Міура гербіцид Август

Міура гербіцид Август
В наличии
Вартiсть: 574 грн

Опис

Гербіцид Міура
Фасовка: каністра 5 л.
Характеристика: селективний післясходовий гербіцид Міура, Представлений компанією "Август" у вигляді емульгирующого концентрату, призначений для боротьби з широким спектром злакових бур'янів всіх видів. Препарат був включений Державного реєстру України в 2016 році і застосовується на посівах ярого і озимого ріпаку, сої, соняшнику, цукрових буряків, технічних і овочевих культур.
Дія: Гербіцид Міура серпня проведений на основі хізалофоп-П-етилу. Даний компонент швидко абсорбується надземною частиною бур'янів і поширюється по всьому їх організму, аж до кореневища. Препарат накопичується в точках росту, порушуючи синтез ліпідів, що викликає зупинку розвитку, в'янення і загибель бур'янів. Пригнічують симптоми можна спостерігати 7-10 діб після внесення гербіцид, коли верхівки бур'янів починають жовтіти. Повне знищення небажаної рослинності настає через 1-3 тижні після обприскування. Швидкість дії залежить від погодних умов і видових особливостей бур'янів.
Особливості препарату:
• Ефективно бореться практично з усіма видами злакових бур'янів;
• Може застосовуватися на багатьох найважливіших сільськогосподарських культурах;
• Може вноситься незалежно від стадії розвитку культури;
• Забезпечує захист посівів від моменту їх обробки і до закінчення періоду вегетації;
• не робить фіто токсичного впливу на дводольні культури тощо правильному застосуванні;
• НЕ викликає резистентності у бур'янів;
• Сумісний з протидії двудольними гербіцидами.
Умови застосування: Гербіцид Міура дозволяється вносить посіви тільки один раз за сезон. Найкраще обприскування проводить по активно зростаючий бур'ян, коли у них вже є досить листя для швидкого поглинання препарату. Для знищення однорічної злакової бур'янів обробка виконується від фази 2-4 листків до початку кущіння, для боротьби з багаторічною злакової - при досягненні висоти стебла 10-15 см. На посівах льону гербіцид Міура потрібно вносить в фазу «ялинки», на друге культурах обприскування можна проводить на будь-який з стадій.
Виробник НЕ рекомендує застосовувати даний препарат, якщо культурні рослини знаходяться в стресових стані через холоди, недостатнього харчування, великого вітру або пошкоджень шкідниками. Також не рекомендується розпорошення препарату авіаційним методом і на присадибних господарствах.
Додаткова інформація: Ефективність гербіцидами Міура може падати при випадання опадів протягом 2-х годин після його внесення. Даний препарат не діє на дводольні бур'яни!
КультураБур'яниНорма витрати препарату, л/гаСпосіб, час обробки, обмеження
Буряки цукрові, соя, ріпак озимий, ріпак ярий, томати, цибуля, соняшникОднорічні злакові бур'яни0,6 - 0,8Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у бур'янів незалежно від фази розвитку культури
Багаторічні злакові бур'яни0,8 - 1,2Обприскування посівів за висоти бур'янів 10 - 15 см незалежно від фази розвитку культури
Льон-довгунецьОднорічні та багаторічні злакові бур'яни0,8 - 1,2Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у однорічних бур'янів, за висоти пирію повзучого 10 - 15 см (фаза «ялинки» льону)
КартопляОднорічні та багаторічні злакові бур'яни0,6 - 1,2Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у однорічних бур'янів, за висоти пирію повзучого 10 - 15 см незалежно від фази розвитку культури

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду