Деметра гербіцид

Деметра гербіцид
В наличии
Вартiсть: 1 186 грн

Опис

Гербіцид Деметра

Тара: каністра 5 л.

Опис: Ефективне знищення широкого спектру однорічних дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д, а також окремих видів багаторічних коренепаросткових можливе завдяки препарату Деметра від компанії "Август". Це системний гербіцид, рекомендований для післясходового використання на посівах ярого ячменю, озимої пшениці та цибулі. Представлений у вигляді концентрат, що емульгується.

Механізм дії: Препарат Деметра знищує чутливі бур'яни протягом 2-3 тижнів після обробки. Його діючий компонент – флуроксипір-мептил – здатен поглинатися листковою масою рослин протягом однієї години з моменту потрапляння на поверхню, а також частково проникати  в організм через кореневу систему.

Флуроксипір-мептил порушує процес поділу клітин та зупиняє подальший розвиток бур'янів. Візуальні ознаки гербіцидної дії можна спостерігати вже через 3-4 дні після обприскування, коли листя чутливих рослин починає знебарвлюватися та скручуватися, а міжвузля – скорочуватися. 

КультураНорма витрати Деметра Август, л/га

Пшениця озима
0,35-0,5

Ячмінь ярий
0,35-0,5

0,4-0,5

Особливості препарату:

Має широке вікно для застосування;

Надзвичайно ефективний проти підмаренника чіпкого, березки польової та інших злісних бур'янів;

Захищає посіви від моменту обприскування і до появи нових сходів небажаної рослинності;

Діє при холодній температурі, але з меншою швидкістю;

Не викликає післядії і не впливає на сівозміну культур;

Не спричиняє появу резистентності в бур'янів;

Може застосовуватися спільно з іншими пестицидами;

Дозволяється вносити наземним і авіаметодом.

Умови застосування: Гербіцид Деметра рекомендується вносити при температурі повітря від +8 до +25 °С та достатньої вологості ґрунту. За таких умов він здатен продемонструвати якнайкращу ефективність. Однорічні бур'яни є найбільш вразливими до дії препарату у фазу від 2-х до 10 листків а багаторічні – при висоті стебла 10-15 см. Водночас обприскування варто проводити, орієнтуючись на фазу розвитку культур.

Зокрема, зернові культури дозволяється обробляти гербіцидом Деметра від початку періоду кущіння до кінця виходу в трубку. На цибулі застосування препарату можливе не пізніше фази 1-2 листків. Дозування препарату слід регулювати залежно від ступеня засміченості поля та стадії розвитку бур'янів. Мінімальні норми допустимі при відносно невеликій кількості небажаної рослинності на початковому етапі її розвитку.  Максимальну дозу потрібно застосовувати при наявності великої кількості бур'янів, в тому числі злісних та перерослих, або коли утримують не дуже сприятливі умови для дії гербіциду. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду