Агростар Гербіцид

Агростар Гербіцид
В наявності
Вартiсть: 300 грн

Опис

     Характеристика Агростар: селективний гербіцид Агростар від компанії "Укравіт" застосовується для контролю однорічними і багаторічних дводольних бур'янів на посівах гороху і льону. Інші препарати з таким же компонентним складом вносяться також для знищення засміченості на посівах зернових колосових культур, риса, конюшини, а також на луках і пасовищах. Гербіцид Агростар пропонується у вигляді розчинної концентрату і відрізняється виборчими характером дії на бур'яни.

    Дія: Гербіцид Агростар проведений на основі 2-метил-4-хлорфеноксиоцтова кислоти аминная сіль. Дія даного компонента полягає в порушенні обмінних і синтетичних процесів в меристемних тканинах бур'янів, після чого припиняється ростовой процесс.Відімие симптоми дії гербіциди починають з'являтися вже через добу по тому його внесення, а повністю чутливі бур'яни гинуть через 14-21 днів. Швидкість згубного впливу залежить від погоди і фази розвитку бур'янів.

    Особливості гербіциду Агростар:

• бореться з широким спектром Найбільш поширених бур'янів;

• Відрізняється високою біологічною активністю;

• Має надзвичайно високу селективність, м'яко впливає на сільгоспкультури;

• Сприяє збільшенню врожаю і його безпеки;

• Сумісний з більшістю ЗЗР, крім лужних, а також рідкими добривами;

• не є токсичним для тварин і абсолютно безпечний для навколишнього середовища.

Умови застосування: Гербіцид Агростар застосовується один раз за сезон. Обприскування бажано проводить, орієнтуючись на фазу розвитку культур. Для гороху оптимальним періодом є фаза 3-5 листків, для льону - фаза "ялинки", коли висота рослин коливається від 3 до 10 см. При застосуванні препарату на зернових культурах, то повинні знаходиться в фазі кущіння, сорго - в фазі 3 -6 листя. Випас худоби на пасовищах і скошування трав на луках, оброблених гербіцидами Агростар, дозволяється тільки через НЕ менше 40 діб.

Оптимальна температура для внесення препарату - від + 10 до + 25 ° С. Швидкість вітру повинна бути не хворій 5 м / С. Про заморозках або відразу після них обробка препаратом є недоцільною. Виконує механізовані роботи на полях, де застосовувався гербіцид Агростар, допускаються через 3 доби. Для ручних ніяких обмежень немає.
Картинка з сайта agrotorg.in.ua           Фасовка: каністра 20 л.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду