Кларіті (ФАО 300)

Кларіті (ФАО 300)
Нема в наявностi
Вартiсть: 4 312 грн

Опис

Кларіті КС - гібрид кукурудзи, який має подвійне спрямування агропромислового використання - зернове і силосну. У кожному з названих напрямів має високий потенціал врожайності, належить до групи селекційних розробок компанії Еuralis. Рекомендований для вирощування на території України в зонах степу, лісостепу і Полісся.

Призначається до обробітку за технологією DUO SILO®, придатний до вирощування в парі з іншим гібридом Поезі КС.
Індекс ФАО для Кларіті КС 300. Гібрид класифікується, як среднераннеспелий, тривалість повного циклу дозрівання 100 - 115 днів. Крім відмінних потенційних показників врожайності в обох напрямках, характеризується підвищеною стійкістю при впливі негативних чинників і підвищеною пластичністю до різних умов зростання.
Відзначається висока енергія росту на ранніх етапах розвитку, що укупі з хорошим рівнем схожості дозволяє отримувати майже ідеально вирівняні сходи на полях. Стійкий до вилягання, нечутливий до посухи, рослинам-паразитам і поразки шкідливими комахами.
Малочутливий до збудників основних хвороб кукурудзи: летючої сажки, пухирчастої сажки, гельмінтоспоріозу, фузаріозу качана і стебла.

Хороший рівень влагоотдачи на стадії дозрівання плодово-насіннєвого матеріалу гарантує істотне збереження ресурсів господарства внаслідок зниження необхідних витрат на досушку зерна. У передзбиральний період рекомендується дотримуватися наступних норм по щільності стояння рослин на полях:

• У зонах з достатнім рівнем зволоження при силосному напрямку використання 80 - 85 тис. Од. / Га, при зерновому 70 - 75 тис. Од. / Га;

• У зонах з недостатнім рівнем зволоження при силосному 65 - 70 тис. Од. / Га, при зерновому 50 - 55 тис. Од. / Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Міладар Дуо гербіцид

5

Гербіцид Міладар ДуоФасовка: каністра 5 л.Характеристики: Після всходовий системний гербіцид Міладар..

Вартiсть: 590 грн
Купити
Майстер Пауер 5л

0

Діюча речовина: форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л + тієнкарбазон-метил, 10 г/л + цип..

Вартiсть: 1 582 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду