compare_arrows0

Бор

more_vertНаніт Ультра Бор
124 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Наніт Ультра Борclose

В листову підкормку Ультра Бор від компанії Наніт входить:Добриво застосовують в нормі на 1 гектар посівних площ:1 - 1,51 - 1,51 - 1,5..

more_vertБор 150 LF (лужний)
90 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Бор 150 LF (лужний)close

Мікродобриво Бор 150 LF (лужний)Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія LifeForce.Опис: Висококонцентроване органо-мінеральне добриво, призначене для підживлення кукурудзи, цукрового буряку, зернових колосових, зернобобових, олійних, овочевих, садових культур та виноградників. Допомагає захистити від низки поширених захворювань та сприяє підвищенню врожайності..

more_vertДекабор Нертус
80 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Декабор Нертусclose

Добриво Нертус ДекаборФасовка: каністра 20 л.Характеристика підкормки Декабор: Мікродобриво Нертус Декабор в формі висококонцентрованою рідини призначений для позакореневого підживлення сільськогосподарських рослин у період їх вегетації. Підходить для застосування на посівах соняшнику, ріпаку, кукурудзи, зернобобових і овочевих культур, цукрових буряків та на плодово-ягідних культурах. Усуває вини..

more_vertНаніт Бор B11 комплексне мікродобриво
132 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Наніт Бор B11 комплексне мікродобривоclose

Склад комплексу добрив Наніт Бор Б11 (20л): N-4,5%, B-11%, Mo-0,04%Тара: каністра 20 л.Опис: Рідке концентроване хелатне мікродобриво Наніт B11 від компанії "Гермес" (Україна) призначене для позакореневого підживлення низки сільськогосподарських культур, особливо чутливих до дефіциту бору. В першу чергу, засіб використовується на посівах бобових, ріпаку, цукрового та кормового буряку, люцерн..

more_vertБор 15% Нертус
100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Бор 15% Нертусclose

Добриво Нертус Бор (150г / л (В - 15%) Фасовка: каністра на 20 л Призначення: Рідке високо концентроване добриво українського виробництва Нертус Бор призначене для використання в сільськогосподарській галузі при позакореневого підживлення вирощуваних зернових, олійних або плодово-ягідних культур в період їх вегетаціі.Особенно рекомендується використовувати добриво при необхідності усунення дефіц..

more_vertНайс Бор монодобриво
110 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Найс Бор монодобривоclose

    Монодобриво НАЙС Бор    Фасування: пластикова пляшка ємністю 20 л.     Призначення: рідке добриво високої концентрації НАЙС Бор від Білоцерківського заводу препаративних форм підходить для позакореневого підживлення посівів соняшника, ріпаку та цукрових буряків.    Внесення: Соняшник обробляється1-2 рази під час фази 6-10 листків. Для підживлення р..

Бор залишається одним із найважливіших мікроелементів для успішного старту та подальшого вегетаційного розвитку переважної більшості сільськогосподарських культур. Він активно стимулює в організмі рослин обмінні процеси, активізує діяльність ферментів, розвиток меристем - усе це призводить до більш ефективного формування генеративних органів та закладає основи для отримання максимально високого врожаю. 

Боровмісні добрива користуються стабільно високим попитом з року в рік. На сьогодні вони є незамінними засобами для досягнення гарантованої рентабельності агровиробництва. Зі збільшенням попиту росте й пропозиція. В асортименті нашого магазину ви знайдете високоефективні препарати на основі бору або з високим вмістом цього компоненту від різних виробників.

Такі добрива вносять у передпосівний період для насичення ґрунту необхідними поживними речовинами або з метою позакореневого підживлення вегетуючих культур (соняшник, ріпак, кукурудза, зернові, зернобобові культури, цукровий буряк). Дефіцит бору веде до порушення нормального росту рослин та їхніх плодоносних органів. Тому одне з головних завдань під час вирощування культури - забезпечити своєчасне застосування борних добрив.

Листове підживлення посівів соняшника, ріпака або сої покращує запиленість квіток і зменшує ймовірність виникнення пустоцвітів, сприяє підвищенню рівня олійності зерен. Для цукрового буряка бор важливий тим, що збільшує концентрацію цукру в коренеплодах. Варто також пам'ятати, що борні добрива посилюють імунітет культур до різноманітних грибкових, вірусних чи бактеріальних захворювань.

Велику популярність здобули висококонцентровані рідкі препарати Нертус Бор, Наніт Ультра Бор та інші. Усі вони дуже добре зарекомендували себе протягом останніх років. Поступово завойовують довіру українських аграріїв й відносно нещодавні новинки ринку, наприклад, Нертус Декабор, Бор 150 LF, з покращеною формуляцією. Не втратили також своєї актуальності комплексні мікродобрива, у складі яких разом з іншими мікроелементами присутній у необхідних дозах і бор (Наніт В11). 

Усі препарати, які ми пропонуємо своїм партнерам, виготовлені в сучасних лабораторних умовах з дотриманням європейських стандартів. Ви можете бути впевненими, що придбаєте високоякісний продукт, який забезпечить позитивний вплив на стан та розвиток посівів.