лНорма використання: 0,75-1 л/гаТермін зберігання: 3 рокиМЕХАНІЗМ ТА ШВИДКІСТЬ ДІЇArylex™ active (галауксифен-метилу) та клопіраліду. Гербіцид швидко поглинається листям і корінням, рухаючись системно по ксилемі і флоемі, накопичується у тканинах меристеми, де трансформується в процесі метаболізму. Внаслідок цього активний ріст чутливих бур`янів припиняється, бур’яни перестають конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та сонячне світло. Діюча речовина галауксифен-метил належить до класу синтетичних ауксинів. Речовина імітує ефект постійної високої дози природного рослинного гормона ауксина, викликаючи суперстимуляцію конкретних ауксин-регульованих генів, що приводить до порушення процесів росту. Діюча речовина клопіралід - це синтетична форма натурального рослинного гормона. Застосування клопіраліду приводить до заміщення та блокування функцій натуральних гормонів рослини, результатом чого є значні порушення ростових процесів рослини та, як наслідок, її загибель.Активний ріст чутливих бур`янів припиняється через добу після проникнення препарату в рослину. Перші видимі ознаки пригнічення бур`янів проявляються через 1-2 дні після внесення, а остаточна загибель відбувається через 2-3 тижні після обробки, що залежить від видового складу і стадії розвитку бур`янів, ступеня забур`янення, а також кліматичних умов до, в момент і після обробки.СПЕКТР КОНТРОЛЬОВАНИХ БУР'ЯНІВЗастосування гербіциду Слаш™ забезпечує ефективний контроль у посівах ріпаку озимого широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних бур’янів. Окрім того, гербіцид Слаш™ може суттєво пригнічувати однорічні дводольні бур’яни з родини капустяних: талабан польовий (Thlaspi arvense L.), грицики звичайні (Capsella bursa-pastoris (L.) Medicus), кучерявець Софії (Descurainia sophia (L.) Webb.), якщо на момент обробки рослини цих видів перебувають на ранніх фазах розвитку. Гербіцид не діє на злакові види бур’янів. Слаш™ контролює бур’яни, що зійшли на момент обробки, та такі, що проростають...

1 850 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду