compare_arrows0

Добрива на зернові

more_vertГумат Калію ЛФ 20
155 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Калію ЛФ 20close

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Опис: Концентрований стимулятор росту та кондиціонер ґрунту Нumate LF 20 від компанії Life Force Ukraine застосовується для позакореневого підживлення вегетуючих польових та садових рослин або передпосівної обробки насіння і бульб. Основне його призначення – сприяння підвищенню урожайності культур та ..

more_vertНаніт Ультра Бор
124 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Наніт Ультра Борclose

В листову підкормку Ультра Бор від компанії Наніт входить:Добриво застосовують в нормі на 1 гектар посівних площ:1 - 1,51 - 1,51 - 1,5..

more_vertАнтистрес 03
300 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антистрес 03close

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія Life Force Ukraine.Короткий опис: Висококонцентрований енергетичний комплекс для рослин Antistress 03 призначений для внесення на посіви сільськогосподарських культур з метою підвищення їх стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі різних грибкових інфекцій.Склад: Пре..

more_vertАмікс
340 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Аміксclose

Мікродобриво АміксТара: каністра 5 л. Препаративна форма: рідина. Виробник: компанія "Нертус".Опис: Висококонцентрований препарат для позакореневого підживлення зернових, олійних, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур. Має функцію антистресанта, завдяки чому стимулює відновлення життєдіяльності рослин, постраждалих внаслідок хвороб, впливу шкідників та несприятливих зовнішніх чинників (посу..

more_vertГуміфілд (сухий порошок)
790 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд (сухий порошок)close

Регулятор росту Гумат ГуміфілдТара: паперові пакети (мішки) ємністю 1 кг, 25 кг.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд – це унікальний сучасний засіб, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який використовується для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення зернових, олійних, технічних, овочевих і садових культур, а також виноградників. П..

more_vertГуміфілд ВР18
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд ВР18close

Регулятор росту Гуміфілд ВР-18Тара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд ВР-18 – це універсальний біопрепарат, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який може використовуватися для профілактичного підживлення майже всіх видів основних польових сільськогосподарських культур, садових культур чи виноградників або передпосівної обробки насіння..

more_vertГуміфілд Форте Аміно
250 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд Форте Аміноclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте АміноТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Норма витрати: 0,2 - 0,4л/гаОпис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Аміно виготовлений на основі гумінових кислот з додаванням амінокислот, калію та комплексу мікроелементів. Призначений для передпосівної обробки насіння або внесення на вегетуючі рослини. Ідеально підходить для швидкого виведення ..

more_vertГумат Гумілайт
600 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Гумілайтclose

Стимулятор росту ГумілайтФасовка: пакети 1 і 25 кг.Препаративна форма: водорозчинні гранули.Виробник: компанія "Нертус".Призначення: Препарат Гумілайт призначений для обробки широкого спектру основних сільськогосподарських культур (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві) з метою стимуляції розвитку вегетирующей наземної маси і кореневої системи. Може також застосовувати для пере..

more_vertКафос листова підкормка
230 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Кафос листова підкормкаclose

     В наш час, застосування добрив є запорукою значного збільшення врожайності сільськогосподарських культур. Незалежно від зон і кліматичних умов вирощування, абсолютно всі рослини потребують своєчасного добриві для прискорення вегетації, зміцнення організму і високої продуктивності. Але як знайти реально гарне добриво, яке не зашкодить паростку, а в подальшому і людині, адже суча..

more_vertНаніт Бор B11 комплексне мікродобриво
132 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Наніт Бор B11 комплексне мікродобривоclose

Склад комплексу добрив Наніт Бор Б11 (20л): N-4,5%, B-11%, Mo-0,04%Тара: каністра 20 л.Опис: Рідке концентроване хелатне мікродобриво Наніт B11 від компанії "Гермес" (Україна) призначене для позакореневого підживлення низки сільськогосподарських культур, особливо чутливих до дефіциту бору. В першу чергу, засіб використовується на посівах бобових, ріпаку, цукрового та кормового буряку, люцерн..

more_vertНаніт Мастер комплексне мікродобриво
124 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Наніт Мастер комплексне мікродобривоclose

До складу унікального комплексу Наніт Мастер входять:N - 6%, P2O5 - 26%, K2O5 - 6% + багато інших допоміжних мікроеллементів.Мікродобриво НАНІТ МастерФасування: Пластикова 20-літрова каністра.Призначення: рідке висококонцентроване добриво НАНІТ Мастер українського виробництва використовується в аграрному секторі для підживлення посівів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, соняшник..

more_vertНертус Мікс Гумат 18
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нертус Мікс Гумат 18close

Нертус Мікс ГуматСпосіб, час обробок, обмеженняНорма витрати гумату Нертус Мікс, лПередпосівна обробка насінневого матеріалу0,8Обприскування вегетуючих росли (по листку)0,5..

more_vertПланта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)close

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     Опис: Покращити показники сходів посівів низки сільськогосподарських культур допоможе попередня обробка посадкового матеріалу стимулятором росту ПлантаПег від компанії "Нертус". Засіб представлений у вигляді рідкого розчину і може також використовуватися для обприскування вегетуючих рослин для підвищ..

more_vertФотосинтез Нертус 5л
120 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Фотосинтез Нертус 5лclose

Добриво Нертус Фотосинтез Фасовка: каністра 5 л Призначення: Рідке висококонцентрований добриво Нертус Фотосинтез від українського виробника призначений до використання в рослинницької галузі сільського господарства для позакореневого підживлення культур. Відмінно підходить для зернових, зернобобових, олійних, плодово-ягідних культур і цукрових буряків. Добриво містить комплекс макро- і мікроеле..

more_vertГуміфілд Форте Фульвік
250 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Фульвікclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте ФульвікТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Гуміфілд Форте Фульвік – це високоефективний стимулятор росту природного походження, виготовлений на основі гумінових (135 г/л) та фульвових кислот 65 (г/л) з додаванням амінокислот (20 г/л), калію (20 г/л) та мікроелементів (5 г/л). Призначений для позакореневого підживлення зернових, овочевих, техн..

more_vertГумат 500 Лайф Біохем
330 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат 500 Лайф Біохемclose

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: компанія LifeForce.Опис: Висококонцентроване органо-мінеральне добриво, призначене для позакореневого підживлення практично всіх польових та садових культур, а також передпосівної обробки насіння та бульб картоплі.Рекомендується до використання в органічному землеробстві. Сприяє підвищенню урожайності..

more_vertНайс зернові мікродобриво
90 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Найс зернові мікродобривоclose

Мікродобриво НАЙС Зернові Фасування:20 літрова пластикова ємність. Призначення: рідке висококонцентроване добриво НАЙС Зернові, яке  включає комплекс з 10 корисних мікроелементів, використовується для підживлення всіх видів зернових сільськогосподарських культур.  Внесення:  Рекомендована кількість обробітків посівів добривом НАЙС Зернові – 2-3 рази. Восени підживлення озимих сл..

more_vertНайс Молібден монодобриво для сої
73 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Найс Молібден монодобриво для соїclose

Монодобриво НАЙС Молібден Фасування:Пластикова тараоб’ємом 20 л. Призначення: рідке висококонцентроване та легкозасвоюване добриво НАЙС Молібден від українського виробника (Білоцерківський завод) призначене для підживлення рослин у позакореневий спосіб під час їхнього інтенсивного вирощування. Найкраще підходить для сої.  Внесення:  При  використанні добрива НАЙС Молібден для пі..

Підживлення є одним з найважливіших технічних прийомів, який дозволяє забезпечити максимальну ефективність вирощування зернових культур. Кожний їхній вид по-різному відчуває потребу в поживних речовинах та по-різному використовує ті, які присутні в грунті. Однак усі без винятку потребують додаткового внесення добрив. Від своєчасності виконання процедури залежатиме як стан посівів, так і якість та кількість майбутнього врожаю.

Вагому роль для правильного становлення та безпроблемного вегетаційного періоду зернових культур відіграють такі мікроелементи як бор, фосфор, калій, марганець, молібден. На ранніх стадіях розвитку рослин вони стимулюють формування потужної кореневої системи, міцного стебла, підвищують морозостійкість і допомагають краще переносити стрес-фактори. У більш пізніх фазах - здійснюють сприятливий вплив на утворення колосу, його наповненість, підвищують якісні характеристики зерна.

Надійними та перевіреними помічниками, які забезпечують посіви зернових потрібними поживними речовинами, є комплексні добрива: Наніт Turbo, Зерновий Turbo, Нертус Фотосинтез та інші. Їхнє своєчасне та правильне застосування приносить помітні плоди: збільшується маса зерен, покращується вміст протеїну та клейковини. 

Комплексне листове підживлення також допомагає швидко реанімувати озимі культури, які навесні перебувають в стресовому стані. Добре зарекомендували себе такі препарати як Antistress 03, Альфа Гроу Екстра та подібні до них. Підібрати найбільш оптимальний добривний комплекс, залежно від ситуації, допоможуть фахівці нашого магазину.

На українському ринку засоби для підживлення зернових присутні в різних препаративних формах, однак найбільш ефективними вважаються рідкі добрива. Вони засвоюються краще й дозволяють максимально точно визначити співвідношення мікроелементів, необхідних рослинам на тому чи іншому етапі розвитку. 

У нас ви знайдете широкий асортимент рідких добрив від провідних виробників. Можна придбати як перевірені часом і досвідом препарати, так і новинки, які довели свою високу ефективність під час лабораторних та тестових польових досліджень. Звертайтеся за консультаціями до фахівців та ставайте нашими партнерами! Внесення рідких добрив забезпечить посівам зернових новий і більш якісний рівень розвитку!