compare_arrows0

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Уточнити Пошук

more_vertЄвро-Ленд гербіцид, Нертус
430 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ленд гербіцид, Нертусclose

Євро-Ленд - гербіцид системної та грунтової дії для знищення однорічних двудольних та злакових бур'янів в посівах соняшнику (сорти, що мають стійкість до групи речовин: імідазолінонів("Євролайтінгові"). Діюча речовина Євро Ленду : імазамокс 33г/л + імазапір 15г/л Оригінатор: Євролайтінг, Басф Виробник: Нертус, Угорщина  Тара: 5л Механізм дії Євро Ленду: Діючі речовини гербіциду Євро-Ленд ..

more_vertГерсотіл гербіцид
980 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Герсотіл гербіцидclose

Діюча речовина гербіциду Герсотіл трибенурон-метил 750 г / кг. Фасовка: флакони по 500 грам (фото нижче). Призначення: Селективний післясходовий гербіцид системної дії Герсотіл від української компанії «Хімагромаркетинг» використовується в сільськогосподарській галузі для забезпечення ефективної боротьби з більшістю видів дводольних бур'янів (однорічних і багаторічних), в тому числі стійких ..

more_vertБалерина гербіцид
390 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Балерина гербіцидclose

Гербіцид Балерина Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Гербіцид системної дії Балерина від білоруського виробника «Август» застосовується для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, а також деякими видами корнеотприскових бур'янів, які найчастіше зустрічаються на посівах зернових культур, зокрема кукурудзи, проса та сорго. Дія: Препарат після обробки полів швидко (протягом годин..

more_vertГрізний Експерт гербіцид (0,25кг)
550 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Грізний Експерт гербіцид (0,25кг)close

 Грізний Експерт гербіцид - опис та рекомендаціїКонтроль більше 50 видів бур'янів на полях соняшнику Гербіцид Грозний Експерт розроблений для полів, засіяних соняшником. Важлива стійкість гібридів даної культури перед діючою речовиною препарату. Гербіцид охоплює більше 50 видів однорічних і дворічних бур'янів. Застосовується в поєднанні з ПАР Талант. Випускається угорською компанією під брен..

more_vertАмінка гербіцид
190 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Амінка гербіцидclose

 Амінка гербіцид - 2,4 Д кислота у формі демітіламінної солі, 600г / л.Тара: каністра 20 л.Призначення: Системний гербіцид Амінка від компанії "Нертус" зареєстрований в Україні для використання у післявсходовий період на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Ефективно знищує широкий спектр дводольних бур'янів. Аналогічні за складом препарати в світовій практиці також застосовуються..

more_vertГеліос гербіцид
100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Геліос гербіцидclose

Гербіцид Геліос Агрохімічні технології Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату 480г / л (Аналоги: Аргумент, Отаман, Тотал, Раундап, Рауль, Гліфат, Гліфоган, Напалм та інші) Фасовка: пластикова каністра 10 л, 20 л Призначення: Гербіцид Геліос від компанії «Агрохімічні технологи» є системним гербіцидом суцільної дії і застосовується на землях сільськогосподарського та несільськогосподарськ..

more_vertЄвро-Ланг гербіцид
360 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ланг гербіцидclose

Євро-Ланг Нертус (Clearfield / Чисте поле / гербіцид по соняшнику під Євролайтінг)Тара: каністра 5л.Д.Р .: імазетапір 100 г / л і біоактиватор NN21Ціна вказана за 1л гербіциду Євро Ланг.Євро-Ланг застосовують тільки на хімічних гібридах соняшнику стійких до імазетапіровой групі.Останнім часом набрав велику популярність так як при своїй не великий вартості показує хороший результат.Часто Євро-..

more_vertДісулам гербіцид
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Дісулам гербіцидclose

Гербіцид Дісулам (2-етилгексиловий ефір 2,4 Д 452,42 г / л + флорасулам 6,25г / л) Агрохімічні Технології / Агрітек УкраїнаГербіциди аналоги і замінники Дісулама Прима, Пріус, Балерина, ПодмарінФасовка: пластикова каністра 5 лПризначення: Препарат Дісулам від виробника «Агрохімічні технологи» вже досить відомий продукт на українському ринку. Це рідкий гербіцид системної дії, застосовуваний на поля..

more_vertЄвролайтнінг
1 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Євролайтнінгclose

Норми внесенняВитрата препарату на 1гаТермін застосування1,0 - 1,2лфаза 4 листи культуриРекомендації по дотриманню сівозміни після внесення Євролайтнінгу на соняшникуРік 0 (Осінь)Озима пшениця, житоРік 1 (Весна)Яра пшениця, соя, горох, боби, соняшник, кукурудза, овес, рис, сорго, ярий ячміньРік 1 (Осінь)Озима пшениця, озимий ячмінь, житоРік 2 (Весна)Цукрові буряки, кормові буряки, ярий ріпак, греч..

more_vertЄвролайтнінг Плюс
570 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Євролайтнінг Плюсclose

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниФаза розвитку соняшнику, стійкого до Євролайтнінгу ПлюсНорма витрати гербіциду2 - 8справжніх листків1,6 - 2,5 л/га..

more_vertКлінч Макс
2 420 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Клінч Максclose

Клінч Макс гербіцид Альфа Смарт АгроФасовка: флакон 0,5 кг + 1 л ПАР Бустер   Характеристика: Новий після всходовий гербіцид Клинч Макс від компанії "Альфа Смарт Агро" має системну дію проти розширеного спектру злакових і дводольних бур'янів. Призначений для захисту посівів кукурудзи. Препарат є новинкою сезону 2017 року і представлений у вигляді діспергіруемих в воді гранул.   ..

more_vertМайтус гербіцид
750 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Майтус гербіцидclose

Захист кукурудзи: гербіцид від злакових Гербіцид Майтус розрахований на боротьбу з бур'янами і небажаними злаковими культурами на кукурудзяних полях. Його можна застосовувати одноразово або у 2 етапи - залежить від виду рослин, які потрібно контролювати. Результати видно на 3-5-й день. Засіб угорського виробництва Майтус від компанії «Нертус» є аналогом відомих гербіцидів Рамзес, Тітус і Танаїс. ..

more_vertМіладар Дуо гербіцид
490 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Міладар Дуо гербіцидclose

Гербіцид Міладар ДуоФасовка: каністра 5 л.Характеристики: Після всходовий системний гербіцид Міладар Дуо від компанії "Укравіт" застосовується для контролю однорічних і багаторічних злакових бур'янів, а також деяких видів дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді концентрату суспензії.Дія: Препарат проведений на основі двох компонентів - мезотріону і нікосульфурону, які проникають в..

more_vertНорвел Екстра гербіцид на рапс і соняшник
350 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Норвел Екстра гербіцид на рапс і соняшникclose

Гербіцид Норвел ЕкстраФасовка: каністра 5 та 10 л.Призначення: Препарат Норвел Екстра від виробника засобів захисту культурних рослин «Хімагромаркетинг» є новинкою сезону 2016- го року! Як післясходовий гербіцид, він призначений для використання на полях з соняшником або соєю і здатний ефективно боротися з поширеними злаковими бур'янами (однорічними і багаторічними).Дія: Чинним компонентом препара..

more_vertОскар Преміум гербіцид
260 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Оскар Преміум гербіцидclose

Гербіцид Оскар Преміум Фасовка: пластикова каністра 20 л Призначення: Двокомпонентний грунтовий гербіцид Оскар Преміум від виробника «Альфахімгруп» має системну дію проти однорічних злакових і широколистих бур'янів. При вирощуванні сільськогосподарських культур застосовується, в основному, на посівах кукурудзи та соняшнику. Дія: У складі препарату містяться пропізахлор і тербутілазін. Останній ..

more_vertПріус
320 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Пріусclose

Гербіцид Пріус Нертус (Флорасулам 6,25г / л + 2,4 Д етилгексиловий ефір, 452,42г / л.) Фасування: каністра пластикова 5 л Призначення: Гербіцид системної дії Пріус використовується для знищення однорічних та окремих багаторічних бур’янів на полях із зерновими колосовими культурами та кукурудзою. Вноситься в післясходовий період.  Препарат здатен швидко впливати на рослини-шкідники, вже чере..

more_vertОснова гербіцид
170 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Основа гербіцидclose

Гербіцид Основа Агрохімічні Технології (ацетохлор 900г / л; каністра 20л) Гербіциди генерики Харнеса: Основа, Еталон, Герб 900, Хортус, Олрайт, Сахара, Кратос, Ланкастер, Ацтек, Атлантікс Рекомендації щодо застосування препарату:КультураОптимальний час обробки (фаза розвитку рослин)Норма витрати препарату, л/гаОбприскування ґрунту до посіву, під час посіву, після посіву, але до появи сходів куль..

more_vertОтаман Екстра гербіцид
160 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Отаман Екстра гербіцидclose

Спосіб застосування та норма витрати гербіциду Отаман ЕкстраКультураНорма витрати, л/гаЗернові (десикація)2,0-2,5Сільськогосподарські культури2,0-4,01,4-4,0 1,4-4,0Землі несільськогосподарського користування (смуги відчуження ліній електропередач, газо - і нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи, аеродроми)2,0-4,0..

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Засоби захисту рослин - ЗЗР

Комплексний захист рослин у сільськогосподарській промисловості є одним з найбільш важливих факторів, що впливають на гарний зовнішній вигляд культур та достойні показники урожайності. Варто від самого початку подбати про сприятливе підґрунтя для хорошої плодючості та високих якісних характеристик вирощеної продукції.

Рослини постійно піддаються руйнівній дії з боку небезпечних шкідників і різноманітних хвороб. Втім застосування ЗЗР допоможе мінімізувати ризики отримання ушкоджень. Вибір препаратів залежить від індивідуальної оцінки, виду загрози, інтенсивності її виникнення, видових та сортових особливостей культури, а також потенціальної шкоди, яку можуть завдати хвороба чи шкідники.

Ми пропонуємо широкий асортимент засобів, які значною мірою захистять ваші рослини при появі зовнішніх загрозливих чинників або допоможуть їм краще пристосуватися до умов вирощування та зміцнити стресостійкість. В наявності –  агрохімічна продукція кращих вітчизняних та закордонних виробників, яка задовольнить потреби кожного клієнта.

Ви можете бути впевнені, що на всі засоби захисту рослин інтернет магазин"Агроторг" має необхідні сертифікати, які підтверджують їх ефективність та відповідність вимогам ДСТУ. Ставши нашим постійним партнером, ви обов’язково переконаєтеся, що всі ваші вкладення у вигляді часу, коштів та праці у вирощування культур, були недаремними!

Засоби захисту рослин поділяються на:

  • Гербіциди (препарати для знищення бур'янів);
  • Фунгіциди (препарати для боротьби з грибковими інфекціями та їх профілактики);
  • Зооциди, до яких належать інсектициди (проти шкідливих комах), акарициди (отрутохімікати для знищення кліщів), нематоциди (проти рослиноїдних хробаків), родентициди (проти гризунів) і моллюськоциди (проти слимаків)
  • Регулятори росту рослин.

Гербіциди

Пропонуємо широкий вибір препаратів для боротьби з бур'янами від таких виробників як "Хімагромаркетинг", "Нертус", "Альфа Хімгруп", "Бест", "Агрохімічні технології/Агрітек України", "Акваріус", "Август", "Агросфера" та ін. Ці хімічні засоби захисту рослин усувають забур'яненість на полях з озимими  і ярими зерновими культурами, картоплею та іншими коренеплодами, на посівах рапсу, кукурудзи, цукрових буряків, пасовищах, фруктових садах.

Пропонуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом та отримати професійні рекомендації, щоб вибрати лише найкращі та найефективніші гербіциди для застосування у великих та менших господарствах!

Інсектициди

Ми пропонуємо землеробам та садоводам найбільш ефективні засоби, що здатні забезпечити повний захист рослин від шкідників. Наша пропозиція включає інсектициди різного призначення та механізму дії. Зокрема, це препарати для захисної обробки ярих та озимих зернових культур, кукурудзи, олійних культур, овочів, плодово-ягідних рослин, декоративних культур.

Висока технологічність сучасних засобів дозволяє не лише гарантувати повний захист рослин від шкідників і хвороб, а й не допустити потрапляння розчину інсектицидів в організм оброблювальних культур та не накопичуватися в ґрунтах. Таким чином препарати абсолютно безпечні для майбутнього врожаю.

Фунгіциди

Сучасна агрохімія пропонує чимало засобів, призначених для ефективного захисту рослин від грибкових захворювань. У нашому магазині можна придбати фунгіциди, які використовуються для обробки посівів зернових та бобових культур, ріпаку, тритикале,  овочевих культур, фруктових дерев та кущів ягід на різних етапах вегетації. Препарати усувають захворювання, спровоковані грибами, покращують фітосанітарний стан рослин та підвищують урожайність. Надійний контроль грибів також дозволяє знизити можливість їхньої появи в наступні сезони.

В асортименті магазину "Агроторг" представлені фунгіциди у вигляді концентратів емульсій або порошкоподібних препаратів. 

Регулятори росту

Для покращення природного потенціалу зростання культурних рослин використовуються біостимулятори і регулятори росту. Ці препарати забезпечують краще відростання листя, утворення квіток, інтенсивніший розвиток кореневої системи та в цілому сприяють приросту урожайності.

Представлені в нашому магазині  біостимулятори та регулятори росту призначені для використання на різних етапах вегетації зернових, овочевих культур, плодових дерев чи кущах ягід. Ці засоби представлені у формі рідини і є ефективними як на відкритих полях, так і в тепличних приміщеннях.

Необхідні для правильного розвитку культур і підвищення врожаю засоби захисту рослин купити у нас можна оптом і в роздріб. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, що гарантує високу якість і оригінальність продукції. Широкий спектр товарів дозволяє нам повністю забезпечити фермерське господарство чи будь-яке інше сільгосппідприємство як абсолютно новими, так і перевіреними часом препаратами, що здійснюють інсектицидний, гербіцидний або фунгіцидний вплив на шкідників та бур'яни, а також стимулюють розвиток рослин.

На всізасоби захисту рослин цінинайбільш демократичні на ринку, адже нашою метою є побудова довготривалого партнерства з виробниками сільгосппродукції. Запрошуємо Вас ознайомитися з пропозицією магазину "Агроторг" і у випадку питань – до контакту!