Нертус Амікс

Добриво Нертус Амікс

Фасовка: каністри 1 і 5 л.  Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Нертус".

Призначення: Висококонцентроване добриво Нертус Амікс - це сучасний препарат для позакореневого підживлення культур, що володіє додатково антистресовий ефект. Підходить для застосування на більшості культивованих рослин (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві, плодово-ягідні).

Склад: Добриво є комплексом мікроелементів - вільні амінокислоти (20%), азот (3,2%), фосфор (3,9%), калій (3,2%), магній (1,15%), мікроелементи (1 %), вітаміни (до 1%).

Коротка характеристика препарату:

• Широкий спектр застосування в сільському господарстві;

• Сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів:

• Чи не небезпечний для комах-запилювачів і зовнішнього середовища;

• Низькі норми витрати (0,25-0,4 л / га) за рахунок високої концентрації.

Внесення: Для досягнення необхідного ефекту рекомендується вносити добриво Нертус Амікс до 4-х разів за сезон вегетації культури. У випадку з овочевими - до 3-х разів.

Слід уникати змішування препарату з гербіцидами, оскільки це може привести до зниження ефективності підживлення культур. Крім цього, Нертус Амікс не сумісний з мінеральними маслами, а також препаратами з вмістом міді.

Related Products

Амікс

Амікс

Мікродобриво АміксТара: каністра 5 л. Препаративна форма: рідина. Виробник: компанія "Нертус".Опис: Висококонцентрований препарат для позакореневого підживлення зернових, олійних, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур. Має функцію антистресанта, завдяки чому стимулює відновлення життєдіяльності рослин, постраждалих внаслідок хвороб, впливу шкідників та несприятливих зовнішніх чинників (посуха, заморозки, град).Склад: Мікродобриво Амікс розроблене на основі протеїнів та швидко засвоюваних і легкодоступних амінокислот (20%), з додаванням мікроелементів, редукційних цукрів і вітамінів (по 1%). Умови застосування: Максимально допустима кількість внесення протягом вегетаційного періоду – 4 рази для більшості культур. Овочеві підживлюються не більше трьох разів.  КУЛЬТУРАНОРМА ВИТРАТИ НА 100Л ВОДИ0,25 - 0,40,25 - 0,40,25 - 0,40,25 - 0,40,25 - 0,40,25 - 0,4Застереження: Мікродобриво Амікс не сумісне з речовинами на основі міді та мінеральними маслами. Не рекомендується також застосовувати його в баковій суміші з гербіцидами. Таке поєднання може знизити ефективність позакореневого підживлення культур...

515 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду