compare_arrows0

Соняшник

more_vertРімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)
2 400 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Рімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)close

Рімісол НертусПосівна одиниця 150 тисяч насіння.Простий середньостиглий традиційний гібрид соняшнику Рімісол рекомендований виробником (компанія «Нертус») до вирощування в степовій і лісостеповій зонах України за запатентованою технологією "Чисте поле". Насіння виведені сербської селекції, а в ДЕРЖАВНОМУ реєстрі України даний гібридний сорт присутній з 2006 року.Вегетаційний період рослин складає ..

more_vertНС Таурус екстра
2 500 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
НС Таурус екстраclose

Насіння соняшнику «НС Таурус» «НС Таурус» – стійкий до посухи, вовчка та поширених хвороб гібрид. Соняшник виведений сербськими селекціонерами на полях України. Показує високу врожайність навіть у посушливих, Одеській, Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях. «Таурус» – нове покоління гібридів з імунітетом до гербіцидів «Євролайтінг» та їх аналогів.Високий урожай у будь-яких умовахНовий гі..

more_vertНС-Х-498 еліт соняшник Нертус
2 400 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
НС-Х-498 еліт соняшник Нертусclose

НС-Х-498 - простий гібрид соняшнику, виведений з насіння сербської селекції. Призначений для вирощування c використанням технології СУМО. Період вегетації рослин триває 108-113 днів. Найкраще проявляє себе в кліматичних умовах, характерних для лісостепової та степової зон України. Характеристика гібрида НС-Х-498: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковому етапі. Максимальна ..

more_vertСоняшник Златибор
2 600 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Соняшник Златиборclose

Насіння соняшнику ЗлатиборПосівна одиниця: 150 тисяч насінин. Постачальник: компанія "Юг Агролідер".Опис: простий міжлінійний гібрид соняшника олійного напряму, виведений сербською селекцією під класичну технологію вирощування. Відзначається потужною генетикою, яка забезпечує стійкість проти низки найпоширеніших шкідників та паразитів, в тому числі проти 7 рас вовчка.Гібрид повністю адаптований до..

more_vertСоняшник НСХ 6045
2 600 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Соняшник НСХ 6045close

Насіння соняшнику НС-Х-6045Посівна одиниця: 150 тисяч штук.Постачальник: компанія "ЮГ АГРОЛІДЕР".Стійкість до вовчку соняшникового7рас (від A до G+)Урожайність в засушливих умовах (товарний посів)добра (22-38ц/га)Вегетація (днів)111 - 114Олійність гібриду50-52%Гербіцидний захистпід Євролайтнінг або аналоги з нормою до 1,2л/гаОпис: простий гібрид соняшника, виведений сербською селекцією, придатний ..

more_vertТунка Limagrein
3 980 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Тунка Limagreinclose

Тунка – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в лісостеповій та степовій зонах. Відноситься до рослин середньоранньої групи стиглості і відзначається невибагливістю до кліматичних умов, хорошим ростом і розвитком навіть при мінімальній або нульовій системах обробітку. Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та..

more_vertLG59580
4 950 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
LG59580close

Насіння гібрида соняшнику «ЛГ 59580»Насіння соняшнику «ЛГ 59580» – середньоранній гібрид від компанії зі світовим ім'ям «Лімагрейн», знайомої багатьом українським фермерам. Діяльність спрямована на селекцію сільськогосподарських культур. Посівний матеріал відмінно зарекомендував себе в зонах з посушливим кліматом і нестачею вологи в спекотні літні місяці. Має високу стійкість до найпоширеніших хво..

more_vertЄС Генераліс СЛ
4 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Генераліс СЛclose

Соняшник «ЄС Генераліс СЛ»«ЄС Генераліс СЛ» – ранній гібрид від фахівців французької селекції, інтенсивного типу, генетично стійкий до вовчка, висока посухостійкість. Пластичний до різноманітних агроекологічних умов вирощування, легко переносить жаркий клімат.Соняшник «ЄС Генераліс СЛ» вирізняє швидке й інтенсивне зростання на початку розвитку. А також толерантність до гербіциду «Євролайтінг» та п..

more_vertЄС Каприз КЛП
4 185 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Каприз КЛПclose

Насіння гібриду «ЕС Каприз СЛП»«ЕС Каприз СЛП» – нова позиція гібриду соняшнику від всесвітньо відомої компанії «Євраліс Семенс». Особливістю гібриду є відмінна пластичність до різних технологій, кліматичних умов вирощування. Рекомендований для посіву в південних регіонах, центрі країни, на південному сході зі складним посушливим кліматом та спекотним літом.«ЕС Каприз СЛП» – стійкий до хвороб, пос..

more_vertЄС Петунія соняшник
3 159 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Петунія соняшникclose

Насіння соняшнику «ЕС Петунія»Петунія – високоякісний гібрид, визнаний агровиробниками. Ідеальний баланс врожайності з високою толерантністю до більшості хвороб. Зазвичай, ранні групи соняшників схильні до поширених хвороб, але це не властиво для «ЄС Петунія». У поєднанні з високою стійкістю до захворювань період вегетації становить всього 109 днів.Переваги соняшнику «ЕС Петунія»До переваг даного ..

more_vertЄС Яніс
4 200 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЄС Янісclose

Насіння «ЕС Яніс» «ЕС Яніс» – високий потенціал врожайності в сегменті Clearfield Plus. Середньоранній гібрид соняшнику, який протягом останніх років дає відмінні показники практично у всіх регіонах нашої країни. Досить стійкий до вилягання, має високу посухостійкість, підходить для обробки полів гербіцидами «Євролайтінг Плюс».Особливості та основні характеристики «ЕС Яніс»Соняшник добре зареко..

more_vertАлькантара
4 000 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Алькантараclose

Насіння соняшнику «Алькантара»«Алькантара» – це новий екстенсивний гібрид на агроринку з високою врожайністю й олійністю. Досягає максимальних показників навіть у посушливих умовах. Має високі темпи зростання на перших порах розвитку.Соняшник високий, при достатній зволоженості ґрунту досягає 190 см у висоту. Має відмінну стійкість до білої гнилі та несправжньої борошнистої роси. Відзначається від..

more_vertБакарді КЛП
4 740 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Бакарді КЛПclose

Насіння соняшнику «СИ Бакарді КЛП»«СИ Бакарді КЛП» – інтенсивний Clearfield Plus-гібрид лінолевого типу. Середньостиглий, податливий соняшник. Добре відчуває себе незалежно від клімату, показує найбільш високу врожайність на родючих ґрунтах.Основна інформація про соняшник «СИ Бакарді КЛП»З новою системою захисту Clearfield Plus збільшився оптимальний контроль засміченості і знизилися виробничі вит..

more_vertБелла Євраліс
3 900 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Белла Євралісclose

«ЕС Белла»Насіння соняшнику «ЕС Белла» від «Євраліс» – гібрид, яким в 2018 році засіяно півтора мільйони гектарів Європи. Вибір аграріїв пояснюється легкою адаптацією гібрида до різних умов вирощування та стабільно-високою урожайністю, стійкістю до вилягання, толерантністю до хвороб та його фіто-санітарним ефектом на полях.Універсальний, врожайний соняшник для полів УкраїниПростий гібрид «ЕС ..

more_vertЕстрада
4 482 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Естрадаclose

Насіння соняшнику «Естрада»«Естрада» – гібрид соняшнику, відноситься до середньопізньої групі стиглості та помірно інтенсивному типу. Досить гнучкий до багатьох кліматичних умов – стійкий до посухи, підходить до вирощування в майже усіх областях і регіонах України крім дуже посушливих спекотних зон. Стійкий до більшості найпоширеніших захворювань соняшнику, в тому числі білої гнилі, фомопсису, скл..

more_vertЛГ5580
3 800 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЛГ5580close

ЛГ 5580  – простий міжлінійний гібрид соняшника, який підходить для вирощування у всіх природно кліматичних зонах України і особливо в регіонах зі значним поширенням вовчка. Відноситься середньоранньої групи стиглості і відзначається високим потенціалом урожайності. Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та входить до четвірки кращих у світі.Х..

more_vertЛГ5582 Лімагрейн
4 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЛГ5582 Лімагрейнclose

ЛГ 5582 (LG 5582)  – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в південних регіонах України. Відноситься до середньоранньої групи стиглості і відзначається високою стійкості до вовчка.  Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та входить до четвірки кращих у світі.Характеристика: Гібрид ЛГ 5582 є середньо..

more_vertНасіння соняшнику НСХ 26752 еліт
2 300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Насіння соняшнику НСХ 26752 елітclose

Соняшник 26752 НС-ХСтійкість до вовчку7+ (A-G+)Період вегетації гібриду105-110днівВисота рослин160-170см (в залежності від агрофону)..

Соняшник

    Соняшник є дуже важливою олійною культурою в сільськогосподарській галузі. В останні роки спостерігається стабільне зростання попиту на насіння рослини і продукти його переробки, що в свою чергу призводить до збільшення посівних площ соняшнику і прагненню виробників досягти якомога більшого врожаю. У зв'язку з ці не припиняється і селекційна робота, метою якої є поставка на ринок якісного посівмату.
У нашому магазині можна придбати за вигідними цінами широкий асортимент сортового насіння і гібридів соняшнику від таких відомих компаній, як Нертус, Альфа Хімгруп, Південь Агролідер. Весь посівний матеріал повністю адаптований під український клімат та інші умови вирощування. Ми уважно вивчаємо вимоги вітчизняних сільгоспвиробників, тому пропонуємо тільки ту продукцію, яка відповідає всім необхідним параметрам для отримання доброго врожаю та економічного успіху аграрних господарств.
В асортименті представлені насіння соняшнику, виведені на основі оригінаторів від провідних європейських виробників і для яких характерний єдиний високий стандарт якості. Весь посівний матеріал пройшов сертифікацію в Україні і вже продемонстрував всі свої найкращі властивості на полях з різною грунтом і в різних зонах вирощування.
Все частіше при вирощуванні соняшнику аграрії використовують саме гібридні сорти, які швидше адаптуються до кліматичних умов окремо взятого регіону. Крім цього, вони дають більш високий і якісний урожай. У нас можна придбати такі найпоширеніші види гібридів, як високоолійні, нізколужістие, панцирні. Вони мають ряд переваг перед сортовим насінням:
• Стабільна врожайність;
• Майже не обсипаються в процесі дозрівання;
• Толерантність до багатьом відомим захворювань культури;
• Висока стійкість до посухи та інших несприятливих зовнішніх факторів;
• Високий відсоток олійності насіння;
• Прекрасна однорідність.
    Весь посевмат соняшника відрізняється і термінами дозрівання насіння. Ми реалізуємо ранньостиглі (90-95 днів), середньоранні (100-105 днів), середньостиглі (108-112 днів) і середньопізні (116-120 днів) сорти, у тому числі гібридні. Нашими менеджери допоможуть вам визначитися з покупкою і підібрати саме той посівний матеріал соняшника, яка краще за інших підійде для заявлених умов вирощування.