Флуафол фунгіцид

Флуафол фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

флуафол Нертус, флуафол фунгіцид, флуафол ціна, флуафол купити, фунгіцид флуафол, фунгіцид флуафол купити, замовлення фунгіцид флуафол

Вартiсть: 600 грн

Опис

Фунгіцид Флуафол Нертус
Д.Р .: флутриафол 250 г / л (фунгіциди аналоги: Імпакт 25 Кемінова, Інплант Акваріус)
Фасування: каністра 5л
Ціна вказана за 1л фунгіциду Флуафол Нертус
Виробництво: Угорщина
Призначення: Системний фунгіцид тривалої дії використовується в агросекторі для боротьби з поширеними захворюваннями зернових культур (пшениця, ячмінь) та цукрових буряків. Також проявляє високу ефективність при обприскуванні виноградників та яблунь. 

Дія: В основі препарату Флуафол лежить речовина флутриафол, яка при потраплянні на рослину швидко розповсюджується по ній та порушує синтез в мембранах клітин наявних патогенів. В результат цього останні гинуть. В першу чергу, препарат є надзвичайно ефективним при враженні борошнистою росою. 

Флуафол здатен не лише боротися з хворобами, а й попереджувати їх появу протягом тривалого часу після обробки сільськогосподарських культур.

Застосування: Препарат вноситься наземним методом обприскування при виявленні перших ознак захворювання в рослин або ж з профілактичною метою за погодних умов, які сприяють появі та поширенню патогенів. Максимальна ефективність Флуафолу проявляється при його застосуванні на ранніх стадіях враження хворобами.

При обробці важливо слідкувати, щоб рослини повністю та рівномірно покривались розчином препарату. Водночас витратна норма має бути такою, щоб розчин не стікав відразу з поверхні рослин.

Обприскування рекомендується проводити за відсутності спекотної погоди та різкого похолодання, адже це може уповільнити потрапляння препарату в клітини рослин і знизити ефективність його дії на патогени. Оптимальним є температурний режим в діапазоні +12…+22°С. Забороняється проводити обробку препаратом при поривах вітру вище 4 м/с. 

Додаткова інформація: 

Ефективність фунгіциду може суттєво зменшитися, якщо через годину після його внесення пішов дощ. Механізовані роботи на полях, оброблених Флуафолом дозволяється проводити  через 3 дні, ручні – через 7 днів. 

Препарат Флуафол є сумісним з більшістю популярних  пестицидів, окрім тих, що здатні утворювати  лужну реакцію. 

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ФЛУАФОЛ:

КультураШкідливий обєкт, призначення
Норма витрати препарату, л/га


Борошниста роса, стеблова бура іржа, кореневі гнилі, септоріоз, фузаріоз
0,5
Ячмінь озимий та ярийБорошниста роса, ринхоспоріоз, смугаста та сітчаста плямистість кореневі гнилі, септоріоз
0,5


Борошниста роса, церкоспороз
0,25


Парша, борошниста роса
0,1 - 0,15


Оідіум
0,1 - 0,15

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду