Август (Білорусь)

Сортувати за:
373 грн
Гербіцид Балерина Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Гербіцид системної дії Балерина в..
891 грн
Інсектицид Борей НеоТара: каністра 5 л.Характиристика інсетициду: Надійно захистити посіви зернових ..
771 грн
Гербіцид ДеметраТара: каністра 5 л.Опис: Ефективне знищення широкого спектру однорічних дводольних б..
4.806 грн
Гербіцид Дублон ГолдТара: флакон 750 г. Опис: Гербіцид Дублон Голд у вигляді гранул, які диспер..
809 грн
Фунгіцид Колосаль ПроТара: каністра 5 л.Опис: Забезпечити тривалий захист зернових та низки інших сі..
565 грн
Гербіцид МіураФасовка: каністра 5 л.Характеристика: селективний післясходовий гербіцид Міура, Предст..
1.229 грн
Фунгіцид Спіріт    Тара: каністра 5 л.    Характеристика фунгіциду: Ефективно по..
1.485 грн
Протруйник Табу НеоТара: каністра 5 л.Опис: Інсектицидний протруйник Табу Нео від компанії "Август" ..
189 грн
Гербіцид Торнадо 500Фасовка: каністра 10 л.   Характеристика: Універсальний післясходовий ..
5.265 грн
Гербіцид ФабіанФасовка: флакон 1 кг.Опис: Захистити посіви сої від забур’яненості однорічними і бага..
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

ТОВ «Август-Україна»

Компанія «Август» - виробник засобів для захисту рослин і сільськогосподарських культур, в її асортименті більше 110 препаратів. Вона входить в 5-ку найбільших постачальників пестицидів.

Дочірню компанію в Україні - ТОВ «Август-Україна» - підприємство відкрило в 2003 році. Компанія ТОВ «Госппостач» і сільськогосподарський інтернет-магазин «Агроторг» - представники ТОВ «Август-Україна».

Спеціалізація цієї компанії - виробництво і постачання пестицидів і гербіцидів. Препарати під брендом «Август» використовують фермери, дачники і сільськогосподарські підприємства. Продукція компанії застосовується на посівах сої, кукурудзи, цукрових буряків, зернових культур, ріпаку.

Власне науковий підрозділ підприємства «Август» розробляє ефективні препарати, підбираючи найкращі з'єднання діючих компонентів. Щорічно реєструються нові найменування в лінійці продуктів під цим брендом, що відрізняються високою якістю.

Виробництво цієї компанії зосереджено в Чувашії республіці і в Білорусі. Заводи оснащені сучасною технікою від європейських виробників для виготовлення препаратів. Якість вхідної сировини та отриманої продукції контролюється у внутрішніх лабораторіях.

Заводи виготовляють екологічні препаратний форми гербіцидів (у формі водних розчинів, водних концентратів, емульсій), фунгіцидів, інсектицидів. Якість продукції відповідає міжнародним стандартам OHSAS 18001: 2007, ISO 14001: 2004, ISO 9001: 2000. Купити продукцію ТОВ «Август-Україна» можна в інтернет-магазині «Агроторг», ціна на неї вказана в онлайн-каталозі сайту.


Крім основної діяльності, організація розробила агрономічний інтернет-портал «Pole-online». На ньому в режимі реального часу можна спостерігати вирощування різних культур, отримувати технології, рішення і поради по рослинництву і захисту рослин.

Регулярно компанія проводить «Август-ринг» та «Агрономические олімпіади», підвищуючи інтерес до сільського господарства і обізнаність в цій сфері. Організація вийшла на міжнародний ринок і планує розширювати свій вплив на нього.

ТОВ «Август-Україна» постачає препарати для комплексного захисту рослин в регіонах з різними грунтовими і кліматичними особливостями. Вся продукція продається в зручних упаковках, безпечних для здоров'я і екології.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной