compare_arrows0

Підживлення соняшника

more_vertГумат Калію ЛФ 20
155 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Калію ЛФ 20close

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Опис: Концентрований стимулятор росту та кондиціонер ґрунту Нumate LF 20 від компанії Life Force Ukraine застосовується для позакореневого підживлення вегетуючих польових та садових рослин або передпосівної обробки насіння і бульб. Основне його призначення – сприяння підвищенню урожайності культур та ..

more_vertЛФ Олійний Турбо
190 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
ЛФ Олійний Турбоclose

До складу добрива LF Олійний Turbo входить:L-аминокислоти 10 %Азот (N) 9 %Фосфор (P2O5) 6 %Калій (K2O) 8 %Магній 7,1 %Сірка (SO3)  5,6 %Бор (В) 6 %Марганець (Mn) 3,4 %Мідь (Cu) 18,2 %Цинк (Zn) 2,2 %Молібден (Mo) 0,1 %Кальцій (Сa) 2 %Біологічно-активні речовини 5 %pH 4 - 5,5Застосування Олійного Турбо на соняшник та рапс:..

more_vertНаніт Ультра Бор
124 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Наніт Ультра Борclose

В листову підкормку Ультра Бор від компанії Наніт входить:Добриво застосовують в нормі на 1 гектар посівних площ:1 - 1,51 - 1,51 - 1,5..

more_vertАнтистрес 03
300 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антистрес 03close

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія Life Force Ukraine.Короткий опис: Висококонцентрований енергетичний комплекс для рослин Antistress 03 призначений для внесення на посіви сільськогосподарських культур з метою підвищення їх стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі різних грибкових інфекцій.Склад: Пре..

more_vertБор 150 LF (лужний)
90 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Бор 150 LF (лужний)close

Мікродобриво Бор 150 LF (лужний)Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія LifeForce.Опис: Висококонцентроване органо-мінеральне добриво, призначене для підживлення кукурудзи, цукрового буряку, зернових колосових, зернобобових, олійних, овочевих, садових культур та виноградників. Допомагає захистити від низки поширених захворювань та сприяє підвищенню врожайності..

more_vertДекабор Нертус
80 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Декабор Нертусclose

Добриво Нертус ДекаборФасовка: каністра 20 л.Характеристика підкормки Декабор: Мікродобриво Нертус Декабор в формі висококонцентрованою рідини призначений для позакореневого підживлення сільськогосподарських рослин у період їх вегетації. Підходить для застосування на посівах соняшнику, ріпаку, кукурудзи, зернобобових і овочевих культур, цукрових буряків та на плодово-ягідних культурах. Усуває вини..

more_vertАктиватор Антистресант
300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Активатор Антистресантclose

Антистресант Activator Antistress Тара: каністра 10 л.Опис: Спеціальний засіб антистресової дії Activator Antistress від компанії Life Force Ukraine призначений для обробки широкого спектру сільськогосподарських культур для підвищення їхньої стійкості до несприятливих мов, які можуть виникати в процесі вегетації. Поставляється у вигляді концентрату емульсії.Склад: Препарат містить комплекс мі..

more_vertАмікс
340 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Аміксclose

Мікродобриво АміксТара: каністра 5 л. Препаративна форма: рідина. Виробник: компанія "Нертус".Опис: Висококонцентрований препарат для позакореневого підживлення зернових, олійних, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур. Має функцію антистресанта, завдяки чому стимулює відновлення життєдіяльності рослин, постраждалих внаслідок хвороб, впливу шкідників та несприятливих зовнішніх чинників (посу..

more_vertГуміфілд (сухий порошок)
790 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд (сухий порошок)close

Регулятор росту Гумат ГуміфілдТара: паперові пакети (мішки) ємністю 1 кг, 25 кг.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд – це унікальний сучасний засіб, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який використовується для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення зернових, олійних, технічних, овочевих і садових культур, а також виноградників. П..

more_vertГуміфілд ВР18
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд ВР18close

Регулятор росту Гуміфілд ВР-18Тара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд ВР-18 – це універсальний біопрепарат, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який може використовуватися для профілактичного підживлення майже всіх видів основних польових сільськогосподарських культур, садових культур чи виноградників або передпосівної обробки насіння..

more_vertГуміфілд Форте Аміно
250 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд Форте Аміноclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте АміноТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Норма витрати: 0,2 - 0,4л/гаОпис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Аміно виготовлений на основі гумінових кислот з додаванням амінокислот, калію та комплексу мікроелементів. Призначений для передпосівної обробки насіння або внесення на вегетуючі рослини. Ідеально підходить для швидкого виведення ..

more_vertГумат Гумілайт
600 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Гумілайтclose

Стимулятор росту ГумілайтФасовка: пакети 1 і 25 кг.Препаративна форма: водорозчинні гранули.Виробник: компанія "Нертус".Призначення: Препарат Гумілайт призначений для обробки широкого спектру основних сільськогосподарських культур (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві) з метою стимуляції розвитку вегетирующей наземної маси і кореневої системи. Може також застосовувати для пере..

more_vertКафос листова підкормка
230 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Кафос листова підкормкаclose

     В наш час, застосування добрив є запорукою значного збільшення врожайності сільськогосподарських культур. Незалежно від зон і кліматичних умов вирощування, абсолютно всі рослини потребують своєчасного добриві для прискорення вегетації, зміцнення організму і високої продуктивності. Але як знайти реально гарне добриво, яке не зашкодить паростку, а в подальшому і людині, адже суча..

more_vertНаніт Бор B11 комплексне мікродобриво
132 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Наніт Бор B11 комплексне мікродобривоclose

Склад комплексу добрив Наніт Бор Б11 (20л): N-4,5%, B-11%, Mo-0,04%Тара: каністра 20 л.Опис: Рідке концентроване хелатне мікродобриво Наніт B11 від компанії "Гермес" (Україна) призначене для позакореневого підживлення низки сільськогосподарських культур, особливо чутливих до дефіциту бору. В першу чергу, засіб використовується на посівах бобових, ріпаку, цукрового та кормового буряку, люцерн..

more_vertНаніт Мастер комплексне мікродобриво
124 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Наніт Мастер комплексне мікродобривоclose

До складу унікального комплексу Наніт Мастер входять:N - 6%, P2O5 - 26%, K2O5 - 6% + багато інших допоміжних мікроеллементів.Мікродобриво НАНІТ МастерФасування: Пластикова 20-літрова каністра.Призначення: рідке висококонцентроване добриво НАНІТ Мастер українського виробництва використовується в аграрному секторі для підживлення посівів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, соняшник..

more_vertНертус Мікс Гумат 18
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нертус Мікс Гумат 18close

Нертус Мікс ГуматСпосіб, час обробок, обмеженняНорма витрати гумату Нертус Мікс, лПередпосівна обробка насінневого матеріалу0,8Обприскування вегетуючих росли (по листку)0,5..

more_vertПланта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)close

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     Опис: Покращити показники сходів посівів низки сільськогосподарських культур допоможе попередня обробка посадкового матеріалу стимулятором росту ПлантаПег від компанії "Нертус". Засіб представлений у вигляді рідкого розчину і може також використовуватися для обприскування вегетуючих рослин для підвищ..

more_vertФотосинтез Нертус 5л
120 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Фотосинтез Нертус 5лclose

Добриво Нертус Фотосинтез Фасовка: каністра 5 л Призначення: Рідке висококонцентрований добриво Нертус Фотосинтез від українського виробника призначений до використання в рослинницької галузі сільського господарства для позакореневого підживлення культур. Відмінно підходить для зернових, зернобобових, олійних, плодово-ягідних культур і цукрових буряків. Добриво містить комплекс макро- і мікроеле..

Вирощування соняшника є одним із найбільш поширених і найрентабельніших видів агровиробництва в Україні. Культура не відзначається особливою вибагливістю до грунтів й здатна максимально реалізувати свій генетичний потенціал при правильному та вчасному внесенні потрібних мікроелементів і добрив.

Особливо необхідні вони в найбільш критичні фази розвитку соняшника. Рослини вимагають збалансованого живлення, яке зможе стимулювати розвиток міцної кореневої системи, посилити засухостійкість, стимулювати формування добре наповнених корзинок, підвищити рівень олійності насіння. Від цього залежатиме майбутня продуктивність вирощування і його прибутковість. 

Соняшник потребує підживлення значно більше від інших зернових культур, через це сам процес зазвичай розподіляють на три етапи: основне підживлення, підживлення під час посіву та додаткове підживлення по листу. Головне завдання - ліквідувати дефіцит азоту, калію, бору, фосфору під час вегетаційного періоду рослин. 

Для цього на кожному з етапів підживлення необхідно застосовувати певні види добрив. Азотовмісні найбільш актуальні від фази утворення кошику до початку цвітіння. 

Калієвмісні (Нumate LF 20, Кафос) - протягом практичного всього періоду вегетації. Ті, які містять підвищену концентрацію бору (Нертус Бор, LF Бор 150, Нертус Декабор), слід вносити для підживлення соняшника від фази 5 справжніх листків до бутонізації. Дефіцит бору може спровокувати втрату врожаю через пустозернистість кошиків. 

Не слід забувати й про інші мікроелементи (цинк, залізо і т.д), які також мають важливе значення для активізації росту та покращення засвоєння поживних речовин з грунту. Тому у нас ви можете придбати як комплексні добрива, в складі яких присутні кілька видів мікроелементів в легкозасвоюваній формі (Наніт Мастер, LF Олійний Turbo, Наніт Turbo, Нертус Фотосинтез), так і монодобрива на основі цинку (Цинк 150 LF, Нертус Цинк), бору чи інших компонентів. 

Ми пропонуємо найбільш ефективні засоби для підживлення соняшника від найкращих виробників, представлених на українському ринку. Усі препарати - оригінальні, мають необхідні сертифікати, пройшли успішне випробування в польових умовах й здатні забезпечити необхідний результат протягом короткого терміну!

За більш детальною інформацію щодо купівлі, особливостей застосування різних добрив для соняшника, переваг того чи іншого засобу в певних грунтово-кліматичних умовах звертайтеся до фахівців нашої компанії.