Гуміфілд (сухий порошок)

Гуміфілд (сухий порошок)
В наявності
Вартiсть: 1 300 грн

Опис

Регулятор росту Гумат Гуміфілд

Тара: паперові пакети (мішки) ємністю 1 кг, 25 кг.

Виробник: компанія Humintech GmbH.

Опис: Регулятор росту Гуміфілд – це унікальний сучасний засіб, виготовлений на основі калієвої солі гумінових кислот, який використовується для передпосівної обробки насіння та позакореневого підживлення зернових, олійних, технічних, овочевих і садових культур, а також виноградників. Препарат також містить низку мікроелементів, амінокислоти та фульвові кислоти. Поставляється у вигляді водорозчинних гранул.

Особливості препарату:

Має високу біологічну активність;

Посилює енергію проростання насіння при передпосівній обробці;

Сприяє формуванню міцної кореневої системи рослин;

Стимулює процеси цвітіння та утворення плодів;

Прискорює дозрівання плодів та зерна;

Збільшує кількісні показники врожайності;

Підвищує вміст цукру, вітамінів в плодах і клейковини в зернах пшениці;

Посилює стійкість культур до різних стресових чинників, зокрема заморозків, посухи, сонячної радіації;

Зміцнює імунітет рослин до захворювань;

Сприяє зняттю стресу в культур після застосування пестицидів;

Збільшує ефективність споживання рослинами  мінеральних добрив на 15-20%;

Допомагає зменшити накопичення нітратів, підвищуючи екологічну чистоту плодів;

Може застосовуватися разом з водорозчинними пестицидами та добривами;

Розчиняється на 100%.
Норма внесення Гуміфілду:

Передпосівна обробка насіння200г на 1тону
Обробка вегетуючих рослин50 - 100г на 1га

Умови застосування: Регулятор росту Гуміфілд на зернових культурах використовується максимально тричі протягом вегетаційного періоду, на овочевих не більше 4-х разів, а на технічних до 2-х разів. Кожну обробку рекомендується проводити при безвітряній погоді та за не дуже високої температури повітря. При цьому Гуміфілд можна вносити одночасно із пестицидами чи азотними добривами. 

Найкращий час внесення на озимі зернові – це осінь, фаза кущіння, фаза виходу в трубку або фаза наливу зерна. Для кукурудзи –  поява 3-4 листків, фаза 11-16 листків або фаза молочної стиглості. Соняшник підживлюється на етапі появи сходів, у фазі 3-4 листків і бажано у фазі 7-8 листків. Ріпак потребує обробки в фазах розетки і бутонізації, цукрові буряки – після утворення 2-3 пар листя, в період формування коренеплоду та під час його інтенсивного росту. Соя обробляється в фазі 2-3 листків, горох – у фазі 5-6 листків і після закінчення цвітіння.

На картоплі Гуміфілд застосовується при висоті рослин 8-12 см і в період бутонізації, на моркві – під час формування коренеплоду і в період його інтенсивного розвитку, на томатах – для поливання розсади, до початку цвітіння, в фазі утворення 1-ї кисті і на етапі інтенсивного плодоношення, на огірках – до початку цвітіння, в період зав'язку перших плодів і під час інтенсивного плодоношення, на капусті – для поливу розсади, під час нарощування вегетативної маси та у фазі формування качана.

Виноградники підживлюються препаратом до початку цвітіння та на початку формування кистей.  Також в ньому можна замочувати живці перед висадкою.

Застереження: Одне внесення регулятора Гуміфілд в нормі 50 г дозволяє препарату зберігати свою дію протягом 14 днів. Загальна доза препарату протягом вегетаційного сезону не повинна перевищувати 200 г/га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду