Десикант для гороху , сої, соняшнику та пшениці ✓

Сортувати за:
101 грн
Гербіцид Грінфорт ІГ 480Тара: каністра 20 л.Опис: Потужний гербіцид суцільної дії Грінфорт ІГ 480 по..
165 грн
Гербіцид-десикант Альфа-Дикват  Діюча речовина десиканта Альфа дикват - дикват (150г / л) Фас..
111 грн
Гербіцид ГліфовітФасовка: каністра 20 л.Характеристика: Високоефективний системний гербіцид Гліфовіт..
163 грн
Гербіцид Гліфовіт ЕкстраФасовка: каністра 20 л.Характеристика Гліфовіт Екстра: Високоефективний герб..
132 грн
Діюча речовина Дикват 150г/л.Десиканти  аналоги : Скорпіон Нертус, Альфа-Дикват, Реглон СуперТа..
203 грн
Контактний десикант Диктор Діюча речовина десиканта: дикват 150г / л Упаковка: каністра 10л десикант..
235 грн
Засіб для підсушування насіння і рослин Гербіцид Скорпіон служить для підсушування насіння соняшник..
180 грн
Діюча речовина: дикват, 150 г / л. Десиканти аналоги Юстона: Реглон Супер, Скорпіон, Альфа дикват, д..
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

   Десиканти - це хімічні препарати, які застосовуються в аграрній галузі з метою створення сприятливих умов для рівномірного і більш швидкого дозрівання культур. Препарати добре справляються із завданням підсушування рослин, припиняючи надходження до їх частинам вологи з кореневої системи. Завдяки обробці полів десикантами, сільгоспвиробники отримують можливість збирати врожай в оптимальні терміни.

Ми пропонуємо придбати оригінальні препарати групи десикантів, що отримали сертифікати якості в Україні, від кращих виробників агрохімічної продукції: Альфа Хімгруп (Альфа дикват), Хімагромаркетинг (дикват), Акваріус (Диктор), Нертус (Скорпіон), БЕСТ (Юстон).

Всі вищевказані препарати відмінно підходять для підсушування насіння соняшника. Дія десиканта Скорпіон, наприклад, помітно вже на наступний день після обробки площ: на листі рослин починають з'являтися білі плями. Повністю ефект від застосування даного засобу настає приблизно через 1-2 тижні, коли соняшник готовий до збирання.

Істотно прискорює період дозрівання насіння та внесення препарату Альфа дикват, який дозволяє приступати до збирання врожаю соняшника приблизно на 10 днів раніше запланованих термінів. Контактний десикант Юстон може застосовуватися для передзбиральної підсушування не тільки соняшнику, а й зернових культур або ріпаку. Саму прибирання можна проводити вже через 5-7 днів після обробки.

Препарат Дикват демонструє високу ефективність на соняшнику, а також на полях сої або ріпаку. Після його внесення урожай можна збирати через 4-7 днів. Десикант Диктор застосовується для підсушування насіння соняшнику, пшениці, гороху, овочевих та кормових сільськогосподарських культур. Приступати до їх прибиранні можна через 7-12 днів.

Десиканти можуть вносити шляхом наземного або авіаційного обприскування. Оптимальна норма витрат препаратів становить 2-3 л / 1 га площі. Десикація проводиться ближче до початку збирання врожаю, після неї немає необхідності подальшого просушування зібраних культур.

Десиканти, крім своєї основної функції, також здатні надавати інсектицидну дію, захищаючи майбутній урожай від шкідників і бур'янів. Крім цього десикація культур дуже важлива, якщо рослини піддалися впливу різних негативних факторів, що уповільнюють їх вегетацію. Наприклад, передозування добрив або штучне зрошення.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной