compare_arrows0

Добрива на кукурудзу

more_vertГумат Калію ЛФ 20
155 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Калію ЛФ 20close

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Опис: Концентрований стимулятор росту та кондиціонер ґрунту Нumate LF 20 від компанії Life Force Ukraine застосовується для позакореневого підживлення вегетуючих польових та садових рослин або передпосівної обробки насіння і бульб. Основне його призначення – сприяння підвищенню урожайності культур та ..

more_vertАнтистрес 03
300 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антистрес 03close

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компанія Life Force Ukraine.Короткий опис: Висококонцентрований енергетичний комплекс для рослин Antistress 03 призначений для внесення на посіви сільськогосподарських культур з метою підвищення їх стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі різних грибкових інфекцій.Склад: Пре..

more_vertКукурудза ЛФ Турбо
180 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Кукурудза ЛФ Турбоclose

Склад мікродобрива Кукурудза Турбо:L-амінокислоти 10 %Марганець (Mn) 5,5 %Азот (N) 10 %Мідь (Cu) 3.5 %Фосфор (P2O5) 6 %Цинк (Zn) 11 %Калій (K2O) 5 %Молібден (Mo) 1,8 %Магній 8,5 %Кальцій (Сa) 10 %Сірка (SO3)  5 %Біологічно-активні речовини 5 %Бор (В) 3 %pH 4 - 5,5Норма використання на кукурудзу:3 - 5 та 7 - 8 листків1,0 - 1,5..

more_vertЦинк 150 LF
130 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Цинк 150 LFclose

Мікродобриво Цинк 150 LFТара: каністра 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат. Виробник: компанія LifeBiochem.Опис: Високонцентроване добриво органо-мінерального походження, яке призначене для листового підживлення зернових колосових, олійних, зернобобових, овочевих, садових культур, кукурудзи, картоплі та виноградників.Рекомендоване для застосування на нейтральних і лужних ґрунтах та ґрунтах ..

more_vertАмікс
340 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Аміксclose

Мікродобриво АміксТара: каністра 5 л. Препаративна форма: рідина. Виробник: компанія "Нертус".Опис: Висококонцентрований препарат для позакореневого підживлення зернових, олійних, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур. Має функцію антистресанта, завдяки чому стимулює відновлення життєдіяльності рослин, постраждалих внаслідок хвороб, впливу шкідників та несприятливих зовнішніх чинників (посу..

more_vertГуміфілд (сухий порошок)
790 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд (сухий порошок)close

Регулятор росту Гумат ГуміфілдТара: паперові пакети (мішки) ємністю 1 кг, 25 кг.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд – це унікальний сучасний засіб, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який використовується для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення зернових, олійних, технічних, овочевих і садових культур, а також виноградників. П..

more_vertГуміфілд ВР18
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд ВР18close

Регулятор росту Гуміфілд ВР-18Тара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор росту Гуміфілд ВР-18 – це універсальний біопрепарат, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який може використовуватися для профілактичного підживлення майже всіх видів основних польових сільськогосподарських культур, садових культур чи виноградників або передпосівної обробки насіння..

more_vertГуміфілд Форте Аміно
250 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гуміфілд Форте Аміноclose

Стимулятор росту Гуміфілд Форте АміноТара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Норма витрати: 0,2 - 0,4л/гаОпис: Препарат для стимуляції росту Гуміфілд Форте Аміно виготовлений на основі гумінових кислот з додаванням амінокислот, калію та комплексу мікроелементів. Призначений для передпосівної обробки насіння або внесення на вегетуючі рослини. Ідеально підходить для швидкого виведення ..

more_vertГумат Гумілайт
600 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат Гумілайтclose

Стимулятор росту ГумілайтФасовка: пакети 1 і 25 кг.Препаративна форма: водорозчинні гранули.Виробник: компанія "Нертус".Призначення: Препарат Гумілайт призначений для обробки широкого спектру основних сільськогосподарських культур (зернові колосові, зернобобові, кукурудза, олійні, овочеві) з метою стимуляції розвитку вегетирующей наземної маси і кореневої системи. Може також застосовувати для пере..

more_vertКафос листова підкормка
230 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Кафос листова підкормкаclose

     В наш час, застосування добрив є запорукою значного збільшення врожайності сільськогосподарських культур. Незалежно від зон і кліматичних умов вирощування, абсолютно всі рослини потребують своєчасного добриві для прискорення вегетації, зміцнення організму і високої продуктивності. Але як знайти реально гарне добриво, яке не зашкодить паростку, а в подальшому і людині, адже суча..

more_vertНаніт Мастер комплексне мікродобриво
124 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Наніт Мастер комплексне мікродобривоclose

До складу унікального комплексу Наніт Мастер входять:N - 6%, P2O5 - 26%, K2O5 - 6% + багато інших допоміжних мікроеллементів.Мікродобриво НАНІТ МастерФасування: Пластикова 20-літрова каністра.Призначення: рідке висококонцентроване добриво НАНІТ Мастер українського виробництва використовується в аграрному секторі для підживлення посівів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, соняшник..

more_vertНертус Мікс Гумат 18
150 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нертус Мікс Гумат 18close

Нертус Мікс ГуматСпосіб, час обробок, обмеженняНорма витрати гумату Нертус Мікс, лПередпосівна обробка насінневого матеріалу0,8Обприскування вегетуючих росли (по листку)0,5..

more_vertФотосинтез Нертус 5л
120 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Фотосинтез Нертус 5лclose

Добриво Нертус Фотосинтез Фасовка: каністра 5 л Призначення: Рідке висококонцентрований добриво Нертус Фотосинтез від українського виробника призначений до використання в рослинницької галузі сільського господарства для позакореневого підживлення культур. Відмінно підходить для зернових, зернобобових, олійних, плодово-ягідних культур і цукрових буряків. Добриво містить комплекс макро- і мікроеле..

more_vertЦинк Нертус
145 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Цинк Нертусclose

Нертус Цинк Фасовка: каністра 10 л Склад: цинк, гліцинат цинку 120 г / л Призначення: Рідке висококонцентрований добриво Нертус Цинк призначене для позакореневого підживлення вирощуваних в аграрному секторі культур в період їх вегетації. Мікродобриво добре підходить для олійних, зернових, овочевих і плодово-ягідних культур. Переваги препарату: •   Відрізняється високою біологічною активн..

more_vertГумат 500 Лайф Біохем
330 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Гумат 500 Лайф Біохемclose

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: компанія LifeForce.Опис: Висококонцентроване органо-мінеральне добриво, призначене для позакореневого підживлення практично всіх польових та садових культур, а також передпосівної обробки насіння та бульб картоплі.Рекомендується до використання в органічному землеробстві. Сприяє підвищенню урожайності..

more_vertНайс Кукурудза мікродобриво
90 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Найс Кукурудза мікродобривоclose

Мікродобриво НАЙС Кукурудза Фасування: Пластикова ємність на 20 л. Призначення: рідке добриво в комплексі з 11 мікроелементів НАЙС Кукурудза від українського виробника (м. Біла Церква) призначене для застосування в агрогосподарствах при вирощувані сортової та гібридної кукурудзи. Комплекс НАЙС Кукурудза вже довів свою ефективність для збільшення врожаю та отримав схвальні відгуки.  Внесенн..

more_vertНайс Молібден монодобриво для сої
73 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Найс Молібден монодобриво для соїclose

Монодобриво НАЙС Молібден Фасування:Пластикова тараоб’ємом 20 л. Призначення: рідке висококонцентроване та легкозасвоюване добриво НАЙС Молібден від українського виробника (Білоцерківський завод) призначене для підживлення рослин у позакореневий спосіб під час їхнього інтенсивного вирощування. Найкраще підходить для сої.  Внесення:  При  використанні добрива НАЙС Молібден для пі..

more_vertНайс Цинк монодобриво
70 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Найс Цинк монодобривоclose

Монодобриво НАЙС Цинк Фасування: Пластикова тара ємністю 20 л.  Призначення: рідке легкозасвоюване добриво високої концентрації НАЙС Цинк вироблене в Україні на спеціалізованому підприємстві в Білій Церкві і призначене для використання в аграрному виробництві при листковому позакореневому підживленні культур. Добре підходить для посівів кукурудзи. Внесення: Для досягнення найвищого ефекту,..

Вирощування кукурудзи вимагає наявності родючих ґрунтів та їхньої насиченості доступними поживними речовинами. Від появи сходів і майже до збирання врожаю культура відчуває гостру потребу в добривах, присутність яких суттєво впливає на розкриття потенціалу й отримання якісного насіння. 

Головними поживними речовинами для кукурудзи протягом усього вегетаційного періоду є цинк, калій, азот, магній, оксид фосфору, бор, сірка. Ці та інші мікроелементи, а також необхідні біологічно активні речовини присутні у складі різних комплексних добрив, які є в асортименті нашого магазину. Ви можете придбати Нертус Фотосинтез, Кукурудза Турбо, Наніт Turbo або подібні препарати, щоб забезпечити хороший ріст посівів та сформувати їхню стійкість до захворювань чи несприятливих зовнішніх умов. 

Достатньо ефективним інструментом є використання комплексних добрив не лише для листового обприскування, а й за 2 тижні до запланованого посіву кукурудзи. Це дозволяє наситити грунт корисними мікроелементами, які необхідні для хорошого старту сходів. 

Кукурудза - одна з найбільш цинкофільних сільськогосподарських культур. Щоб забезпечити оптимальні умови для реалізації її генетичного потенціалу та зберегти майбутній врожай, потрібно своєчасно компенсувати дефіцит цинку на посівах. Для цього важливо правильно підібрати та внести спеціальні добрива. Найчастіше використовуються препарати у вигляді хелату цинку - Наніт Цинк, LF Цинк 150, Нертус Цинк та інші. Головною їхньою перевагою є те, що вони легко засвоюються рослинами та мають значно вищу ефективність порівняно з іншими цинковмісними добривами. 

Ще один надзвичайно важливий мікроелемент при вирощуванні кукурудзи - фосфор. Він забезпечує рівномірний розвиток як кореневої системи, так і вегетативної маси 

рослин, а також позитивно впливає на культуру в період цвітіння та у фазі формування качана. Завдяки цьому, середня урожайність культури збільшується. Особливо ефективними вважаються добрива, в яких фосфор присутній у вигляді фосфіту (Кафос). Він легко засвоюється через кореневу систему й підвищує стійкість рослин до вилягання.

Вибір добрив для вирощування кукурудзи залежить від характеристики грунтів, кліматичних особливостей зони вирощування або періоду року. Зв'яжіться з нашими фахівцями, які допоможуть правильно підібрати той чи інший засіб для кожної конкретної ситуації.