ІГ 480 гербіцид

ІГ 480 гербіцид
В наявності
Вартiсть: 275 грн

Опис

Гербіцид Грінфорт ІГ 480

Тара: каністра 20 л.

Опис: Потужний гербіцид суцільної дії Грінфорт ІГ 480 покликаний захистити сільськогосподарські посіви, сади, виноградники та землі несільськогосподарського призначення від широкого спектру злакових та дводольних бур’янів, а також небажаної чагарникової рослинності. 

Препарат у вигляді водного розчину вивела на ринок компанія "УкрАгроКом". По суті він є аналогом відомого аграріям гербіциду Раундап – такий же якісний та високоефективний, однак суттєво дешевший. Грінфорт ІГ 480 вважається одним із найкращих препаратів серед неселективних гербіцидів. 

Об'єкт на який застосовують ІГ480Норма витрати
Поля призначені під пари та передпосівна зачистка2-8л/га

Механізм дії: Діючим компонентом гербіциду є гліфосат у формі ізопропіламінної солі. Ця речовина здатна після поглинання швидко поширюватися організмом шкідливих рослин, порушуючи процес синтезу амінокислот. У результаті це викликає поступове руйнування клітинних мембран і веде до загибелі рослин. 

Візуальну дію препарату можна спостерігати через 3-5 діб після обприскування на чутливих до нього однорічних бур'янах. На багаторічники гербіцид починає впливати на 7-10 день, коли стає помітним їхнє знебарвлення. Повне знищення бур'янів відбувається протягом 2-2,5 тижнів і залежить від виду та стадії розвитку рослин та погодних умов.

Особливості препарату:

 З однаковою активністю діє як на поверхні, так і в ґрунті;

  Добре зарекомендував себе в ролі десиканта на посівах сої, зернових колосових культур, соняшника;

Не має жодного негативного впливу на культури в сівозміні, адже швидко розчиняється в ґрунті на природні речовини;

 Може використовуватися з іншими пестицидами, ПАР та рідкими азотними добривами;

 Малотоксичний.

Умови застосування: Гербіцид Грінфорт ІГ 480 рекомендується вносити на активно вегетуючі бур'яни при середній добовій температурі від +12 до +25 °С. Максимального ефекту можна досягти, коли шкідливі однорічні та багаторічні рослини мають 4-5 справжніх листків або висоту 5-15 см. У разі значної засміченості ділянки багаторічними коренепаростковими бур’янами рекомендується додавати при приготуванні робочого розчину максимальну норму препарату. Прискорює гербіцидну дію та покращує її ефективність також додавання поверхнево-активних речовин.

Вихід людей на оброблені препаратом площі для проведення ручних робіт дозволяється через 7 діб механізованих – через три. Крім цього не рекомендується протягом 12-14 днів після внесення гербіциду проводити міжрядний обробіток посівів. 

Попередження: Гербіцид Грінфорт ІГ 480 через повільну проникаючу здатність активно діючого компонента не володіє високою стійкістю до змивання дощем. Тому застосовувати його варто, переконавшись, що в найближчі мінімум 4-5 годин опадів не передбачається.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Спінер гербіцид

0

СПІНЕР – системний гербіцид із функцією десиканта, може використовуватися для захисту посівів зернов..

Вартiсть: 155 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду