Раназол Ультра протруйник

Раназол Ультра протруйник
Нема в наявностi

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

раназол ультра протруйник, раназол ультра купити, раназол ультра ціна, протруйник раназол ультра, замовити раназол ультра, протруйник по озимій пшениці,

Вартiсть: 370 грн

Опис

Протруйник Раназол Ультра Нертус
Д.Р.: тебуконазол 120 г / л (протруйники аналоги: Раксил Ультра БайєрДіксіл Ультра Альфа Хімгруп, Тебазол Ультра Акваріус, Тебузан Ультра Хімагромаркетинг)
Тарна ємність: каністра 5 л
Ціна вказана за 1л протруйника Раназол Ультра.
Призначення: Концентрований фунгіцид захисної та лікувальної дії використовується в сільському господарстві для протруювання посівного насіння пшениці, ячменю, вівса та жита. Ефективно бореться проти широкого спектру небезпечних захворювань зернових культур від проростання до виходу в трубку (сажка тверда, стеблова, курна, кам’яна, кореневігнилі, септоріоз, фузаріозна снігова пліснява, червоно-бура плямистість та ін.). Крім цього, у початковій фазі розвитку рослин захищає їх від хвороб листя. 

Дія: Діючою речовиною препарату є тебуконазол. Це речовина, яка після потрапляння в рослину при проростанні зерна активно поширюється по ній по мірі росту й порушує синтез в мембранах клітин патогенів, внаслідок чого останні гинуть. Основна частина протруйника вбирається в рослину протягом 10-29 днів після висіву насіння. Оптимальна вологість грунту дозволяє препарату проявити свою фунгіцидну дію вже на 2-й день.

Застосування: Протруювання зерна препаратом Раназол УЛЬТРА можна проводити як завчасно (приблизно за рік до використання), так і безпосередньо за 2-7 днів до сівби. Щоб робочий розчин рівномірно покривав насіння, варто дотримуватись рекомендованих пропорцій. 

Максимальна ефективність обробки настає за умови, що посівний матеріал попередньо був очищений та відсортований за калібром. Пил, ушкоджена поверхня насінин та рослинні залишки можуть суттєве знизити ефективність препарату. В процесі протруювання не рекомендується залишати насіння в розчині без перемішування на довгий час.

Переваги: Протруйник Раназол УЛЬТРА не спричиняє фітоксичніть обробленого насіннєвого матеріалу навіть при тривалому періоді зберігання. Характеризується низькими витратними нормами, завдяки підвищеній концентрації компонентів препарату. Раназол Ультра має відносно невисоку ціну та проявляє оптимальну ефективність. 

Регламент застосування протруйника Раназол Ультра

Культура
Шкідливий об'єкт,
проти якого обробляється насіння
Норма витрати
Раназол Ультра, л/т
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Летюча, тверда сажка,
гельмінтоспоріозна та
фузаріозна кореневі гнилі,
хвороби листя
0,2
Ячмінь ярий
Летюча сажка,
кореневі гнилі,
хвороби листків
0,25

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Медіан протруйник

0

МЕДІАН – комплексний фунгіцид системної дії, що використовується у якості протруйника для сім’янки з..

Вартiсть: 355 грн
Купити
Ультрасил протруювач

0

Ультрасил – фунгіцид, що використовується у якості протруйника для сім’янки зернових культур. Якщо в..

Вартiсть: 385 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду