Оплот Тріо 5л

Оплот Тріо 5л
Нема в наявностi
Вартiсть: 1 046 грн

Опис

Оплот Тріо - багатокомпонентний протруйник насіння комплексної дії, призначений для обробки насіння різних злакових культур. Його вплив включає в себе:

  • Придушення патогенної мікрофлори в насіннєвому матеріалі;
  • Стимуляція посівних матеріалів, що сприяє появі швидких і сильних сходів;
  • Сприяння ефективному зростанню і нормалізація обмінних процесів в тканинах формується рослини.

Діючі речовини, представлені в складі препарату Оплот Тріо:

  • Азоксистробін;
  • Дифеноконазол;
  • Тебуконазол.

Форма поставки хімікату - концентрована суспензія. При практичному застосуванні рекомендовано приготування маточного розчину з водою в пропорції 1: 1 з подальшою обробкою готової насіннєвої маси. Універсальні властивості препарату дозволяють його використання, як для зберігається на складах зерна, призначеного для тривалого її зберігання в післязбиральний період, так і безпосередньо перед посівною. Оброблене за допомогою даного протруйника зерно залишається під захистом діючих речовин препарату протягом 12 місяців.

Сумісно з іншими хімікатами аграрного призначення. Можливе використання Цитадель Тріо як засіб для комплексної обробки разом з інсектицидами та іншими речовинами.

Даний протруйник ефективний, як проти поверхневої і внутрішньо-насіннєвої інфекції, так і проти внутріпочвенного патогенної флори. Після внесення посівного матеріалу в грунт зберігає ефективність антисептичної дії протягом тривалого періоду часу, в тому числі, пригнічуючи захворювання колоса, що виникають на пізніх етапах вегетативного розвитку у злакових, в їх зародковому стані.

Протруйник ефективний проти широкого спектра відомих захворювань, що вражають зернові культури. При цьому, не надаючи токсичного впливу безпосередньо на вирощувані рослини і одержуваний при їх вирощуванні плодово-насіннєвий матеріал.

КУЛЬТУРАХВОРОБАНОРМА ВИТРАТИ
Озима пшениця, ячміньЛетючий та тверда сажка, гельмінтоспоріозна и фузаріозна кореневі гнілі, пліснявіння насіння (у тому чіслі альтернаріозна насіннєва інфекція), снігова пліснява, борошніста роса (на ранніх стадіях розвитку), септоріоз
0,4-0,6

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 305 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду