Торнадо гербіцид Август

Торнадо гербіцид Август
Архівний товар
Вартiсть: 204 грн

Опис

Гербіцид Торнадо 500

Фасовка: каністра 10 л.
   Характеристика: Універсальний післясходовий неселективний гербіцид суцільної дії Торнадо 500 від компанії "Август" відрізняється підвищеним вмістом діючої компонента і призначений для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими, а також дводольними бур'янами. Дозволений до застосування на посівах соняшнику, сої та ріпаку. Був зареєстрований в Україні в 2015 році і представлений у вигляді розчинної концентрату.
   Дія: Препарат Торнадо 500 зроблений на основі гліфосату (ізопропіламінная сіль). Дана речовина поглинається листям і стеблами бур'янів, розноситься по всьому їх організму, потрапляючи, в тому числі і в кореневу систему. В результаті гербіцидної дії у бур'янів з'являється пожовтіння листя, потім вони буріють і в'януть. Дані симптоми ураження в однорічної рослинності можна спостерігати через 5-7 днів, а в багаторічній - через 7-10 днів. Крім цього, у бур'янів відмирають стебла, підземні пагони і кореневища. Повне знищення засміченості при сприятливих погодних умовах настає через 3-4 тижні після внесення гербіциду.
   Особливості гербіциду-десиканта Торнадо 500:
• Діюча речовина присутня в більшій кількості, що сприяє зменшенню витрати;
• Ефективно бореться майже з усіма видами однорічних і багаторічних бур'янів, а також чагарникової рослинністю;
• Забезпечує захисну дію до появи другої хвилі чутливих бур'янів або до повторного відростання багаторічних бур'янів;
• Чи не обмежує сівозміну культур;
• Може вноситися наземним способом і авіаційним (як десикант).
   Умови застосування: Гербіцид Торнадо 500 демонструє найвищу ефективність при його застосуванні на свіжих і швидкозростаючих бур'янах, тому обприскування потрібно проводити, коли однорічні злакові не встигли перерости 5 см у висоту або до їх виходу в трубку, а багаторічні мають не менше 5-6 листків або висоту стебла 10-20 см. Однорічні дводольні бур'яни обробляються від стадії 2-х справжніх листків і до початку цвітіння. Багаторічні дводольні - від фази розетки, до появи бутонів і цвітіння. При розпилюванні робочий розчин препарату не повинен потрапляти на культурні рослини і лісосмуги.
   У спекотну і суху погоду обприскування бажано запланувати на ранок або вечір, а при тривалій посусі його взагалі краще відкласти. Також слід утриматися від застосування гербіциду Торнадо 500 при швидкості вітру вище 5 м / с, якщо бур'яни перезволожені через рясної роси або ж протягом найближчих 4-6 годин є великий ризик випадання опадів. Несприятливі погодні умови, в тому числі холод, посуха і опади можуть уповільнити дію препарату.
    Сильно запилена поверхню рослин ускладнює проникнення розчину всередину організму бур'янів, тому виробник рекомендує виконувати обробку після дощу, який змиє накопичилася пил. При внесенні гербіциду Торнадо 500 подальшу культивацію грунту рекомендується проводити не раніше, ніж через 2 тижні, щоб забезпечити високу ефективність дії препарату.

КультураНорма витрати Торнадо 500
Поля, призначені під посіви ярих зернових, картоплі, овочевих, баштанних, ріпаку, соняшнику, рицини, багаторічних злакових трав на насіння, однорічних квітів на насіння
2,0-4,0
Землі несільськогосподарського користування (смуги відчуження ліній електропередач, газо- та нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи, аеродроми, промислові території та інші об'єкти)
2,0-4,0
Пари
2,0-4,0

(десикація)
1,5-2,0

(десикація)
1,5-2,0

(десикація)
1,5-2,0

   Додаткова інформація: Гербіцид Торнадо 500 не діє на насіння бур'янів.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду