Олдем протруйник

Олдем протруйник
В наявності
Вартiсть: 511 грн

Опис

Протруйник Олдем

Тара: каністра 5 л.

Опис: Фунгіцидний протруйник Олдем від компанії BEST призначений для обробки посівного матеріалу пшениці та ячменю (озимі і ярові) з метою пригнічення збудників кореневих гнилей, сажкових грибів, пліснявіння насіння й інших поширених захворювань. Поставляється у вигляді концентрату суспензії.

Склад: В основі препарату лежать два діючи компоненти – тебуконазол і флутриафол. Обидва вони відносяться до хімічного класу триазолів, пригнічують розвиток клітин грибів, блокуючи процес диметилювання ергостеролу, проте відрізняються фізичними характеристиками. Флутриафол має значно виразнішу рухливу здатність і в поєднанні з тебуконазолом дозволяє збільшити кількість контрольованих захворювань, продовжити захисний період та в цілому підвищити фунгіцидну ефективність. 

Пшениця0,4 - 0,5
Ячмінь0,4 - 0,5

Особливості препарату:

Захищає насіння від збудників великої кількості найбільш поширених захворювань, які містяться в ґрунті та рослинних залишках;

Стимулює появу дружних сходів;

Підвищує стійкість паростків до ураження аерогенними збудниками захворювань;

Сприяє зменшенню кількості фунгіцидних обробок посівів або взагалі допомагає уникнути їх;

Належить до 3-го класу токсичності, не становлячи загрози здоров'ю людей;

Не має шкідливого впливу на рослини;

Може вноситися разом з росторегуляторами та іншими протруйниками насіння за умови дотримання кислотності отриманого розчину від 5,0 до 8,0.

Умови застосування: Обробку насіння зернових культур фунгіцидом Олдем рекомендується проводити при температурі повітря від +2°С, але не вище +30°С. Для гарантії високої ефективності необхідно дотримуватись рівномірності покриття зерен робочим розчином препарату. 

Застереження: Протруєне насіння не рекомендується зберігати довше півроку, оскільки це може призвести до негативного впливу на показники його схожості. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду