compare_arrows0

Протруйники

more_vertАнтал 5л
1 020 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антал 5лclose

Протруйник Антал НертусД.Р.: тіабендазол 80г / л + імазаліл 125 г / л + тебуконазол 60г/л(протруйники аналоги: Віал Траст + Скарлет)Тара: каністра 5лЦіна вказана за 1л протруйника Антал НертусВиробництво: УгорщинаПризначення: Системний трикомпонентний протруйник використовується в сільськогосподарському виробництві для боротьби з основними хворобами зернових колосових культур (переважно ячмінь, пш..

more_vertАнтал 1л протруйник
1 100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антал 1л протруйникclose

Антал 1л захищає від грибків та сприяє розвитку зерновихПротруйник для пшениці Антал – препарат виробника «Нертус», власника біля 60-ти фірмових зареєстрованих пестицидів та мікродобрив. Фунгіцид системної дії захищає посівний матеріал від грунтової, насіннєвої та аерогенної інфекцій,  сприяє збільшенню темпів росту паростків (за умови якісного насіння).  Особливості Антала від Нертус..

more_vertКайзер протруйник насіння
720 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Кайзер протруйник насінняclose

Протруйник КайзерТара: каністра 5 л.Опис: Інсектицидний протруйник Кайзер від компанії "Акваріус" забезпечує надійний захист посівного насіння від ґрунтових і поверхневих листогризучих та сисних шкідників, які становлять загрозу для сходів соняшника, рапсу, зернових культур і бульб картоплі. Препарат представлений у вигляді концентрату суспензії з домішками спеціальних полімерів, які покращують пр..

more_vertТебузан Ультра протруйник на пшеницю
350 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Тебузан Ультра протруйник на пшеницюclose

Системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових захворювань. Форма препарату та діюча речовина: Текучий концентрат суспензії з вмістом тебуконазолу, 120 г / л (Дікс Ультра, Раксил Ультра, Тебазол Ультра, Тебулар, Ультрасил, Раназол). Хімічний клас: Триазолам. Упаковка: Флакони по 1 л. Період захисної дії: 30-50 діб. Механізм дії: Те..

more_vertВенцедор Протруйник
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Венцедор Протруйникclose

Протруйник Венцедор – надійний захист для більшості культур Венцедор – протруювач аграріїв «Альфа Насіння» (Альфа Хімгруп), який розрахований на обробку посівів більшості культур. Перелік хвороб, від яких засіб виліковує або захищає, також вражає. За якістю та широким спектром дії препарат порівнюють з англійським протруювачем Вітавакс Кромптон та німецьким фунгіцидом Ламардор ПРО. Але українськи..

more_vertАвіценна
1 030 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Авіценнаclose

Протруйник Авіценна Фасовка: пластикова каністра 5 л Призначення: Протравитель Авіценна від українського виробника «Альфахімгруп» є препаратом нового покоління для захисної передпосівної обробки насіння зернових колосових культур і кукурудзи. Трикомпонентний склад дозволяє протруйників мати широкий спектр дії проти найбільш поширених патогенів (головня, коренева гниль, борошниста роса, пліснявін..

more_vertВіал Тріо протруйник
740 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
more_vertВікінг протруйник
390 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Вікінг протруйникclose

Протруйник Вікінг Нертус Д.Р.: тирам 200г / л + карбоксин 200 г / л (протруйники аналоги: Вітавакс 200 ФФ Кромтон) Тара: каністра 20л Ціна вказана за 1л протруйника Вікінг Нертус Виробництво: Угорщина Призначення: високоефективний препарат контактно-системної дії застосовується в основному для протруювання посівного матеріалу зернових колосових культур. Може також використовуватися для оброб..

more_vertВітакс протруйник
700 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Вітакс протруйникclose

Діюча речовина протруйника імідаклоприд 300г / лРеєстрація протруйника ВітаксКультураОб'єктНорма витрати протруйника Вітакс, л/тНорма витрат робочої рідини, л/тЗернові культуриКомплекс грунтових шкідників сходів0,5-2,510-15Комплекс грунтових шкідників сходів7-1010-15..

more_vertДжаггер Плюс протруйник
217 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Джаггер Плюс протруйникclose

Діюча речовина фунгіцидної протруйника БЕСТ - Джаггер Плюс / тебуконазол 120г / л / Оригінал протруйника і аналоги: Раксил Ультра, Байєр; Раназол, Нертус; Тебазол Ультра, Акваріус; Тебулар; Ультрасил, Укравіт; Період захисної дії: Протягом періоду від проростання насіння до виходу в трубку Швидкість впливу Швидка початкова активність з моменту обробки, при цьому препарат проникає в рослину при пр..

more_vertКомандор Гранд протруйник
1 030 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Командор Гранд протруйникclose

Протруйник Командор ГрандФасовка: каністра 5 л.Характеристика протруйника: Рідкий концентрований протруйник контактно-системної дії Командор Гранд від компанії "АльфаСмартАгро" є новинкою сезону 2017 року. Застосовується для передпосівної обробки насіння ячменю, кукурудзи, пшениці, ріпаку, соняшнику, цукрових буряків, бульб картоплі. Захищає посівний матеріал і сходи від комплексу наземних і ґрунт..

more_vertКомандор Екстра
960 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Командор Екстраclose

Командор Екстра - протруйникЕкономний захист рослин від шкідливих комах Українські аграрії обирають протруйник Командор Екстра як гідну альтернативу іноземним засобам для захисту посівів від шкідників. Тому що препарат дешевший, має широкий спектр дії та майже не відрізняється якістю від оригіналів.  Особливості Командор Екстра від «Альфа Хімгруп» Протруйник є інсектицидом (хімічний препарат,..

more_vertКонор протруйник
348 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Конор протруйникclose

Протруйник Конор (карбоксин + тирам) Діюча речовина: карбоксин 200 г / л, тирам 200 г / л Препаративна форма: водно-суспензійний концентрат Протруйник-фунгіцид Конор системно-контактний препарат. Це протруйник який має фунгіцидні властивості. Суперефективний для захисту насіння зернових від курній головні, пліснявіння, кореневих гнилей, антракноза. Засіб легко застосовувати, і воно безпечно для ..

more_vertКонтадор Максі протруйник
980 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Контадор Максі протруйникclose

Протруйник Контадор Макси Нертус Д.Р.: імідаклоприд 600 г / л (протруйники аналоги: Командор Екстра) Фасування: каністра на 5 л Ціна вказана за 1л протруйника Контадор Макси Нертус Виробництво: Угорщина Призначення: Препарат системної та контактної дії використовується в сільському господарстві переважно для обробки насіння злакових культур (пшениця, ячмінь, кукурудза), а також соняшнику..

more_vertЛорд Протруйник
621 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Лорд Протруйникclose

Діюча речовина (протруйник Лорд, Бест): імідаклоприд, 700 г / кг (аналог Гаучо, Байєр) (Ціна вказана за упаковку 0,5кг) Механізм дії: Діюча речовина препарату (імідаклоприд) належить до групи хлорникотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії на комах, усуває виникнення резистентності. Об..

more_vertОлдем протруйник
373 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Олдем протруйникclose

Протруйник ОлдемТара: каністра 5 л.Опис: Фунгіцидний протруйник Олдем від компанії BEST призначений для обробки посівного матеріалу пшениці та ячменю (озимі і ярові) з метою пригнічення збудників кореневих гнилей, сажкових грибів, пліснявіння насіння й інших поширених захворювань. Поставляється у вигляді концентрату суспензії.Склад: В основі препарату лежать два діючи компоненти – тебуконазол і фл..

more_vertПротруйник Систіва
3 564 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Протруйник Систіваclose

Протруйник СистіваФасовка: каністри 5 і 10 л.Препаративна форма: текучий концентрат.Виробник: компанія BASF.Опис: Перший фунгіцидний протруйник для захисту зернових культур, що не вимагає застосування обприскувача, і який робить виробництво менш залежним від погодних умов. Забезпечує тривалий захист посівів озимої і ярої пшениці, ярого ячменю, а також жита проти захворювань листового апарату, вклю..

more_vertРаназол Ультра протруйник
320 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Раназол Ультра протруйникclose

Протруйник Раназол Ультра Нертус Д.Р.: тебуконазол 120 г / л (протруйники аналоги: Раксил Ультра БайєрДіксіл Ультра Альфа Хімгруп, Тебазол Ультра Акваріус, Тебузан Ультра Хімагромаркетинг) Тарна ємність: каністра 5 л Ціна вказана за 1л протруйника Раназол Ультра. Призначення: Концентрований фунгіцид захисної та лікувальної дії використовується в сільському господарстві для протруювання посівн..

Протруйники

Для обробки посівного матеріалу з метою запобігання насіння і бульб від пошкодження комахами-шкідниками, а також бактеріями, інфекціями і грибками, що мешкають в грунті, використовуються протруйники. Це хімічні препарати, які надають знезаражуючу і захисне дій і здатні знищувати шкідливі організми на поверхні і всередині оброблених зерен або плодів.
Використання протруйників для посадкового матеріалу дозволяє вберегти майбутній урожай від істотних втрат, а також економить час і гроші, витрачені на наступні обробки сільськогосподарських культур захисними засобами в період їх вегетації.
У нашому Інтерні-магазині в розділі «Протруйники» ви можете ознайомитися з високоефективними препаратами кращих виробників, що добре зарекомендували себе на українському ринку агрохімії, і придбати необхідний товар за найбільш вигідною ціною. В асортименті представлена ​​продукція таких компаній:
Нертус (протруйники Антал, Вікінг, Контадор Максі, Раназол Ультра, Фаєр);
Альфа Хімгруп (протруйники Венцедор, Дікс Ультра, Командор Екстра);
Бест (протруйники Джаггер Плюс, Конор, Лорд);
Хімагромаркетинг (протруйники Вітакс, стираксі, Тебузан Ультра, ТІАБ Т, Фумазаліл);
Акваріус (протруйник Тебазол Ультра).
Протруйники діляться на 2 категорії: препарати, які застосовуються для боротьби з хворобами рослин, викликаними впливом шкідливих бактерій або грибків, і ті, який допомагають захистити культуру він комах-шкідників, які зазіхають на знищення насіння або руйнування кореневої системи. Також розрізняють протруйники контактної та системної дії.
Наявні у нас у продажу протруйники посадкового матеріалу відрізняються порівняно низькими нормами витрат, тривалим терміном дії, високою ефективністю боротьби з шкідниками, відсутністю негативного впливу на культурні рослини і навколишнє середовище в цілому.
Ми реалізуємо тільки оригінальні сертифіковані в Україні препарати! На всі товари є повний пакет документів!
Серед представлених в асортименті протруйників є як вже досить відомі, так і абсолютні новинки. Наприклад, препарат Вітакс від виробника Хімагромаркетинг тільки повинен з'явитися на українському ринку агрохімічної продукції в сезоні 2015-2016 років.