Флуафол фунгіцид

Флуафол фунгіцид

Виробник: Нертус
Артикул: Флуафол
Наявність: В наявності
481 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Фунгіцид Флуафол Нертус
Д.Р .: флутриафол 250 г / л (фунгіциди аналоги: Імпакт 25 Кемінова, Інплант Акваріус)
Фасування: каністра 5л
Ціна вказана за 1л фунгіциду Флуафол Нертус
Виробництво: Угорщина
Призначення: Системний фунгіцид тривалої дії використовується в агросекторі для боротьби з поширеними захворюваннями зернових культур (пшениця, ячмінь) та цукрових буряків. Також проявляє високу ефективність при обприскуванні виноградників та яблунь. 

Дія: В основі препарату Флуафол лежить речовина флутриафол, яка при потраплянні на рослину швидко розповсюджується по ній та порушує синтез в мембранах клітин наявних патогенів. В результат цього останні гинуть. В першу чергу, препарат є надзвичайно ефективним при враженні борошнистою росою. 

Флуафол здатен не лише боротися з хворобами, а й попереджувати їх появу протягом тривалого часу після обробки сільськогосподарських культур.

Застосування: Препарат вноситься наземним методом обприскування при виявленні перших ознак захворювання в рослин або ж з профілактичною метою за погодних умов, які сприяють появі та поширенню патогенів. Максимальна ефективність Флуафолу проявляється при його застосуванні на ранніх стадіях враження хворобами.

При обробці важливо слідкувати, щоб рослини повністю та рівномірно покривались розчином препарату. Водночас витратна норма має бути такою, щоб розчин не стікав відразу з поверхні рослин.

Обприскування рекомендується проводити за відсутності спекотної погоди та різкого похолодання, адже це може уповільнити потрапляння препарату в клітини рослин і знизити ефективність його дії на патогени. Оптимальним є температурний режим в діапазоні +12…+22°С. Забороняється проводити обробку препаратом при поривах вітру вище 4 м/с. 

Додаткова інформація: 

Ефективність фунгіциду може суттєво зменшитися, якщо через годину після його внесення пішов дощ. Механізовані роботи на полях, оброблених Флуафолом дозволяється проводити  через 3 дні, ручні – через 7 днів. 

Препарат Флуафол є сумісним з більшістю популярних  пестицидів, окрім тих, що здатні утворювати  лужну реакцію. 

Регламент застосування Флуафол
Культура Шкідливий обєкт, призначення Норма витрати препарату, л/га Строки виходу людей для виконання маханізованих та ручних робіт, днів Період очікування, днів Кратність обробок
Картинка з сайта agrotorg.in.uaБорошниста роса, стеблова бура іржа, кореневі гнилі, септоріоз, фузаріоз 0,5

3/7

30 2
Ячмінь озимий та ярий Борошниста роса, ринхоспоріоз, смугаста та сітчаста плямистість кореневі гнилі, септоріоз 0,5

3/7

30
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Борошниста роса, церкоспороз 0,25

3/7

30
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Парша, борошниста роса 0,1-0,15

3/7

30
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Оідіум 0,1-0,125

3/7

30

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной