Тіома фунгіцид

Тіома фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

тіома Нертус, тіома фунгіцид, тіома ціна, тіома купити, фунгіцид тіома, фунгіцид тіома ціна, фунгіцид тіома купити, тіома Нертус ціна

Вартiсть: 460 грн

Опис

Фунгіцид Тіома Нертус

Д.Р.: тіофанат-мети 500 г / л (фунгіциди аналоги: Топсин-М 500, Захисник Укравіт)
Тарна ємність: каністра 5 л
Ціна вказана за 1л фунгіциду Тіома Нертус
Виробництво: Угорщина
Призначення: Фунгіцид має системну та профілактичну дію й використовується в аграрному виробництві для захисту культурних рослин від поширених хвороб, особливо в період активної вегетації. Препарат ТІОМА здатен також проявляти високі лікувальні властивості, тому є рекомендованим до застосування при обробці ушкоджених внаслідок обрізування, дії шкідників чи інших факторів плодових дерев, зокрема, яблуневих садів. 

Дія: В основі препарату лежить речовинатіофанат-метил, яка ефективно блокує процес дихання клітин патогенів, порушує поділ ядер та синтез ДНК. Захисна дія фунгіциду ТІОМА після обробки рослин триває від 3 до 6 тижнів з можливістю пролонгації за рахунок здатності діючої речовини перетворюватися у карбендазим – компонентбагатьох сучасних пестицидів, що відносяться до класу бензимідазолів. 

Застосування: Препарат ТІОМА вноситься максимум тричі на сезон. Оптимальною для цього є температура повітря від +12 до +22°С. Однак діюча речовина препарату – тіофанат-метил – здатна проявляти ефективність навіть при досить низьких температурах:  +5…+ 7°С. Це надає фунгіциду ТІОМАсуттєвої переваги над іншими засобами, переважна більшість яких втрачає свою ефективність при зниженні температури.

Крім цього, ТІОМА швидко вбирається рослинами, тому опади, які випали впродовж 3-х годин після обробки поля, ніяк не впливають на ефективність препарату. Проведення механізованих робіт на оброблених  посівах дозволяється через 3 доби, ручних – не раніше, як через 7. 

У лікувально-профілактичних цілях препарат застосовують на яблунях та виноградниках.  Яблуні для початку обробляють ним після появи перших ознак парші або борошнистої роси: коли бруньки ще не розкрилися і в період їхнього розпускання відповідно. Друга обробка виконується наприкінці періоду цвітіння, а третя – за умови чіткої появи на деревині ознак захворюваності. Якщо яблуні вразила плодова гниль, то обприскування препаратом ТІОМІ відбувається в літній період, коли плоди знаходяться у фазі активного росту.

Виноградники, вражені сірою гниллю, обробляють після цвітіння, під час змикання ягід в гронах та через 14 днів після закінчення цього процесу. Для боротьби з оїдіумом препарат використовують до початку цвітіння виноградників і після його завершення. Інтервал повинен становити не менше 14 днів. 

Додатково: ТІОМА дозволяється використовувати одночасно з більшістю популярних інсектицидів чи фунгіцидів, окрім лужних препаратів на основі рН >7, наприклад, бордоськоїрідини.

Регламент застосування фунгіцида Тіома

КультураШкідливий об'єктНорма витрати фунгіцида Тіома, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Оїдіум, сіра гниль1,0-1,6 л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Борошниста роса, парша, філостіктоз, плодова гниль1,0-1,6 л/га

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Варос фунгіцид

0

Варос – фунгіцид комплексної дії, що має широкий спектр впливу на різноманітні збудники хвороб сільс..

Вартiсть: 340 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду