Імпекс Дуо гербіцид

Імпекс Дуо гербіцид
В наявності
Вартiсть: 760 грн

Опис

Гербіцид Імпекс Дуо

Фасовка: пластикова каністра 10 л

Призначення: Гербіцид в формі концентрату Імпекс Дуо - це системний препарат ґрунтової дії, який застосовується аграріями для усунення однорічних дводольних, а також злакових бур'янів на посівних площах стійких до речовин групи імідазолінонів гібридів соняшнику (Рімі, Прийми, Фушія, Неома, имер і ін. ). Виробником гербіциду виступає відома українська компанія «Агрітек Україна».

Дія: Діючі компоненти препарату - імазамокс і імазапір - проникають в організм бур'янів через листя та молоді пагони, а такжевпітиваются з грунту кореневою системою. Після цього вони швидко пересуваються до точкам зростання, порушуючи процес синтезу амінокислот. Все це призводить до зупинки розвитку чутливих бур'янів вже через кілька годин після обприскування. Повної їх загибелі слід очікувати через 3-6 тижнів. Перші ознаки дії препарату можна побачити, коли на органах бур'янів починає з'являтися хлоротичні і антоціановаяокраска.
Переваги препарату:
• Має грунтову і системну дію;

• Ефективний при боротьбі практично з усіма расами соняшникової
дзиги;

• Має тривалий ефект дії, тому здатний контролювати зростання і розвиток нової хвилі бур'янів;

• Є чутливим для широкого переліку найбільш поширених бур'янів;

• Стійкий до вологи, дощ, який випав через годину після обприскування, не впливає на зниження ефекту.

Особливості застосування: Гербіцид Імпекс Дуо потрібно вносити тільки наземним способом обприскування, бажано, коли бур'яни знаходяться в початковій фазі свого розвитку. Оптимальні температурні умови для використання препарату складають від +10 до +22 ° С. Більш низька температура або спека уповільнюють згубну дію на бур'яни, тому вони можуть знизити ефективність процедури.

При приготуванні робочого розчину гербіцид Імпекс Дуо не можна змішувати з добривами, оскільки це може прискорити потрапляння препарату в організм культурних рослин і викликати їх токсикацию. Також не можна разом з Імпекс Дуо використовувати гербіциди на основі сульфонілсечовини, а також інсектициди з групи фосфорорганічних сполук.

Додаткова інформація: Після застосування гербіциду Імпекс Дуо в окремих випадках може спостерігатися затримка росту культур або вони можуть поміняти кольоровість. Як правило, нормальне функціонування і зовнішній вигляд рослин буде відновлено протягом одного-двох тижнів.

Рекомендації із застосування препарату

Культура

Цільовий об'єкт дії

Норма витрати робочого розчину, л/га


Картинка з сайта agrotorg.in.ua
(гібриди, стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів)
Злакові та дводольні бур'яни1,0-1,2

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

НС Таурус екстра

5

Насіння соняшнику «НС Таурус» «НС Таурус» – стійкий до посухи, вовчка та поширених хвороб гібрид...

Вартiсть: 3 500 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду