Хаммер Дуо Гербіцид

Хаммер Дуо Гербіцид
В наявності
Вартiсть: 310 грн

Опис

Гербіцид Хаммер Дуо

Тара: пластикова ємність 5 л.

Препаративна форма: суспензійна емульсія.

Постачальник: компанія Альфа Смарт Агро.

Хімічна група: Тріазолпірімідіни і похідні хлофеноксіоцтової кислоти.

Культура (реєстрація): кукурудза, овес, просо, пшениця (озима та яра), ячмінь (озимий та ярий), жито, тритікале, сорго.

Призначення: Знищення комплексу однорічних і деяких багаторічних бур’янів, у тому числі слабочутливих до препаратів групи сульфонілсечовини. 

Кількість обробіток протягом сезону: 1

Характеристика: Післясходовий селективний гербіцид нового покоління Хаммер Дуо містить два активно діючих компонента – флорасулам (6,25 г/л) і 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір (452,5 г/л). Після проникнення в організм бур'янів вони накопичуються в точках росту та пригнічують життєво важливі процеси, викликаючи неминучу загибель рослин. Зокрема, йдеться про блокування синтезу амінокислот та гормону росту. 

Швидкість дії: Перші ознаки гербіцидної дії можна помітити вже через 1-3 діб після внесення препарату. Повне знищення бур'янів залежно від їхнього виду та кліматичних умов настає через 2-3 тижні.

Культура

Норма витрати
гербіциду, л/га
0,3-0,5

Властивості препарату:

Високоселективний до кукурудзи і зернових колосових культур;

Ефективно бореться з понад 160 видами бур'янів, в тому числі найбільш злісними (підмаренник, паслін чорний, осоти, ромашка)

Контролює менш чутливі до сульфонілсечовинних гербіцидів бур'яни;

Діє навіть за погіршення погодних умов;

Не викликає резистентності;

Стійкий до змивання опадами вже через 1 годину після розпилювання;

Швидко розпадається в ґрунті і не впливає на сівозміну;

Малотоксичний;

На посіви озимої пшениці може вноситися авіаційним методом.

Умови застосування: Гербіцид Хаммер Дуо рекомендується вносити під час активного росту бур'янів. Найбільш оптимальними умовами є, коли однорічні бур'яни мають від 2-х до 8 справжніх листків, а багаторічні – 6-8 листків. При використанні препарату для захисту кукурудзи, обприскування можливе лише до фази 7 листків у культури включно. На зернових колосових – до появи 2-го міжвузля. 

Бажано, щоб на момент внесення гербіциду температура знаходилася в діапазоні від +8°С до + 25°С. Діючі компоненти Хаммер Дуо активуються навіть при температурі від +5°С, однак їхній згубний ефект за таких умов може уповільнитися. 

Рекомендації щодо дозування: За умови вчасного внесення застосовуються мінімально регламентовані норми витрати препарату. На пізніших стадіях розвитку бур'янів, при серйозній засміченості посівів багаторічними бур’янами, зріджених посівах чи у разі утримання протягом тривалого часу прохолодної погоди дозування гербіциду в робочих розчинах слід збільшувати. 

Сумісність: Може виступати партнером в бакових розчинах з пестицидами, грамініцидами на основі ізопротурона і хлортолурона, рідкими азотними добривами та регуляторами росту.

Не можна застосовувати спільно з грамініцидами, активними компонентами яких виступають феноксапроп, клодінафоп-пропаргіл і діклофоп!

Застереження: Гербіцид Хаммер Дуо не слід вносити на посіви, пошкоджені шкідниками, хворобами, приморозками, під час тривалої посухи та при надмірному зволожені ґрунту. 


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Пріус

0

Гербіцид Пріус Нертус (Флорасулам 6,25г / л + 2,4 Д етилгексиловий ефір, 452,42г / л.) Фасування: ка..

Вартiсть: 330 грн
Купити
Пріма 5л

0

Пріма™ має один іх найширших спектрів контролю бур’янів серед гербіцидів, що є на ринку. Гербіцид ко..

Вартiсть: 520 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду