Бор для соняшника


Наніт Ультра Бор

0

В листову підкормку Ультра Бор від компанії Наніт входить:Добриво застосовують в нормі на 1 гектар п..

Вартiсть 190 грн
Купити
Хiт
Бор 150 LF (лужний)

0

Мікродобриво Бор 150 LF (лужний)Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник:..

Вартiсть 170 грн
Купити
Хiт
Декабор Нертус

5

Добриво Нертус ДекаборФасовка: каністра 20 л.Характеристика підкормки Декабор: Мікродобриво Нертус Д..

Вартiсть 150 грн
Купити
Хiт
Наніт Бор B11 комплексне мікродобриво

5

Склад комплексу добрив Наніт Бор Б11 (20л): N-4,5%, B-11%, Mo-0,04%Тара: каністра 20 л.Опис: Р..

Вартiсть 230 грн
Купити
Хiт
Бор 15% Нертус

5

Добриво Нертус Бор (150г / л (В - 15%) Фасовка: каністра на 20 л Призначення: Рідке високо концент..

Вартiсть 190 грн
Купити
Бор Гумат Азот 10л

0

Бор Гумат Азот – комплексне багатокомпонентне добриво із широким функціоналом та можливістю застосув..

Вартiсть 210 грн
Купити
Хiт
Найс Бор монодобриво

5

    Монодобриво НАЙС Бор    Фасування: пластикова пляшка ємністю 20 л. &nbs..

Вартiсть 151 грн
Купити
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Бор залишається одним із найважливіших мікроелементів для успішного старту та подальшого вегетаційного розвитку переважної більшості сільськогосподарських культур, а особливо ефективний на соняшник, ріпак та сою. Він активно стимулює в організмі рослин обмінні процеси, активізує діяльність ферментів, розвиток меристем - усе це призводить до більш ефективного формування генеративних органів та закладає основи для отримання максимально високого врожаю. 

Боровмісні добрива користуються стабільно високим попитом з року в рік. На сьогодні вони є незамінними засобами для досягнення гарантованої рентабельності агровиробництва. Зі збільшенням попиту росте й пропозиція. В асортименті нашого магазину ви знайдете високоефективні препарати на основі бору або з високим вмістом цього компоненту від різних виробників.

Такі добрива вносять у передпосівний період для насичення ґрунту необхідними поживними речовинами або з метою позакореневого підживлення вегетуючих культур (соняшник, ріпак, кукурудза, зернові, зернобобові культури, цукровий буряк). Дефіцит бору веде до порушення нормального росту рослин та їхніх плодоносних органів. Тому одне з головних завдань під час вирощування культури - забезпечити своєчасне застосування борних добрив.

Листове підживлення посівів соняшника, ріпака або сої покращує запиленість квіток і зменшує ймовірність виникнення пустоцвітів, сприяє підвищенню рівня олійності зерен. Для цукрового буряка бор важливий тим, що збільшує концентрацію цукру в коренеплодах. Варто також пам'ятати, що борні добрива посилюють імунітет культур до різноманітних грибкових, вірусних чи бактеріальних захворювань.

Велику популярність здобули висококонцентровані рідкі препарати Нертус Бор, Наніт Ультра Бор та інші. Усі вони дуже добре зарекомендували себе протягом останніх років. Поступово завойовують довіру українських аграріїв й відносно нещодавні новинки ринку, наприклад, Нертус Декабор, Бор 150 LF, з покращеною формуляцією. Не втратили також своєї актуальності комплексні мікродобрива, у складі яких разом з іншими мікроелементами присутній у необхідних дозах і бор (Наніт В11). 

Усі препарати, які ми пропонуємо своїм партнерам, виготовлені в сучасних лабораторних умовах з дотриманням європейських стандартів. Ви можете бути впевненими, що придбаєте високоякісний продукт, який забезпечить позитивний вплив на стан та розвиток посівів. 

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду