Амінка гербіцид

Амінка гербіцид
В наличии

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити амінка Нертус, амінка Нертус ціна, замовити амінка Нертус, купити амінка 2,4 Д, Нертус амінка, дезормон 2,4 Д, гербіцид амінка, амінка ЗЗР, гербіцид Нертус амінка, амінка Нертус сайт, амінка характеристика

Вартiсть: 191 грн

Опис

 Амінка гербіцид - 2,4 Д кислота у формі демітіламінної солі, 600г / л.

Тара: каністра 20 л.

Призначення: Системний гербіцид Амінка від компанії "Нертус" зареєстрований в Україні для використання у післявсходовий період на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Ефективно знищує широкий спектр дводольних бур'янів. Аналогічні за складом препарати в світовій практиці також застосовуються для контролю небажаних трав на сінокісних та лікувальних рослинах. 

Склад: Активним компонентом гербіциду Амінка є 2,4-дихлорфенооцтова кислота у формі диметиламінної солі (600 г/л). Препарат поставляється у вигляді водного розчину.

Механізм дії: Активний компонент 2,4-діхлорфенооцтова кислота абсорбується наземною масою рослин і швидко розповсюджується по всіх органах, включаючи коріння. Її дія полягає в блокуванні низки життєво важливих процесів, в тому числі фотосинтезу та синтезу білка. Вже через 3-5 днів після обприскування на чутливих бур'янах можна помітити ознаки пригнічення. Зокрема, це скручування живців листя та молодих паростків. Згодом рослини відмирають.

Особливості препарату:

Знищує не лише вегетативну масу дводольних бур'янів, а й частково кореневу систему; 

Не фітотоксичний для культур за умови регламентованих норм внесення;

Швидко розпадається в ґрунті, не викликаючи обмежень у сівозміні;

Може бути ідеальним партнером для бакових сумішей з іншими засобами захисту рослин та добривами після попереднього тесту на сумісність;

Вноситься лише наземним методом.

Умови застосування: Гербіцид Амінка дозволяється застосовувати не більше 1 разу за сезон. Максимальна ефективність проти дводольних бур'янів спостерігається у фазі не більше 2-х пар справжніх листків. Водночас обприскування варто проводити орієнтуючись на фазу розвитку культури: кукурудза – 3-5 справжніх листків, зернові колосові – від фази кущіння до виходу в трубку. 

Оптимальна середньодобова температура для застосування препарату складає + 12 ... + 20°С. Для посилення  дії на стійкі до 2,4-Д бур'яни гербіцид Амінка можна змішувати з препаратами з групи похідних сульфонілсечовини.

Застереження: Гербіцид Амінка не є ефективним засобом контролю злакових бур'янів. Препарат не можна вносити при швидкості вітру понад 3–4 м/с.

Додаткова інформація: Опади не вливають на ефективність дії гербіциду, якщо вони випадають не раніше, ніж через 4 години після обприскування.

аминка купить

аминка гербицид

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду