Борей Нео - потужний інсетицид від Август

Борей Нео - потужний інсетицид від Август
В наличии
Вартiсть: 1 199 грн

Опис

Інсектицид Борей Нео

Тара: каністра 5 л.
Характиристика інсетициду: Надійно захистити посіви зернових колосових культур, соняшнику та цукрових буряків від дії сисних і гризучих шкідників допоможе унікальний препарат Борей Нео від компанії "Август". Це інсектицид, представлений у вигляді концентрату суспензії, виготовленого на основі трьох абсолютно різних за хімічним класом та своїми властивостями компонентів.
Механізм дії: Основу Борей Нео складають альфа-циперметрин, імідаклоприд і клотіанідин, для яких характерна контактно-кишкова дія та висока активність незалежно один від одного. Альфа-циперметрин відзначається яскраво вираженим "нокдаун-ефектом". Цей компонент концентрується на поверхні рослин або в кутикулі та вражає нервову систему шкідників. Імідаклоприд навпаки швидко поглинається рослинами, розповсюджується організмом і накопичується в листі та колосі – найбільш вразливих частинах. Як наслідок, шкідники не здатні заподіяти їм істотної шкоди. 
Клотіанідину не властива висока рухливість, водночас він переважно відповідає за захист незахищених імідаклопридом місць, добре закріплюючись там. Характерно, що всі три компоненти володіють вираженим синергізмом та впливають на різні етапи передачі нервових імпульсів. Завдяки потрійному впливу, шкідники протягом години після споживання обробленої інсектицидом поверхні рослин втрачають здатність до подальшого харчування, а повна їхня загибель настає протягом доби.

КультураШкідникНорма витрати препарату, л/га

Хлібні блішки, клоп шкідлива черепашка, хлібні жуки, попелиці, п’явиці,
трипси
0,15 - 0,3
Хлібний турун, злакові мухи0,2 - 0,4

    Ячмінь ярий
Попелиці, п’явиці, злакові мухи, трипси 0,15 - 0,3

Довгоносики 0,2 - 0,4
Листкова попелиця, лучний метелик, блішки 0,15 - 0,3

Шипоноска, лучний та стебловий метелики, попелиці, бавовникова совка0,2 - 0,4
0,2 - 0,4 (А)

Особливості Борей Нео (Август):
Застосовується на основних видах сільськогосподарських культур;
Відзначається високою швидкістю дії;
Здатен забезпечити надійний захист культур від впливу шкідників протягом 14 діб;
Ефективний проти комах, що ведуть прихований спосіб життя;
Демонструє хороший результат навіть при високій вологості повітря та низькій температурі;
Має високі розчинні властивості та підтримує стабільність концентрату в жорсткій воді або при замерзанні;
Може поєднуватися з більшістю пестицидів, окрім лужних препаратів (потрібна попередня перевірка на сумісність та фітотоксичність до культури).

Умови застосування: Інсектицид Борей Нео може застосовуватися на різних етапах вегетації оброблювальної культури, як тільки кількість шкідників почне перевищувати економічний поріг шкідливості. Водночас проти хлібних блішок у пшениці, та бурякових у цукровому буряку обприскування варто проводити ще на стадії появи сходів.
Застереження: Препарат Борей Нео є високотоксичним для бджіл. При його застосуванні захисна лінія для комах-запилювачів повинна становити мінімум 4-5 км, а обмеження на польоти діяти до 4-6 діб.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду