pH коректор Нептун ЛФ

Даний продукт на 100% складається з гідросульфітно-амонійного буферу, за допомогою якого можна корегувати кислотно-лужні показники будь якого розчину перед його внесенням. Тому, якщо ваше господарство широко використовує різноманітні агротехнологічні засоби, такі як препарати для захисту рослин, добрива, десиканти, стимулятори зростання тощо, вам обов’язково треба купити рН-коректор НЕПТУН. 

Окрім наближення кислотно-лужних властивостей водних сумішей до нейтральних показників, цей засіб також спроможний підвищувати проникні якості захисних препаратів, стимулювати процеси травлення поживних речовин у складі добрив, покращуючи загальний стан рослини. 

Його перевагами при використанні є:

Підвищення ефективності агротехнологічних заходів (внесення гербіцидів, пестицидів, добрив та решти продуктів);

Завдяки пом’якшенню жорсткої води відбувається зменшення її негативного впливу на застосовану техніку та розпилюючі засоби (форсунки пульверизаторів тощо);

Суттєве збільшення лікувального та підживлюючого ефекту від агрономічних обробок;

Покращення загальних економічних показників господарювання.

Можливе (та найчастіше рекомендоване) використання у багатокомпонентних бакових сумішах. У разі виникнення потреби, за необхідності засіб може бути введений, як самостійний. Нормативи внесення та решта факторів регламенту експлуатації зазначені у інструкції до  рН-коректор НЕПТУН.

Related Products

pH коректор 10л

pH коректор 10л

pH-КОРЕКТОР – інноваційний засіб для збільшення рівню врожайності. Призначений для приведення до оптимальних показників кислотно-лужної реакції води, що застосовується для виготовлення бакових сумішей, які вносяться методами розпилення. Форма постачання – висококонцентрована рідка субстанція із підвищеною водорозчинністю. Основною складовою pH-КОРЕКТОРа є композиція натуральних органічних кислот, що підсилюють дію агрохімікатів, доданих до бакової суміші. Крім цього поліпшується живлення рослинного організму та розвиток його кореневої системи. Рекомендована норма витрати: 100мл на 100л водиВластивості та переваги від використання даного коректору:• Спроможність суттєво підвищити ефективність використання засобів, у складі яких є мікроелементи, такі, як залізо, натрій магній тощо;• Завдяки зниженню концентрації лужних компонентів запобігає засміченню робочих отворів форсунок та решти обладнання, що використовується для пульверизаційних обробок;• Добре «співпрацює» із інокулянтами мікродобрив та більшістю біопрепаратів;• Запобігання проявам лужного гідролізу;• Може використовуватися у багатокомпонентних сумішах, у яких кожному інгредієнту дозволяє проявити свої корисні якості.Попри вищезазначені переваги використання даного агрохімікату має деякі обмеження та застороги. Із їхнім повним списком споживач може ознайомитися при вивченні інструкції до засобу. Також у інструкції вказана решта корисної інформації щодо регламенту застосування засобу. Такої як: нормативне дозування, рекомендовані різновиди обробки, сумісність з різноманітними речовинами тощо.Купити pH коректор для води від ФертЕфект можете на нашому сайті з доставкою по Україні..

148 грн

pH коректор LITE

pH коректор LITE

Нертус рН-коректор лайтце аграрний засіб, призначений для корекції властивостей води, що застосовується для приготування бакових сумішей. Купити Нертус рН-коректор лайт варто у тих випадках, якщо ви застосовуєте у роботі засоби захисту рослин, та прагнете досягти найкращих показників ефективності їхнього застосування. Формою поставки є висококонцентрована рідка субстанція із підвищеною водорозчинністю. Дія даної речовини полягає у наданні підкислюючих властивості (чи зменшенні рівня рН), а також у спроможності пом’якшити воду та зменшити її поверхневий натяг. Комплексність дії препарату зумовлена наявністю у її складі компонентів-нейтралізаторів та антивипаровувачів. Перевагами від практичного використання даного пом'якшувача pH води є:• Можливість застосування при приготуванні бакових сумішей води, що взята з будь якого джерела;• Сумісність із більшістю розповсюджених у агрогосподарствах препаратів, що використовуються для захисту рослин (існують деякі обмеження, вони вказані у інструкції, тому нагадуємо про потребу заздалегідь вивчити її вимоги);• Відсутність загрози зовнішньому середовищу та культурним рослинам;• Попередження появи сольових нашарувань на сільськогосподарському обладнанні (форсунки, системи трубопроводів на розпилювачах тощо);• Можливість використання для будь яких різновидів обробок: підкореневе, позакореневе, по листовій поверхні тощо;• Загальне підвищення засвоювання корисних поживних речовин зі складу добрив, та підвищення лікувального ефекту від ЗЗР. А на базі цього збільшення загальної продуктивності агротехнічних заходів. Важливо перед додаванням рН-коректора виміряти точні показники кислотно-лужної реакції води. Але можливе застосування засобу і без цього, у таких випадках доза речовини вимірюється з пропорції    50мл/100 л бакової суміші   . ..

120 грн

Нептун рН корректор

Нептун рН корректор

НЕПТУН – рідкий агротехнологічний засіб, призначений для корекції рН-реакції сільськогосподарських робочих розчинів. Даний засіб має властивості, які дозволяють змінювати рН-показники убік підвищення кислотності. Купити НЕПТУН, перш за все, доречно тим господарствам, що використовують у своїй діяльності агрономічні засоби із яскраво вираженими лужними характеристиками. Склад даного продукту – це стовідсотковий ортофосфатний буфер. Постачається засіб у вигляді рідкої субстанції, що додається у бакові суміші на водній основі. Вводяться такі суміші засобами розпилення по площах. Можливе самостійне внесення рН-коректору, чи його введення разом з іншими агротехнологічними препаратами чи добривами. Норма витрати на 100л води: 50-150млДія рН-коректору НЕПТУН полягає у тому, що він, окрім підвищення рівню кислотності розчину, спроможний також збільшувати проникні якості гербіцидів за рахунок розрідження воскових нашарувань на листових поверхнях. Це дозволяє збільшити ефект від їхнього застосування, зекономити чималі кошти на агрономічних заходах, збільшивши при цьому їхню продуктивність. Переваги від застосування продукту:• Комплексний характер дії;• Зменшує поверхневий натяг у краплин бакової суміші, що також сприяє проникним якостям робочих розчинів;• Сумісний з більшістю гербіцидів;• Запобігає лужному гідролізу гербіцидів у багатокомпонентних сумішах;• Безпечний для рослин, персоналу та довкілля;• Підвищує загальний рівень рентабельності у господарстві.Норми витрат, засоби підготовки робочих розчинів, регламент застосування та решта рекомендацій виробника щодо найбільшої ефективності застосування зазначаються у інструкції до продукту. Про обов’язкове вивчення якої перед безпосереднім внесенням нагадаємо користувачеві. ..

190 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду