Віал Тріо протруйник

Віал Тріо протруйник
В наличии

Виробник: Август-Україна

Протруйники

віал тріо ціна, віал тріо купити, виал трио август

Вартiсть: 919 грн

Опис

Переваги препарату:

  • новий трикомпонентний протруйник;
  • контроль сажкових хвороб;
  • захист від кореневих гнилей;
  • ефективність проти пліснявіння насіння;
  • надійний та тривалий захист проростків і молодих рослин;
  • поліпшена препаративна форма.

Призначення: комбінований фунгіцидний протруйник насіння системної дії проти комплексу захворювань зернових культур, що передаються через насіння і  грунт.

Характеристика діючих речовин:

ципроконазол відноситься до хімічного класу триазолів, є системним фунгіцидом із захисною та лікувальною дією. Тіабендазол належить до класу бензимідазолів, характеризується захисною і лікувальною системною дією. Прохлораз відноситься до імідазолів, виявляє локально- системну, захисну і сильну лікувальну дію.

Механізм дії препарату:

ципроконазол інгібує біосинтез клітинних стінок грибів шляхом гальмування утворення ферменту деметилази. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів, має більш широкий ареал дії в рослинах, пересувається в молоді проростки і забезпечує тривалий захист вегетуючих частин. Ципроконазол - один із найбільш ефективних триазолів, надійно захищає від усіх видів сажки. Тіабендазол порушує процес поділу ядра клітин фітопатогенів. Він значною мірою посилює ефективність інших діючих речовин проти збудників кореневих і прикореневих гнилей, снігової плісняви, що уражують підземну частину рослин. Основна маса цих збудників знаходиться на кореневих і пожнивних рештках у  рунті. Прохлораз інгібує біосинтез клітинних стінок грибів шляхом гальмування утворення ферменту деметилази. Проникає в оброблене насіння неглибоко, завдяки чому високоефективний проти збудників, що знаходяться на поверхні й у верхніх покривах насіння. Прохлораз забезпечує високий рівень фунгіцидної активності проти кореневих гнилей та церкоспорельозу. За рахунок високої  рунтової стабільності захищає озимі від снігової плісняви. Завдяки цій комбінації активних компонентів Віал Тріо ідеально підходить для застосування в сучасних технологіях виробництва зерна з використанням мінімального і «нульового» обробітків  рунту, а також у сівозмінах з насиченням зерновими культурами понад 50% та високим інфекційним фоном.

Швидкість і період захисної дії:

на деякі види насіннєвої інфекції препарат починає діяти вже через 2 - 4 години після обробки, повний спектр дії розкривається після висівання протруєного насіння в   рунт. Віал® Тріо забезпечує повний захист рослин від   рунтової та насіннєвої інфекції. Ефект зберігається з моменту проростання насіння до фази початку виходу в трубку.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду