Фабіан гербіцид на звичайну сою

Фабіан гербіцид на звичайну сою
Архівний товар
Вартiсть: 6 577 грн

Опис

Гербіцид Фабіан

Фасовка: флакон 1 кг.


Опис: Захистити посіви сої від забур’яненості однорічними і багаторічними дводольними та злаковими травами допоможе гербіцид Фабіан від компанії "Август". Це комбінований препарат, який доступний у формі водорозчинних гранул та ефективно справляється з контролем бур'янів протягом усього періоду вегетації рослин сої.

Механізм дії: Фабіан здатний проявляти гербіцидну дію вже чере кілька годин після внесення. Його компоненти – імазетапір і хлоримурон-етил – швидко абсорбуються листям та корінням бур'янів і призводять до блокування подальшого їхнього розвитку через зупинку процесу поділу клітин. Повне очищення полів від небажаної рослинності досягається за 3-4 тижні.

Симптоми дії гербіциду проявляються у вигляді пожовтіння злакових бур'янів та хлорозу листя у дводольних. За сприятливих погодних умов помітити їх можна на 5-7-й день після обприскування. Швидкість також залежить від віку бур'янів – на більш молоді рослини препарат впливає швидше. 

Особливості препарату:

Ефективно контролює більшість видів бур'янів;

Застосовується перед посівом, до появи сходів та після; 

Проникає в організм бур'янів одночасно через листя і коріння;

Проявляє ґрунтову гербіцидну дію;

Захищає посіви протягом 60-90 діб з моменту внесення;

Не фітотоксичний по відношенню до сої;

Не викликає резистентності у бур'янів;

Сумісний з іншими гербіцидами та прилипачами.

Умови застосування: Регламент передбачає одноразове внесення гербіциду Фабіан на посіви сої протягом сезону. Орієнтуватися слід на стадію розвитку бур'янів. Найкраще провести обробку, коли злакові бур'яни мають 2-3 листка, а дводольні – не більше 4-6. За наявності дуже сильної засміченості посіви рекомендується спочатку обприскати грунтовими гербіцидами.

Оптимально застосовувати Фабіан при температурі від +15 °С, коли його активність є найвищою. Крім того, покращити гербіцидну дію можуть також невеликі опади через кілька годин після внесення препарату або протягом найближчих 2-х тижнів.

Після обприскування посівів вкрай небажаними є механізовані роботи протягом 3-х тижнів, які можуть порушити гербіцидний екран та вплинути на пролонгацію грунтової дії препарату. Негативно на ефективність впливають і рясні дощі, які загрожують вимиванням препарату з верхнього шару ґрунту.

Застереження: Гербіцид Фабіан не можна застосовувати на посівах, що знаходяться в стресовому стані. Крім того, препарат викликає низку обмежень в сівозміні. Зокрема, на оброблених ним полях дозволяється пересівати тільки сою, гібриди соняшника та ріпаку, стійкі до імідазолінонів. 

У рік внесення Фабіана поля можна використовувати під посів озимої пшениці або озимого ріпаку. Через рік дозволяється сіяти яру та озиму пшеницю, кукурудзу, жито, бобові, сорго, люцерну, люпин, рапс та соняшник стійкі до імідазолінонів. Через два роки - соняшник, овес та ярий ячмінь. Всі обмеження знімаються лише через три роки.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду