НС-Х-6044 соняшник (Нертус, стандарт)

НС-Х-6044 соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

6044 стандарт, Нертус 6044 стандарт, посевмат 6044 стандарт, соняшник 6044 стандарт

Вартiсть: 3 700 грн

Опис

НС-Х-6044 – низькорослий гібрид соняшника, виведений сербськими селекціонерами. Добре підходить для вирощування на території України в лісостеповій та степовій зонах. Виробництвом посівмату на основі відповідного дозволу займається компанія «Нертус Агро», дослідні поля якої знаходяться на території кількох українських областей. 
НС-Х-6044 – це ранньостиглий гібридний сорт соняшника. Завдяки порівняно невеликому вегетативному періоду (95-98 днів), він підходить для застосування в якості післяжнивної культури. Особливо це стосується півдня України, де клімат більш сухий та теплий. Висівати можна в кінці квітня. 
Висота сформованих рослин складає до 135-150 см, коренева система розвинута не так сильно, як в інших гібридних сортах, однак це не впливає на загальний розвиток та інші властивості. Стійкість цього виду соняшника до посухи, полягання та осипання є високою. Кошик утворюється діаметром до 22-25 см і має випуклу форму.  
При посіві гібрида в оптимальні ранні терміни збирання врожаю можна проводити в перших числах вересня, зазвичай без десикації. Низькорослість рослин дозволяє обмолочувати їх звичайними зернозбиральними комбайнами з мінімальними втратами (1,5-2,5 ц/га). Використання спеціальних соняшникових жаток дозволяє майже повністю уникнути втрат.
Потенціал врожайності на генетичному рівні складає понад 40 ц/га, а олійності – 52-55%. За роки проведених випробувань на території Київської, Запорізької, Донецької, Харківської та Одеської областей показник середньої врожайності склав 25,1 ц/га (в зоні степу) та 24,4 ц/га (лісостеп). Вміст олії в стиглих зернах, в середньому, дорівнював 50,4-51,2%.
Продуктивність гібриду НС-Х-6044 напряму залежить від густоти посівів на момент збирання врожаю. Згідно рекомендацій, в лісостеповій зоні вона має бути на рівні 60-65 тис/га, в центрально-степовій – 55-60 тис/га, а південно-степовій – 50-55 тис/га. 
Гібрид характеризується наявністю вродженого імунітету до таких поширених захворювань олійних культур, як іржа або біла гниль. Також проявляє толерантність до фомопсису, фомозу, стійкість до шкідників, зокрема, до соняшникової молі.
6044 нертус стандарт елит екстра
Приклад соняшнику НС 6044 Нертус 2.09.2015 (вирощений в звичайних умовах, без виключення стресів та використання підкормок)
 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду