compare_arrows0

Антистресанти

more_vertГумат Калію ЛФ 20
155 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Калію ЛФ 20close

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Опис: Концентрований стимулятор росту та кондиціонер ґрунту Нumate LF 20 від компанії Life Force Ukraine застосовується для позакореневого підживлення вегетуючих польових та садових рослин або передпосівної обробки насіння і бульб. Основне його призначення – сприяння підвищенню урожайності культур та ..

more_vertАнтистрес 03
300 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антистрес 03close

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія Life Force Ukraine.Короткий опис: Висококонцентрований енергетичний комплекс для рослин Antistress 03 призначений для внесення на посіви сільськогосподарських культур з метою підвищення їх стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі різних грибкових інфекцій.Склад: Пре..

more_vertАктиватор Антистресант
300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Активатор Антистресантclose

Антистресант Activator Antistress Тара: каністра 10 л.Опис: Спеціальний засіб антистресової дії Activator Antistress від компанії Life Force Ukraine призначений для обробки широкого спектру сільськогосподарських культур для підвищення їхньої стійкості до несприятливих мов, які можуть виникати в процесі вегетації. Поставляється у вигляді концентрату емульсії.Склад: Препарат містить комплекс мі..

more_vertАмікс
340 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Аміксclose

Мікродобриво АміксТара: каністра 5 л. Препаративна форма: рідина. Виробник: компанія "Нертус".Опис: Висококонцентрований препарат для позакореневого підживлення зернових, олійних, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур. Має функцію антистресанта, завдяки чому стимулює відновлення життєдіяльності рослин, постраждалих внаслідок хвороб, впливу шкідників та несприятливих зовнішніх чинників (посу..

more_vertГуміфілд (сухий порошок)
790 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд (сухий порошок)close

Регулятор росту Гумат ГуміфілдТара: паперові пакети (мішки) ємністю 1 кг, 25 кг.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд – це унікальний сучасний засіб, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який використовується для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення зернових, олійних, технічних, овочевих і садових культур, а також виноградників. П..

more_vertГуміфілд ВР18
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд ВР18close

Регулятор росту Гуміфілд ВР-18Тара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд ВР-18 – це універсальний біопрепарат, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який може використовуватися для профілактичного підживлення майже всіх видів основних польових сільськогосподарських культур, садових культур чи виноградників або передпосівної обробки насіння..

more_vertГуміфілд Форте Аміно
250 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд Форте Аміноclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте АміноТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Норма витрати: 0,2 - 0,4л/гаОпис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Аміно виготовлений на основі гумінових кислот з додаванням амінокислот, калію та комплексу мікроелементів. Призначений для передпосівної обробки насіння або внесення на вегетуючі рослини. Ідеально підходить для швидкого виведення ..

more_vertГумат Гумілайт
600 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Гумілайтclose

Стимулятор росту ГумілайтФасовка: пакети 1 і 25 кг.Препаративна форма: водорозчинні гранули.Виробник: компанія "Нертус".Призначення: Препарат Гумілайт призначений для обробки широкого спектру основних сільськогосподарських культур (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві) з метою стимуляції розвитку вегетирующей наземної маси і кореневої системи. Може також застосовувати для пере..

more_vertНертус Мікс Гумат 18
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нертус Мікс Гумат 18close

Нертус Мікс ГуматСпосіб, час обробок, обмеженняНорма витрати гумату Нертус Мікс, лПередпосівна обробка насінневого матеріалу0,8Обприскування вегетуючих росли (по листку)0,5..

more_vertПланта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)close

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     Опис: Покращити показники сходів посівів низки сільськогосподарських культур допоможе попередня обробка посадкового матеріалу стимулятором росту ПлантаПег від компанії "Нертус". Засіб представлений у вигляді рідкого розчину і може також використовуватися для обприскування вегетуючих рослин для підвищ..

more_vertГуміфілд Форте Брікс
275 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Бріксclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте БріксТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Брікс виготовлений на основі гумінових кислот та екстракту морських водоростей. Ідеально підходить для передпосівної обробки насіння, оскільки містить альгінову кислоту, яка володіє загальним стимулюючим впливом на проростки, ауксини, що прискорюють розвиток..

more_vertГуміфілд Форте Фульвік
250 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гуміфілд Форте Фульвікclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте ФульвікТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Гуміфілд Форте Фульвік – це високоефективний стимулятор росту природного походження, виготовлений на основі гумінових (135 г/л) та фульвових кислот 65 (г/л) з додаванням амінокислот (20 г/л), калію (20 г/л) та мікроелементів (5 г/л). Призначений для позакореневого підживлення зернових, овочевих, техн..

more_vertГумат 500 Лайф Біохем
330 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат 500 Лайф Біохемclose

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: компанія LifeForce.Опис: Висококонцентроване органо-мінеральне добриво, призначене для позакореневого підживлення практично всіх польових та садових культур, а також передпосівної обробки насіння та бульб картоплі.Рекомендується до використання в органічному землеробстві. Сприяє підвищенню урожайності..

Різкі зміни навколишнього середовища є серйозним викликом при веденні аграрного виробництва. Вони можуть вкрай негативно відобразитися на рослинах й призвести до незворотної втрати врожаю. Аби уникнути цього, варто заздалегідь подбати про внесення на посіви препаратів-антистресантів, які швидко відновлюють культури від впливу цілої низки несприятливих зовнішніх чинників.

Важливою перевагою антистресантів є їхня висока екологічність - за рахунок наявності в складі натуральних компонентів (аміно -, фульвокислоти, інколи й екстракти витяжки з морських водоростей). Ще один плюс - це широкий спектр дії. Такі препарати здатні з високою ефективністю захищати рослини від стресу, викликаного засухою й тривалим дефіцитом вологи, передозуванням пестицидів або промиванням грунтових гербіцидів в кореневу зону, механічними ушкодженнями чи раптовими заморозками.

Крім цього, антистресанти підвищують стійкість рослин до інших несприятливих факторів, які можуть виникнути під час вегетаційного періоду: поява захворювань, в тому числі грибкових інфекцій, град, засолення грунтів, виникнення опіків після внесення азотних чи інших мінеральних добрив

Досить часто трапляється, що стресові ситуації виникають одна за одною, вводячи рослини в тривалий період стагнації. В результаті вони не можуть нормально увійти в процес цвітіння, формування колосу, утворення кошика, качана і т.д. Наслідком цього є суттєва втрата врожаю та економічні збитки. Швидка допомога для культур у вигляді внесення антистресантів - це надійний та перевірений метод, який допоможе уникнути багатьох проблем при вирощуванні. 

В асортименті нашого магазину присутні найпоширеніші енергетичні комплекси-антистресанти від найкращих виробників - Антистресс 03, Активатор Антистресант. Також ви можете придбати низку препаратів для позакореневого підживлення посівів, які мають виражену функцію антистресанта: Амікс, Гуміфілд Форте Аміно. Усі вони підходять для застосування на широкому спектрі культур й здатні оперативно покращити адаптивні властивості рослин до різноманітних екстремальних умов.

Ми пропонуємо доступні ціни та професійну консультативну підтримку. Ставши нашим партнером, ви гарантовано отримаєте високоякісний препарат-антистресант та впевненість в ефективності його застосування. Посіви отримають друге дихання, а майбутній урожай буде під надійним захистом!