Кантаріс 5л

Кантаріс 5л
В наявності
Вартiсть: 1 020 грн

Опис

Кантаріс - комплексний спеціалізований інсекто-фунгіцидний протруйник контактно-системної дії. Забезпечує тривалий захист посівів, починаючи з насіннєвого матеріалу, захищаючи надалі кореневу систему сходів рослин. При цьому пригнічує патогенну мікрофлору, як в самому насіння, так і в околосеменном грунті. Запобігає несприятливий вплив комах шкідників на ранніх стадіях розвитку посівних культур.

Широкий спектр дії даного агрохімікату обумовлений наявністю в його складі таких діючих речовин:

Флутриафол. Препарат системної дії, володіє фумігаційним ефектом;

Прохлораз. Контактно-системний хімікат знезаражує поверхню насіння, пригнічуючи розвиток збудників захворювань, і надає аналогічний вплив на грунт після внесення насіння в нього;

Тіаметоксам. Інсектицид комбінованого системно-контактної дії, що негативно впливає на різні функції життєдіяльності шкідливих комах.

Обробка Кантаріс показана в передпосівний період за 1 - 2 тижні до початку посівної кампанії. Оброблене і на початкових стадіях знезаражене насіння, потрапляючи в грунт, за допомогою грунтової вологи створює навколо себе захисний шар, який запобігає появі патогенної середовища, здатного приводити до хвороб рослин.

Норма застосування:

  • Пшениця озима та яра (Тверда, летюча сажки, гельмінтоспоріозні і фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, септоріоз. Дротяники, попелиці, цикадки, хлібні блішки, злакові мухи, хлібна жужелиця (жужелиця):

0,8 - 1,0 л / т

Одночасно активізується дія инсектицидного компонента (тіаметоксамом), що провокує патології нервової системи комах-шкідників при їх контакті з обробленим насінням і захисним шаром грунту навколо нього. Даний ефект надалі посилюється при спробі комахи поживитися зійшовши паростками в результаті ураження органів травного тракту шкідників. Після цього комахи припиняють харчуватися і незабаром гинуть.

Протекційної дію, який чиниться Кантаріс на ранніх стадіях життєдіяльності рослини, створює необхідні передумови для його швидкого розвитку на початку вегетативного циклу. Що допомагає швидко сформувати доросле і сильне рослина з хорошими резистентними властивостями.

Застосовується для обробки різних сортів ярої та озимої пшениці.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 305 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Авіценна Плюс протруйник

0

Авіценна Плюс – протруйник фунгіцидного штибу, призначений для обробки сім’янки зернових культур, ві..

Вартiсть: 1 400 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду