Пріус

Пріус
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

пріус Нертус, гербіцид пріус, купити пріус Нертус, купити гербіцид пріус, пріус ціна, пріус ЗЗР, пріус Нертус, пріус замовити, гербіцид пріус, замовити гербіцид пріус, купити примус, купити гербіцид примус, примус Нертус, примус ціна

Вартiсть: 300 грн

Опис

Гербіцид Пріус Нертус (Флорасулам 6,25г / л + 2,4 Д етилгексиловий ефір, 452,42г / л.)

Фасування: каністра пластикова 5 л
Призначення: Гербіцид системної дії Пріус використовується для знищення однорічних та окремих багаторічних бур’янів на полях із зерновими колосовими культурами та кукурудзою. Вноситься в післясходовий період.  Препарат здатен швидко впливати на рослини-шкідники, вже через 24 години після обприскування ріст бур’янів припиняється й згодом у них починає відмирати листя. Діючими речовинами Пріуса є флорасулам та етилгексиловий ефір.

Флорасуламуповільную синтез амінокислот бур’янів, а етилгексиловий ефір – зупиняє фотосинтез та ріст клітин, спричиняючи в’янення, а згодом і загибель рослини. Поєднання цих 2-х компонентів не лише підвищує ефективність препарату, а й попереджає появу в бур’янів імунітету до нього.

Застосування: обробка гербіцидом Пріус посівів зернових колосових культурпроводиться, починаючи від фази кущення, і закінчуючи появою другого міжвузля. Кукурудзу обробляють у період від 3-х до 7 листків. Застосування препарату на всіх інших етапах росту культур може викликати їх токсикацію.

Пріус вноситься наземним способом. Максимально допустиму норму рекомендується застосовувати лише при дуже високій засміченості посівних площ або при переростанні бур’янів. Найбільш ефективною дія гербіциду є в період активного росту рослин-шкідників (2-6 листків) та у фазі сформованої розетки (для осотів).

Обробку посівів препаратом краще всього проводити за температури +12… +22°С. У спеку, при похолоданні та інших стресових для рослин ситуаціях ефективність дії Пріуса може послаблюватись. Через це вкрай не рекомендується використовувати його перед нічними заморозками. Водночас опади у вигляді дощу ніяк не впливають на ефективність препарату, за умови, що дощ піде не раніше, ніж  через годину після обробки полів. 

Пріус може застосовуватися одночасно з агрохімікатами та пестицидами. Водночас виробник рекомендує в кожному випадку провести попередню перевірку на сумісність. Забороняється використання препарату в сумішах з грамініцидами, а такожна поляхіз зерновими, якщо на них присутні підсіви конюшини, люцерни, буркунатаіншихдводольних культур.

Додаткова інформація: гербіцид Пріус проявляє системну дію лише на тих бур’янах, які зійшли на момент внесення препарату. На пізніші сходи його вплив не розповсюджується. Механізована праця в полі дозволяється через 3 дні після обробки, ручна – через 7. 

Регламент застосування гербіцида Пріус 

Культура
Спосіб,
час обробок,
обмеження
Норма витрати
гербіциду Пріус,
л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Обприскування від фази кущення
до появи другого вузла у культурних рослин
0,4-0,6
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Обприскування від 3 до 7 листків (включно)
у культури
0,4-0,6


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

ДМС Орфей ФАО 320

0

ДМС Орфей – простий гібрид кукурудзи, селекційна розробка українського фермерського підприємства Ком..

Вартiсть: 2 000 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду