Про нас


Агроторг - Аграрний інтернет магазин

Інтернет-магазин з'явився в 2014 році як проект ТОВ Госппостач, що займається реалізацією сільськогосподарської продукції. За 4 роки сайт виріс в самостійний магазин з продажу насіння кукурудзи, сої та соняшнику, мікродобрив та засоби захисту посівів. Команда Агроторг сформувалася з фахівців агросектору.

Наша мета За час роботи з покупцями ми помітили, що критерії вибору продукції повторюються. Клієнт бажає отримати гарантовано якісний посівний матеріал в потрібний термін і за вигідною ціною. Тому, створюючи інтернет-магазин AgroTorg, ми ставили за мету запропонувати зручний сервіс для отримання необхідної агро продукції.

Агроторг - Аграрний інтернет магазинДля кого ми працюємо?
  • Для власників агробізнесу;
  • Для фермерів;
  • Для оптових покупців.
Агроторг - Аграрний інтернет магазинЯку продукцію ви тут знайдете?

Агроторг спеціалізується на широкому спектрі агрохімії, реалізує насіння найбільш популярних культур в Україні та препарати для поліпшення врожайності.

Агроторг - Аграрний інтернет магазинЯкі виробники представлені ?

Ми співпрацюємо з українськими виробниками і офіційними представни- ками угорських, німецький та інших агра- рних компаній:

  • Альфа Хімгруп, Альфа Насіння, Найс, Нертус, Нертус Агро;
  • Август, Агросфера, Хімагромаркетинг, Бест;
  • Агрітех Україна (Ахт), Наніта, Юг Агролідер, ТД Гермес.
Агроторг - Аграрний інтернет магазин

Ліцензії та сертифікатиВся продукція, яку ви бачите на сайті, має необхідні сертифікати якості від виробника. AgroTorg має ліцензію на торгівлю пестицидами. Всі документи можуть бути пред'явлені за запитом покупця.

Ми відповідально підходимо до кожного замовлення, тому що поважаємо клієнта і прагнемо полегшити пошуки потрібної продукції. Якщо у вас є питання по асортименту, виробнику або партнерській програмі, телефонуйте за телефонами, вказаними вгорі.

Кропивницький,
пр. Інженерів, 7
068 887 81 83
066 582 38 89
www.agrotorg.in.ua
[email protected]

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду