Фосміній фумігант

Фосміній фумігант

Виробник: Нертус
Артикул: Фосминий
Наявність: В наявності
430 грн з ПДВ

Фумігант ФОСМІНІЙ
Фасування: пляшка 1 кг
Призначення: Інсектофумігант широкого спектру дії може використовуватися сільгоспвиробниками для захисту зерна практично від усіх шкідників, у тому числі карантинних. Зручний в експлуатації, швидко діє на шкідника або гризуна в будь-якій фазі його розвитку. ФОСМІНІЙ підходить до використання  в будь-яких складських приміщеннях, де зберігається урожай. Знезаражує продовольче, фуражне, посівне зерно в насипі або в мішках. 
Дія: Основним компонентом препарату виступає фосфід алюмінію. Взаємодіючи з вологою, він виділяє з таблеток газ фосфін, який заповнює органи дихання шкідників, порушує всі дихальні та обмінні процеси, внаслідок чого шкідники гинуть. 
Застосування: ФОСМІНІЙ застосовують у зачинених приміщеннях або коли зернопродукти, які потребують фумігації, знаходяться під поліетиленовою плівкою чи брезентовим накриттям. Під час обробки оптимальна температура зерна й повітря має бути вищою за +15 °С. 
Швидкість проходження реакції залежить від рівня вологості та температури повітря. 
При вологості 60% і +20 °C половина газу виділяється протягом 24 годин.
Препарат вноситься кількома способами: вручну, дозаторами або спеціальними зондами. Останні використовуються для фумігації зернових насипів на складах та елеваторах. Якщо потрібно захистити від шкідників невеликі об’єми зерна чи розфасоване в мішки борошно, ФОСМІНІЙ рівномірно розміщують у піддонах по периметру об’єкта. Загибель шкідників настає через 3-5 днів після застосування препарату. 
Допуск людей на склади та завантаження приміщень дозволяється після повного вивітрення засобу (5 діб). Реалізацію зерна можна проводити через 20 діб після фумігації.  
Переваги фуміганта: ФОСМІНІЙ характеризується високою проникненістю, тому може ефективно боротися зі шкідниками навіть у важкодоступних щілинах та отворах. Препарат не має жодного негативного впливу на зерно, в тому числі на якість посівного матеріалу.

Регламент застосування інсектофуміганта Фосміній

Об'єкт, що обробляється

Норма витрати інсектофуміганта Фосміній, л/т

Шкідливий об'єкт

Спосіб, час обробки, обмеження

Зерно хлібних злаків насипом
9 (3 табл.)Амбарні довгоносики, борошняний хрущак, сурінамський борошноїд, горохова зернівка, амбарна зернова міль, амбарна

При середньодобовій температурі +5-10С експозиція 10діб,

при +11-15С - 7 діб, при +16-20С - 6 діб, при +21-25С - 5 діб. Обов'язкова дегазація мінімум 10 діб

Зерно хлібних злаків у мішках3-9 (1-3 табл.)Амбарні довгоносики, борошняний хрущак, сурінамський борошноїд, горохова зернівка, амбарна зернова міль, амбарна

При середньодобовій температурі +5-10С експозиція 10діб,

при +11-15С - 7 діб, при +16-20С - 6 діб, при +21-25С - 5 діб. Обов'язкова дегазація мінімум 10 діб

Незавантажені складські приміщення3-6 (1-2 табл.)Амбарні довгоносики, борошняний хрущак, сурінамський борошноїд, горохова зернівка, амбарна зернова міль, амбарна

При середньодобовій температурі +5-10С експозиція 10діб,

при +11-15С - 7 діб, при +16-20С - 6 діб, при +21-25С - 5 діб. Обов'язкова дегазація мінімум 10 діб


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной