Поезі КС

Поезі КС
Нема в наявностi
Вартiсть: 4 300 грн

Опис

Поезі КС - гібрид кукурудзи, представлений на ринок селекційної продукції розробниками з відомої європейської компанії Euralis. Індекс ФАО 300, гібрид среднераннеспелий, має два напрямки виробничого використання - зернове і силосну. Відрізняється високою продуктивністю по обох напрямках і хорошою стійкістю щодо факторів негативного впливу.

В Україні рекомендований до обробітку в регіонах Полісся і Лісостепу. З проведенням посівної кампанії, початок якої показано тільки з встановленням оптимальних погодних умов (тобто середньодобовою температурою повітря не нижче + 10 ° C).

Гібрид характеризується, як стійкий до впливу весняних зворотних холодів, долати які рослинам даної групи допомагає високий рівень енергії росту на ранніх вегетаційних стадіях. Придатний до використання при його вирощуванні технології DUO SILO® в об'єднанні з іншим гібридом кукурудзи Кларіті КС.

Можливе силосне використання обумовлене хорошим набором зеленої маси і підвищеної облиственностью рослин.

Тип зерна визначається, як кремнисто-зубовидний. Зерновий матеріал, що дається даними гібридом, може надходити також в подальшу переробку з метою отримання крупи.

Протягом усього вегетаційного періоду Поезі КС характеризується високою стійкістю до вилягання, стійкий при вплив посухи, мало схильний до ураження хворобами кукурудзи:

  • Пухирчастої сажки;
  • гельмінтоспоріозу;
  • Фузаріозу стебла і качана.

Толерантний до рослин паразитарного типу і комах-шкідників. Коренева система розвинена дуже добре, рослини чудово себе почувають в умовах загущених посадок.

Перед збором врожаю рекомендована наступна щільність стояння на зайнятих гібридом площах:

  • У зонах з достатньою зволоженістю при зерновому використанні 70 - 75 тис. Од. / Га, при силосному 80 - 85 тис. Од. / Га;
  • У зонах з недостатньою зволоженістю. Зерно 50 - 55 тис. Од. / Га, силос 65 - 70 тис. Од. / Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Легенда гербіцид

0

Новий гербіцид системної дії Легенда - це ефективний комбінований засіб проти широкого спектру однор..

Вартiсть: 570 грн
Купити
Кукурудза ЛФ Турбо

0

Склад мікродобрива Кукурудза Турбо:L-амінокислоти 10 %Марганець (Mn) 5,5 %Азот (N) 10 %Мідь (Cu) 3.5..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду