compare_arrows0

Гербіциди

more_vertЄвро-Ленд гербіцид, Нертус
430 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ленд гербіцид, Нертусclose

Євро-Ленд - гербіцид системної та грунтової дії для знищення однорічних двудольних та злакових бур'янів в посівах соняшнику (сорти, що мають стійкість до групи речовин: імідазолінонів("Євролайтінгові"). Діюча речовина Євро Ленду : імазамокс 33г/л + імазапір 15г/л Оригінатор: Євролайтінг, Басф Виробник: Нертус, Угорщина  Тара: 5л Механізм дії Євро Ленду: Діючі речовини гербіциду Євро-Ленд ..

more_vertОтаман гербіцид
100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Отаман гербіцидclose

Гербіцид Отаман Фасування: 20-літрова пластикова каністра.  Призначення: рідкий системний гербіцид Отаман виробництва компанії «Альфа Хімгруп» (Україна) використовується в аграрній галузі для знешкодження на полях  однорічних та багаторічних бур’янів. Повноцінний ефект досягається вже через 10-12 днів після обробки. Діюча речовина – ізопропіламінна сіль гліфосату – здатна глибоко прони..

more_vertГерсотіл гербіцид
980 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Герсотіл гербіцидclose

Діюча речовина гербіциду Герсотіл трибенурон-метил 750 г / кг. Фасовка: флакони по 500 грам (фото нижче). Призначення: Селективний післясходовий гербіцид системної дії Герсотіл від української компанії «Хімагромаркетинг» використовується в сільськогосподарській галузі для забезпечення ефективної боротьби з більшістю видів дводольних бур'янів (однорічних і багаторічних), в тому числі стійких ..

more_vertБалерина гербіцид
390 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Балерина гербіцидclose

Гербіцид Балерина Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Гербіцид системної дії Балерина від білоруського виробника «Август» застосовується для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, а також деякими видами корнеотприскових бур'янів, які найчастіше зустрічаються на посівах зернових культур, зокрема кукурудзи, проса та сорго. Дія: Препарат після обробки полів швидко (протягом годин..

more_vertГрізний Експерт гербіцид (0,25кг)
550 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Грізний Експерт гербіцид (0,25кг)close

 Грізний Експерт гербіцид - опис та рекомендаціїКонтроль більше 50 видів бур'янів на полях соняшнику Гербіцид Грозний Експерт розроблений для полів, засіяних соняшником. Важлива стійкість гібридів даної культури перед діючою речовиною препарату. Гербіцид охоплює більше 50 видів однорічних і дворічних бур'янів. Застосовується в поєднанні з ПАР Талант. Випускається угорською компанією під брен..

more_vertАмінка гербіцид
190 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Амінка гербіцидclose

 Амінка гербіцид - 2,4 Д кислота у формі демітіламінної солі, 600г / л.Тара: каністра 20 л.Призначення: Системний гербіцид Амінка від компанії "Нертус" зареєстрований в Україні для використання у післявсходовий період на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Ефективно знищує широкий спектр дводольних бур'янів. Аналогічні за складом препарати в світовій практиці також застосовуються..

more_vertГеліос гербіцид
100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Геліос гербіцидclose

Гербіцид Геліос Агрохімічні технології Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату 480г / л (Аналоги: Аргумент, Отаман, Тотал, Раундап, Рауль, Гліфат, Гліфоган, Напалм та інші) Фасовка: пластикова каністра 10 л, 20 л Призначення: Гербіцид Геліос від компанії «Агрохімічні технологи» є системним гербіцидом суцільної дії і застосовується на землях сільськогосподарського та несільськогосподарськ..

more_vertЄвро-Ланг гербіцид
360 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ланг гербіцидclose

Євро-Ланг Нертус (Clearfield / Чисте поле / гербіцид по соняшнику під Євролайтінг)Тара: каністра 5л.Д.Р .: імазетапір 100 г / л і біоактиватор NN21Ціна вказана за 1л гербіциду Євро Ланг.Євро-Ланг застосовують тільки на хімічних гібридах соняшнику стійких до імазетапіровой групі.Останнім часом набрав велику популярність так як при своїй не великий вартості показує хороший результат.Часто Євро-..

more_vertДісулам гербіцид
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Дісулам гербіцидclose

Гербіцид Дісулам (2-етилгексиловий ефір 2,4 Д 452,42 г / л + флорасулам 6,25г / л) Агрохімічні Технології / Агрітек УкраїнаГербіциди аналоги і замінники Дісулама Прима, Пріус, Балерина, ПодмарінФасовка: пластикова каністра 5 лПризначення: Препарат Дісулам від виробника «Агрохімічні технологи» вже досить відомий продукт на українському ринку. Це рідкий гербіцид системної дії, застосовуваний на поля..

more_vertЄвролайтнінг
1 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Євролайтнінгclose

Норми внесенняВитрата препарату на 1гаТермін застосування1,0 - 1,2лфаза 4 листи культуриРекомендації по дотриманню сівозміни після внесення Євролайтнінгу на соняшникуРік 0 (Осінь)Озима пшениця, житоРік 1 (Весна)Яра пшениця, соя, горох, боби, соняшник, кукурудза, овес, рис, сорго, ярий ячміньРік 1 (Осінь)Озима пшениця, озимий ячмінь, житоРік 2 (Весна)Цукрові буряки, кормові буряки, ярий ріпак, греч..

more_vertЄвролайтнінг Плюс
570 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Євролайтнінг Плюсclose

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниФаза розвитку соняшнику, стійкого до Євролайтнінгу ПлюсНорма витрати гербіциду2 - 8справжніх листків1,6 - 2,5 л/га..

more_vertКлінч Макс
2 420 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Клінч Максclose

Клінч Макс гербіцид Альфа Смарт АгроФасовка: флакон 0,5 кг + 1 л ПАР Бустер   Характеристика: Новий після всходовий гербіцид Клинч Макс від компанії "Альфа Смарт Агро" має системну дію проти розширеного спектру злакових і дводольних бур'янів. Призначений для захисту посівів кукурудзи. Препарат є новинкою сезону 2017 року і представлений у вигляді діспергіруемих в воді гранул.   ..

more_vertМайтус гербіцид
750 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Майтус гербіцидclose

Захист кукурудзи: гербіцид від злакових Гербіцид Майтус розрахований на боротьбу з бур'янами і небажаними злаковими культурами на кукурудзяних полях. Його можна застосовувати одноразово або у 2 етапи - залежить від виду рослин, які потрібно контролювати. Результати видно на 3-5-й день. Засіб угорського виробництва Майтус від компанії «Нертус» є аналогом відомих гербіцидів Рамзес, Тітус і Танаїс. ..

more_vertМіладар Дуо гербіцид
490 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Міладар Дуо гербіцидclose

Гербіцид Міладар ДуоФасовка: каністра 5 л.Характеристики: Після всходовий системний гербіцид Міладар Дуо від компанії "Укравіт" застосовується для контролю однорічних і багаторічних злакових бур'янів, а також деяких видів дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді концентрату суспензії.Дія: Препарат проведений на основі двох компонентів - мезотріону і нікосульфурону, які проникають в..

more_vertНорвел Екстра гербіцид на рапс і соняшник
350 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Норвел Екстра гербіцид на рапс і соняшникclose

Гербіцид Норвел ЕкстраФасовка: каністра 5 та 10 л.Призначення: Препарат Норвел Екстра від виробника засобів захисту культурних рослин «Хімагромаркетинг» є новинкою сезону 2016- го року! Як післясходовий гербіцид, він призначений для використання на полях з соняшником або соєю і здатний ефективно боротися з поширеними злаковими бур'янами (однорічними і багаторічними).Дія: Чинним компонентом препара..

more_vertОскар Преміум гербіцид
260 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Оскар Преміум гербіцидclose

Гербіцид Оскар Преміум Фасовка: пластикова каністра 20 л Призначення: Двокомпонентний грунтовий гербіцид Оскар Преміум від виробника «Альфахімгруп» має системну дію проти однорічних злакових і широколистих бур'янів. При вирощуванні сільськогосподарських культур застосовується, в основному, на посівах кукурудзи та соняшнику. Дія: У складі препарату містяться пропізахлор і тербутілазін. Останній ..

more_vertПріус
320 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Пріусclose

Гербіцид Пріус Нертус (Флорасулам 6,25г / л + 2,4 Д етилгексиловий ефір, 452,42г / л.) Фасування: каністра пластикова 5 л Призначення: Гербіцид системної дії Пріус використовується для знищення однорічних та окремих багаторічних бур’янів на полях із зерновими колосовими культурами та кукурудзою. Вноситься в післясходовий період.  Препарат здатен швидко впливати на рослини-шкідники, вже чере..

more_vertОснова гербіцид
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Основа гербіцидclose

Гербіцид Основа Агрохімічні Технології (ацетохлор 900г / л; каністра 20л) Гербіциди генерики Харнеса: Основа, Еталон, Герб 900, Хортус, Олрайт, Сахара, Кратос, Ланкастер, Ацтек, Атлантікс Рекомендації щодо застосування препарату:КультураОптимальний час обробки (фаза розвитку рослин)Норма витрати препарату, л/гаОбприскування ґрунту до посіву, під час посіву, після посіву, але до появи сходів куль..

Гербіциди

   Для захисту майбутнього врожаю та ефективної боротьби з бур'янами на сільськогосподарських полях необхідно своєчасне і правильне застосування гербіцидів. Хімічні препарати даної групи можуть використовуватися як для знищення окремих видів рослин-шкідників, так і для видалення всіх видів зростаючих на земельних площах бур'янів.

В асортименті нашого магазину представлені оригінальні високоякісні гербіциди від кращих виробників продуктів агрохімічної галузі, що працюють на українському ринку:
Хімагромаркетинг (гербіциди Актив, Авангард, Амадор, Бізон М, Герсотіл, Горизонт);
Нертус (гербіциди Адвокат, Амінка, Аргумент, Аргумент Форте, Бату, Герб 900);
Альфа Хімгруп (гербіциди Альфа бентазон, Альфа Бригадир, Альфа Гетьман, Альфа Дикамба, Альфа Маїс, Альфа Нуфурон, Альфа Піралід, Альфа Прометрин, Альфа Стар, Альфа Ефір, Альфа Стар Дуо, Антізлак, Арена, Багіра Супер, Гладіатор);
Бест (гербіциди Байрон, Вебб, Вільямс, Генріх);
Агрохімічні технології / Агрітек України (гербіциди Беназон, Геліос, Геліос Екстра);

Акваріус (гербіцид Гезо).
• а також Август, Агросфера та інші

Застосовуючи дані гербіциди в аграрному господарстві, можна забезпечити якісне видалення широкої групи поширених бур'янів з посівів злакових, олійних, бобових культур, полів, призначених для вирощування овочів. Препарати здатні повністю знищити однорічні та багаторічні однодольні або дводольні рослини-шкідники, діючи згубно як на їх кореневу систему, так і на наземну частину.

Більшість представлених у списку гербіцидів можна застосовувати спільно з пестицидами і рідкими добривами. Також препарати відрізняються порівняно низькими нормами витрат. Залежно від вирощуваної культури, їх можна вносити раз або в кілька етапів.

У нас можна ознайомитися з принципом дії, складом і придбати гербіциди для післясходового і довсходового застосування за привабливою ціною. Всі присутні в представленому асортименті препарати успішно пройшли обов'язкову сертифікацію в Україні, що підтверджує їх високу якість і повну відповідність вимогам державних стандартів для використовуваних в сільськогосподарській галузі засобів захисту культурних рослин. Гербіциди розфасовані в пластикові каністри або пляшки, що забезпечує безпеку і легкість транспортування.