Дублон Голд гербіцид Август

Дублон Голд гербіцид Август
В наличии
Вартiсть: 6 316 грн

Опис

Гербіцид Дублон Голд

Тара: флакон 750 г. 

Опис: Гербіцид Дублон Голд у вигляді гранул, які диспергуються у воді, від компанії "Август" використовується для боротьби з переважною більшістю злакових бур'янів, а також деяких дводольних на посівах кукурудзи (крім кукурудзи на олію). Засіб знищує небажану рослинність, яка вже проросла або знаходиться в стадії проростання.  

Механізм дії: Дублон Голд характеризується системною вибірковою дією. Його основні компоненти – нікосульфурон і тифенсульфурон-метил – здатні потрапляти в організм рослин протягом 4-х годин після обприскування. Абсорбція відбувається через листя та кореневу систему, після чого в бур'янів порушується клітинний поділ, а їхній ріст зупиняється.

Ознаки гербіцидної дії у вигляді знебарвлення жилок, пожовтіння та хлорозу листя, відмирання точок росту чи некрозу тканин стають помітні через 5-10 днів після внесення препарату. Повна ж загибель бур'янів досягається приблизно через 15 днів, в залежності від кліматичних умов, виду та стадії розвитку рослин. Менш чутливі та перерослі бур'яни можуть бути не знищеними повністю, однак їхній розвиток пригнічується, і вони перестають заважати культурам. 

Особливості препарату:

Високоефективний проти більшості однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів;

Забезпечує тривалий захисний період, контролюючи нові сходи бур'янів – до трьох тижнів; 

Підсилює ґрунтову дію за умови достатньої вологості;

Не фітотоксичний для кукурудзи при умові дотримання регламенту застосування;

Сумісний з гербіцидами та інсектицидами класу піретроїдів.

Умови застосування: Гербіцид Дублон Голд дозволяється застосовувати на посівах кукурудзи не більше 1 разу за сезон. Обприскування проти пирію повзучого необхідно проводити до початку фази його кущення, коли культура перебуває у фазі 4-10 листків. Проти однорічних дводольних та злакових бур'янів обробку буде найефективнішою у фазі 1-4 листків їхнього розвитку.

Застереження: Гербіцид Дублон Голд не викликає обмежень для сівозміни за нормальних умов, однак у разі необхідності пересіву оброблених цим препаратом полів дозволяється використовувати лише кукурудзу.

Не рекомендується змішувати Дублон Голд з фосфорорганічними інсектицидами, адже це може викликати пошкодження рослин. Також цей гербіцид не варто використовувати на посівах гібриду кукурудзи F1 Фуріо, через його високу чутливість до дії препарату.

Застосування гербіциду Дублон Голд

КультураНорма витрати гербіциду Дублон Голд, кг, л/гаСпосіб і строки обробки
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
0,07+0,2 л/га ПАР Ад'юОбприскування посівів у фазі 4-10 листків культури (фаза 1-4 листків у однорічних та до фази кущення багаторічних злакових бур'янів)


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду