Ініці

Ініці
Нема в наявностi
Вартiсть: 5 129 грн

Опис

Иници - селекційний продукт від компанії-розробника Euralis (зараз LIDEA), гібрид кукурудзи з високим рівнем потенційної продуктивності і зерновим напрямком АГРОВИРОБНИЧА використання.

ФАО 360, що характеризує гібрид, як середньостиглий з повним циклом вегетації в інтервалі 115 - 120 днів. Призначений для інтенсивних і среднеінтенсівних технологій обробітку. В Україні рекомендований до вирощування в господарствах, орні площі яких розташовуються в зонах північному степу і лісостепу. Початок посівної кампанії для даного гібрида рекомендовано при досягненні оптимальних погодних умов (з температурою повітря не нижче + 10ºC).

Середньостатистичні показники висоти для даної групи рослин характеризуються, як середні, висота кріплення качанів на стеблі низька. Внаслідок чого схильність до вилягання у гібрида не виражена. Тип зерна - зубовидний.

Крім того важливою рисою гібрида иниц є високий рівень толерантності до збудників фузаріозу стебла і качана, курній і пухирчастої сажкою, а також гельмінтоспоріозу, рослинам-паразитам і комах-шкідників.

Характеризується підвищеною енергією росту на ранніх стадіях вегетації і стійкістю щодо впливу посухи, включаючи досить тривалі її періоди. Крім цього властивості фіксується висока швидкість віддачі вологи при дозріванні, що істотно скорочує витрати господарств на досушування готового продукту і підвищує загальну продуктивність його обробітку. При показниках вологості зерна близько 14%, обсяг зібраного врожаю в Україні змінюється в межах 83,4 Ц / Га - 113,0 Ц / Га.

При цьому рекомендована щільність стояння рослин перед початком їх збирання повинна становити:

  • Для регіонів з достатньою зволоженістю 60 - 70 тис. Од. / Га;
  • Для регіонів з недостатньою зволоженістю 50 - 55 тис. Од. / Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Легенда гербіцид

0

Новий гербіцид системної дії Легенда - це ефективний комбінований засіб проти широкого спектру однор..

Вартiсть: 570 грн
Купити
Міладар Дуо гербіцид

5

Гербіцид Міладар ДуоФасовка: каністра 5 л.Характеристики: Після всходовий системний гербіцид Міладар..

Вартiсть: 590 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду