Дісулам гербіцид

Дісулам гербіцид
В наявності

Виробник: Агрохімічні технології

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Дісулам ЗЗР, гербіцид дісулам, прима генерик, генерик пріус, дісулам прима, дісулам агрохімічние технології, дісулам агро, дісулам ціна, купити дісулам, замовити дісулам, дісулам агрохим, дісулам кіровоград, дісулам запорожье, дісулам николаев, дисоль гер

Вартiсть: 240 грн

Опис

Гербіцид Дісулам (2-етилгексиловий ефір 2,4 Д 452,42 г / л + флорасулам 6,25г / л) Агрохімічні Технології / Агрітек Україна
Гербіциди аналоги і замінники Дісулама Прима, Пріус, Балерина, Подмарін
Фасовка: пластикова каністра 5 л
Призначення: Препарат Дісулам від виробника «Агрохімічні технологи» вже досить відомий продукт на українському ринку. Це рідкий гербіцид системної дії, застосовуваний на полях із сільськогосподарськими культурами в післясходовий період для боротьби з однорічними і багаторічними рослинами-шкідниками: осот, ромашка, підмаренник чіпкий, осот і т.д.
Дія: Гербіцид Дісулам швидко і легко проникає всередину бур'янів через листя (найчастіше) і стебла, накопичується в тканинах, повністю руйнуючи процеси біосинтезу білків в організмі. Рослини перестають отримувати потрібні для росту й життя дози фосфору, азоту, калію, у них спостерігається порушення водного обміну, втрачається тургор, тріскаються кореневі паростки. У результаті цього починається процес активного в'янення, який призводить до загибелі бур'яну.
Особливості препарату: В основному, Дісулам використовують на посівах зернових колосових культур. Препарат відрізняється широким діапазоном за термінами внесення: від фази 3-х листків до появи 2-го міжвузля.
Найкраще Дисулам виявляє свою ефективність при обприскуванні активно розвиваються бур'янів, які вже мають достатню кількість листя для швидкого поглинання препарату. Оптимальний діапазон температур для внесення - 8-22 ° С. Обробку краще відкласти, якщо напередодні або слідом очікуються нічні заморозки, так як це може частково знизити ефективність гербіциду. У той же час випадання опадів протягом години після внесення препарату не впливає на результативність, оскільки діюча речовина дуже швидко проникає всередину рослин.
Через коротке періоду розпаду своїх компонентів (14-20 днів) Дісулам здатний швидко деградувати в грунті і не створює проблем для вирощування наступних культур. Препарат також можна використовувати в сумішах з іншими гербіцидами на основі ізопротурон або з інсектицидами, а також фунгіцидами.
Дісулам не можна змішувати разом з препаратами, діючими речовинами яких є феноксапроп і клодінафоп!
Додаткова інформація:
Характерною особливістю гербіциду є те, що він здатний впливати виключно на активно зростаючі і розвиваються бур'яни. Дія препарату не поширюється на сходи бур'янів, які з'являться вже після обробки полів.
Рекомендації щодо застосування препарату:

КультураЦільовий
об'єкт дії
Норма
витрати
Дисуламу л/га

Однорічні та
багаторічні
дводольні буряни,
у тому числі
стійкі до 2,4Д
0,4-0,6

Однорічні та
багаторічні
дводольні буряни, 
у тому числі 
стійкі до 2,4Д
0,5-0,6
  СоргоОднорічні та
багаторічні
дводольні буряни, 
у тому числі 
стійкі до 2,4Д
0,5-0,6


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Сіріус ФАО 200

0

Сіріус – трилінійний гібрид кукурудзи, що належить до селекційних розробок, виведених популярни..

Вартiсть: 4 593 грн
Купити
Григри ФАО 250

0

Григри – гібрид кукурудзи із чудовими показниками врожайності, призначений для виробництва сировини ..

Вартiсть: 4 670 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду