Протруйник Тумен

Протруйник Тумен
В наявності
Вартiсть: 1 080 грн

Опис

Тумен - двокомпонентний протруйник для насіннєвої продукції злакових культур фунгіцидної типу. Має широкий спектр дії, застосовується в передпосівний період, забезпечуючи ефективну антисептичну обробку для насіннєвого матеріалу. А також здійснює комплексний захист посівів і пригнічує розвиток збудників захворювань зернових на росткових стадіях.

Норма витрати Тумен:

  • Озима пшениця - 0,3л/т

Даний препарат показав свою продуктивність при профілактиці і лікуванні таких хвороб у злакових рослин:

  • Тверда (кам'яна) головня;
  • Пилова головня;
  • Альтернаріоз;
  • Кореневі гнилі (гельмінтоспоріозні, фузаріозні, пітіозние);
  • септоріоз;
  • Сітчаста і оздоблює плямистості ячменю;
  • Цвіль і попрілості на сім'янки.

Діючими речовинами в складі даного препарату є:

  • Дифеноконазол. Фунгіцид сімейства триазолов. Дія даної групи хімікатів складається в інгібуванні процесу біосинтезу ергостерину в клітинах грибних утворень. При цьому виявляється деструктивний вплив на весь комплекс обміну речовин в них, пригнічується ріст і розвиток грибів і в результаті вони відмирають. Дифеноконазол майже не піддається розчиненню у воді, ніж забезпечує системний характер свого впливу. Чи не вимивається з поверхні сім'янки протягом тривалого часу. Ефективний проти збудників сажкових захворювань і гельмінтоспоріозу;
  • Азоксистробін. Фунгіцид групи стробілуринів, широко застосовуваних у сфері виробництва аграрних хімікатів, ефект від застосування яких полягає в придушенні мітохондріального дихання у грибів. А також в істотному зниженні активності міцелію, що призводить до пригнічення функції відтворення грибних спор. Застосування азоксистробін призводить до того, що частина даного хімікату (це близько 30%) поглинається глибинними тканинами насіння і надалі потрапляє в тканини паростка, де продовжує своє фунгіцидну дію. Чи не вбере частину препарату потрапляє при посіві в грунт, пригнічуючи патогенну мікрофлору вже в прикореневій зоні.

Використання цих діючих речовин в парі дозволяє істотно розширити спектр дії фунгіциду. При цьому ефективність дії препарату Тумен однаково висока проти всієї номенклатури зазначених збудників хвороб злакових. Що вигідно відрізняє даний хімікат від інших аналогів.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 305 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду