Вегестим (регулятор росту)

Вегестим (регулятор росту)
В наличии
Вартiсть: 1 067 грн

Опис

Регулятор росту Вегестим

Фасовка: пластикова каністра на 5 л, скляні флакони по 100 мл.

Призначення: Регулятор росту рослин широкого спектру дії Вегестим від українського виробника ТОВ "Високий врожай" застосовується в сільському господарстві при вирощуванні зернових колосових культур (пшениця, ячмінь), кукурудзи, сорго, олійних культур (соняшник, ріпак), сої, цукрових буряків, гречки , гороху, а також технічних культур (льон, конюшина, люцерна). Вегестім підходить для передпосівної обробки насіння і позакореневого обприскування в період вегетації рослин.

Склад: Препарат отриманий на основі природних і синтетичних регуляторів росту, містить також мікроелементи в хелатній формі (бор, кобальт, мідь, цинк, залізо, марганець, молібден, магній) та полі етиленгліколь, які допомагають розчину препарату краще утримуватися на поверхні рослин, плюс виконують функцію крио протектора.

Переваги препарату:

• Збільшує енергію проростання насіння, покращуючи загальні показники схожості;

• Підвищує врожайність і покращує якість отриманого зерна;

• Знижує ризик захворюваності рослин;

• Підвищує стійкість рослин до природних і антропогенних стресових факторів навколишнього середовища;

• Стимулює процес ділення клітин і сприяє розвитку потужної кореневої системи;

• Збільшує кількість необхідного хлорофілу в рослинах;

• Знижує фіто токсичну дію пестицидів, одночасно посилюючи їх ефективність, що дозволяє знизити норму застосування ЗЗР.

• Однаково сумісний як із засобами захисту сільськогосподарських культур, так і з препаратами для позакореневого підживлення;

• Відноситься до класу нетоксичних речовин.

Особливості застосування:

Передпосівний обробіток насіння препаратом Вегестім потрібно проводити орієнтовно за 1-2 місяці до початку посівної кампанії або безпосередньо перед посівом. Обприскування вегетуючих рослин водним розчином регулятора росту виконується в критичних фазах, связаннихс умовами вирощування культур. Найбільший ефект досягається при внесенні препарату вранці (до 10-11 годин) і ввечері (після 17 годин).

Обприскування Вегестимом доцільно проводити разом з пестицидами або внесенням рідких добрив для зменшення виробничих витрат.

Додаткова інформація:

Польові випробування продемонстрували, що застосування регулятора росту Вегестім збільшує врожайність пшениці в середньому на 4,5-7 ц / га, ріпаку на 4,5-5,5 ц / га, соняшнику на 2-3 ц / га, кукурудзи на 18- 23 ц / га, а при вирощуванні на силос - на 95-120 ц / га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду